מדורי תוכן

פרופיל מזל דגים

פרופיל מזל דגים פרופיל מזל דגים

בני מזל דגים הם רומנטיקנים אמיתיים שנוטים להתאהב בכל דבר שזז. הם בני זוג מושלמים ופרטנרים נהדרים, אבל זיק אחד של קנאה וכל הרוח יוצאת להם מהקשקשים.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

איפה אתם על המפה: הבית השניים-עשר במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל דגים ומייצג נטיות אמנותיות. מזל דגים מושפע ממזלות סרטן ועקרב, כמו גם מהירח ומכוכב פלוטו. המזל עצמו שייך ליסוד המים ונשלט על ידי כוכב נפטון הקרוי על שמו של אל הים ומקרין רגשנות, יצירתיות, מופנמות, דמיון ואהבה.

מי אתם ומה אתם: אתם בעלי נטייה לאמנות, יצירתיות, פגיעות, רגשנות, רגישות, ביישנות, מופנמות, רומנטיות וצורך תמידי באהבה.

איך אתם חושבים ומדברים: יש לכם חשיבה רומנטית, יצירתית, רגשנית וסוחפת: אתם מחפשים אהבה, כמו גם תחומים המאפשרים ביטוי  אמנותי. סגנון הדיבור שלכם רגשני וחולמני, ואתם מעניקים סטייל רומנטי גם למילים הפשוטות ביותר.

מה עושה לכם טוב: אהבה, חלומות על נסיך מארץ רחוקה, מבטים רומנטיים וריגושים שלוקחים אתכם למקומות קסומים.

כשאתם משועממים אתם: מביאים לידי ביטוי אחד משפע הכישרונות האומנותיים שחבויים בכם. גם לבשל לעצמכם איזה רומן קטן היא  פעילות שעושה לכם טוב.

איך אתם פותרים בעיות: יליד דגים אמיתי לא מתמודד היטב עם בעיות. בעצם, הוא ממש לא סובל אותן ולכן גם משתדל לחמוק מהן.

 רגש או שכל: אתם נסיכי הרגשנות. אתם נסחפים באהבותיכם, לוקחים הכל ללב, ביישנים, מופנמים ונהנים להפליג על גלי רגשותיכם.


עכשיו ניתן להשיג את כל סוגי הקריסטלים למזלות ולפי תכונות בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי: https://wshop.co.il
קריסטלים למזל דגים
קריסטלים לזימון וחיזוק אהבה
ערכות מתנה למזל דגים

יעוץ חינם לפני רכישה מהמומחים של אלטרנטיבלי


איך אתם מסתדרים עם גדי אחר: צפוי לכם רומן רומנטי, אוהב, מופנם, רגיש, ביישני, לוהט וסוחף: בהחלט משהו ששני בני הזוג זקוקים לו.

למי אתם הכי מתאימים: למחזרים שנונים, מאורגנים, מסודרים ומשעשעים, או בקיצור: לבני מזל בתולה. באהבה ובזוגיות אין עליכם, כך שחוץ מה"בתולות" צפויות לכם פרשיות רומנטיות מדהימות גם עם ילידי מזלות האדמה שור וגדי. בן הזוג שמתאים לכם הוא טיפוס מסודר, מאורגן ומעשי, שפועל לפי ההיגיון ואינו מרשה לרגשותיו לסחוף אותו.

איך כדאי להתחיל אתכם: בסגנון רומנטי, רך, עדין ומשתפך. רצוי להביא לכם פרח, ולתת לכם הרגשה שזו אהבה מהסרטים.

כשאתם מאוהבים אתם: משגרים מבטים סמוקים ומסוחררים לעבר בן הזוג עד שאין איש בסביבה שלא יבחין בהם.

איך אתם במיטה: בני זוג מושלמים עבור אלה שאוהבים להוביל. הסקס שלכם הוא כמו טנגו ספרדי לוהט, בו בן הזוג שלכם קורא כל זיק בעיניכם ומוכן לתמרן את עצמו לקצב שלכם. רק המחשבה על זה מסחררת אתכם וגורמת לכם להיסחף אל מקומות שאפילו מלאכים אינם מעיזים להתקרב אליהם.

מה קורה כשאתם מקנאים: אתם מתמוטטים לגמרי ויש לכם גם את כל הסיבות לכך, הרי השקעתם בקשר את הלב והנשמה. פייר, זה ממש לא הוגן לעשות לכם את זה.

מי אתם בקלפי טארוט: נסיך הגביעים. זהו קלף שמייצג אהבות טהורות וכנות.

לחץ/לחצי לקריאה בטארוט אונליין

נולדו במזל דגים: אריאל שרון (26 בפברואר 1928), יצחק רבין (1 במרץ 1922), שרון סטון (10 במרץ 1958), אליזבט טיילור (27 בפברואר 1932), ברוס וויליס (19 במרץ 1955), מיכלאנג'לו (6 במרץ 1475), מיכל אמדורסקי (7 במרץ 1975),  אלברט איינשטיין (14 במרץ 1879).


עכשיו ניתן להשיג את כל סוגי הקריסטלים למזלות ולפי תכונות בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי: https://wshop.co.il
קריסטלים למזל דגים
קריסטלים לזימון וחיזוק אהבה
ערכות מתנה למזל דגים

יעוץ חינם לפני רכישה מהמומחים של אלטרנטיבלי


 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה מזלות, מזל דגים, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים אסטרולוגיה, מזל דגים תכונות, מזל דגים יומי, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל דגים השבוע, מזל דגים זוגיות, מזל דגים שבועי, מזל דגים מחר, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים אישה, מזל דגים נקבה אופי, מזל דגים באהבה, מזל דגים אופי, מזל דגים לפי הקבלה, מזל דגים ואריה, מזל דגים זכר במיטה, מזל דגים התאמה, מזל דגים של היום, מזל דגים בקבלה, מזל דגים ועקרב, בן מזל דגים, מזל דגים זכר התאמה, מזל דגים ניתוח אופי, מזל דגים אהבה, פרופיל מזל דגים, נסיך הגביעים, זל דגים מאפיינים, קלף נסיך הגביעים

תן ציון למאמר זה

0