מדורי תוכן

פרופיל מזל דלי

פרופיל מזל דלי פרופיל מזל דלי

בני מזל דלי הם הטיפוסים הכי חדשנים ומקוריים בגלגל המזלות. הם נהנים מעימותים, לא מהססים לעמוד על שלהם ופורצים את כל גבולות ההיגיון והדמיון.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

איפה אתם על המפה: הבית האחד עשר במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל דלי ומייצג פעילות למען החברה והקהילה. מזל דלי מושפע ממזלות תאומים ומאזניים, כמו גם מהכוכבים מרקורי ונוגה. המזל עצמו שייך ליסוד האוויר ונשלט על ידי כוכב אוראנוס העמוס במקוריות,  תבונה, שנינות, אינטליגנציה גבוהה, חזון וברק.

מי אתם ומה אתם: טיפוסים מקוריים וייחודיים שלא אוהבים ללכת בתלם. בעלי חשיבה מבריקה, יצירתיות ואינטליגנציה גבוהה.

איך אתם חושבים ומדברים: דרך החשיבה שלכם יוצאת דופן, אתם מחפשים ריגושים ואין מצב שתסכימו עם רעיונות שגרתיים. מעבר לזה, ניחנתם בכושר דיבור ואתם יודעים לבחור במילים שמקפיצות את שומעיכם.

מה עושה לכם טוב: בילוי במקום מגניב, שכמובן אף אחד עוד לא שמע עליו. ואם אפשר גם מוזיקה טובה, ריקודים ונשנושים.

כשאתם משועממים: אתם ממציאים דברים: משחקים שלא עלו בראשו של איש, סטארט-אפים הזויים ושיטות חדשות ליצירת קשר עם חבריכם. אתם לא זקוקים למרחבים כי אצלכם המרחב הוא בראש.

איך אתם פותרים בעיות: דליים אמיתיים מתמודדים עם בעיות בסגנון אישי לא שגרתי. בדרך כלל אתם אפילו מצליחים ליהנות מהעימות.

רגש או שכל: לא ברור. אחרי הכל, אתם לא טיפוסים צפויים. כשאומרים לכם רגש אתם הולכים עם ההיגיון ולהיפך. אין לכם העדפה חד משמעית וטוב לכם עם זה.


עכשיו ניתן להשיג את כל סוגי הקריסטלים למזלות ולפי תכונות בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי: https://wshop.co.il
קריסטלים למזל דלי
קריסטלים לזימון וחיזוק אהבה
ערכות מתנה למזל דלי

יעוץ חינם לפני רכישה מהמומחים של אלטרנטיבלי


איך אתם מסתדרים עם דלי אחר: צפוי לכם רומן מקורי, יוצא דופן, משגע, מדהים - סוף הדרך בשביל מי שמחפש את עצמו.

למי אתם הכי מתאימים: למחזרים דרמטיים, סמכותיים, מלכותיים ואצילים, או בקיצור – לבני מזל אריה. אתם ששים לקראת פגישות עיוורות ותמיד מחפשים את הלא שגרתי. קליק מוצלח במיוחד צפוי לכם עם טיפוסים שנונים וכריזמטיים.

איך כדאי להתחיל אתכם: בדרך מפתיעה. רצוי לפנות אליכם כשאתם הכי לא מוכנים ולתת לכם הרגשה שצפויים לכם חיים משוגעים.

כשאתם מאוהבים: דלי מאוהב מבצע מהלך מהמם ומקורי עד שהצד השני מתעלף מרוב התרגשות.

איך אתם במיטה: בשתי מילים: חיות רעות. הכול פתוח אצלכם, את התנוחה המיסיונרית נטשתם מיד לאחר הפעם הראשונה ולמעשה, אתם משוכנעים שהמיטה היא מקום חלומי כדי להמציא בו את הגלגל מחדש. מומלץ לחובבי אטרף.

מה קורה כשאתם מקנאים: אתם לא מתפוצצים מזעם, אבל בהחלט הייתם רוצים להבין מה בדיוק סוד קסמו של המתחרה שלכם. וכן, הייתם שמחים לשמוע שלא מדובר ביתרון שכלי.

מי אתם בקלפי טארוט: מלכת החרבות, קלף שמייצג אהבות מדהימות ולא שגרתיות.

לחץ/לחצי לקריאה בטארוט אונליין

נולדו במזל דלי: אופרה ווינפרי (29 בינואר 1954), וולפגנג אמדאוס מוצרט (27 בינואר 1756), יעל בר זוהר (29 בינואר 1980), אביתר בנאי (8 בפברואר 1973), ג'ון גרישם (8 בפברואר 1955), צ'רלס דרווין (12 בפברואר 1809), אהוד ברק (12 בפברואר 1942), רובי וויליאמס (13 בפברואר 1974), אריה דרעי (17 בפברואר 1959), מייקל ג'ורדן (17 בפברואר 1963), פריס הילטון (17 בפברואר 1981).


עכשיו ניתן להשיג את כל סוגי הקריסטלים למזלות ולפי תכונות בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי: https://wshop.co.il
קריסטלים למזל דלי
קריסטלים לזימון וחיזוק אהבה
ערכות מתנה למזל דלי

יעוץ חינם לפני רכישה מהמומחים של אלטרנטיבלי


 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי, פרופיל מזל דלי, מלכת החרבות, מפה האסטרולוגית, קלף מלכת החרבות

תן ציון למאמר זה

5.00