מדורי תוכן

פרופיל מזל שור

פרופיל מזל שור פרופיל מזל שור

בני מזל שור הם טיפוסים סבלנים ויציבים שאוהבים לפעול לפי שעון פנימי שלהם. אין טעם להלחיץ אותם כי זה לא יעזור, וממש לא כדאי לגעת להם בדברים.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

איפה אתם על המפה: הבית השני במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל שור ומייצג ענייני רכוש ונכסים. השור מושפע ממזלות בתולה וגדי, כמו גם מהכוכבים מרקורי ושבתאי. המזל עצמו שייך ליסוד האדמה ונשלט (בשותפות עם מזל מאזניים) על ידי כוכב נוגה, הלא היא ונוס, אלת היופי והאהבה, המקרינה חום, ידידות ויצירתיות.

מי אתם ומה אתם: תתפלאו, אבל חוץ מעיקשות יש לשוורים עוד כמה תכונות בולטות. הם סבלנים, מתמידים, יציבים, אוהבים את החיים הטובים ונמשכים לאמנות ולאסתטיקה.

איך אתם חושבים ומדברים: ניחנתם בחשיבה שקולה ומעשית. לפני כל החלטה אתם מתלבטים, אבל ברגע שהחלטתם, אין הרבה סיכוי  לשנות את דעתכם. סגנון הדיבור שלכם מחושב ואתם חיים לפי המוטו "שום דבר לא בוער ואין לאן למהר".

מה עושה לכם טוב: בילוי בסטייל. לא תתנגדו גם לאיזו בריכה קטנה, עדיף מחוממת, שתוכלו לטבול בה כשמתחשק. ואם כבר, אז מה רע  בג'קוזי עם בועות? ואיזו כוס שמפניה בצד?


עכשיו ניתן להשיג את כל סוגי הקריסטלים למזלות ולפי תכונות בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי: https://wshop.co.il
קריסטלים למזל שור
קריסטלים לזימון וחיזוק אהבה
ערכות מתנה למזל שור

יעוץ חינם לפני רכישה מהמומחים של אלטרנטיבלי


 

כשאתם משועממים אתם: צריכים להשקיע בציור ובפיסול. גם עיצוב תכשיטים ועיצוב בכלל עשויים לעזור לכם לפתח את כישרונכם הייחודי. בקיצור, כשאין לכם מה לעשות, תתחילו לעצב מחדש את הבית.

איך אתם פותרים בעיות: בזהירות, אחרי מחשבה רבה ומתוך שיקול דעת. השור שייך ליסוד האדמה וככזה הוא מעדיף לשחק אותה באיזי ולא לשבור סתם את הראש. חכם, לא?

רגש או שכל: שכל. אתם פוסעים אט אט לעבר מטרותיכם ולא מאפשרים לרגשות לשלוט בכם, אפילו כשדמעות חצופות מתעקשות לחנוק לכם את הגרון.

איך אתם מסתדרים עם שור אחר: צפוי לכם רומן רגוע, שליו, זורם, חלומי וממושך. שניכם אנשים שרק רוצים ליהנות מהחיים, ויודעים  בדיוק איך לעשות זה.

למי אתם הכי מתאימים: למחזרים מסתוריים, רומנטיים, חכמים ומתוחכמים, או במילים אחרות - לילידי מזל עקרב. מתאים לכם בן זוג מרתק, שיודע להעניק המון אהבה אבל גם לבקש את המגיע לו. סבלנותכם ושלוותכם מאפשרות לכם לבחון כל קשר רומנטי לעומק כדי להימנע מאכזבות, ולכן אתם תמיד הולכים על בטוח. למשחק פוקר בעירום, למשל, בטח לא הייתם נקלעים.

איך כדאי להתחיל אתכם: עם המון נינוחות וסבלנות. צעד פזיז מדי עלול להבריח אתכם אל הגבעות.

כשאתם מאוהבים אתם: מסמנים בנחת את המטרה הרומנטית שלכם ומתקדמים לעברה לאט אבל בטוח.

איך אתם במיטה: גם פה אתם זזים לאט אבל בטוח, כי (כולם ביחד) שום דבר לא בוער לכם. אתם צריכים למצות כל עניין עד תום ואת המהירות מעדיפים להשאיר לאחרים. מבחינתכם הכל חייב להתרחש בסלואו מושן, כדי שחלילה לא תפספסו איזושהי נקודה בגוף או בנפש.

מה קורה כשאתם מקנאים: תוהו ובוהו. בגדול, אתם לא ממש סובלים את הרעיון שמישהו נוגע בדברים שלכם. אז נכון שברוב המקרים לא תעשו מזה שערורייה כזאת גדולה, אבל לא מומלץ למזלות אחרים לקחת איתכם צ'אנס.

מי אתם בקלפי טארוט: מלכת המטבעות, קלף שמייצג אהבות יפות, יציבות וממושכות.

לחץ/לחצי לקריאה בטארוט אונליין

נולדו במזל שור: אביב גפן (10 במאי 1973), ויליאם שייקספיר (26 באפריל 1564), ג'רי סיינפלד (29 באפריל 1954), ג'ק ניקולסון (22 באפריל 1937), שירי מימון (17 במאי 1981), דיוויד בקהאם (2 במאי 1975), גולדה מאיר (3 במאי 1898), אודרי הפבורן (4 במאי 1929), זיגמונד פרויד (6 במאי 1856), סלבדור דאלי (11 במאי 1904), משה דיין (20 במאי 1915).

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, מזל שור, אסטרולוגיה מזלות, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל שור ומזל סרטן, מזל שור היום, מזל שור נקבה, מזל שור גבר, מזל שור תאריכים, מזל שור במיטה, מזל שור זכר, מזל שור תחזית יומית, מזל שור מחר, מזל שור אישה, מזל שור אסטרולוגיה, מזל שור מאפיינים, בת מזל שור, מזל שור תכונות, מזל שור אופי, מזל שור נקבה במיטה, מזל שור השבוע, מזל שור הורוסקופ יומי, מזל שור זכר התאמה, מזל שור באהבה, מזל שור גבר באהבה, הורוסקופ יומי למזל שור, בת מזל שור במיטה, מזל שור התאמה, מזל שור ועקרב, מזל שור גבר במיטה, מזל שור זכר במיטה, מזל שור שבועי, מזל שור יומי, בן מזל שור, מזל שור הורוסקופ שבועי, מזל שור לפי הקבלה, איך לכבוש גבר מזל שור, מזל שור זוגיות, מזל שור וסרטן, מזל שור ומאזניים, מזל שור ותאומים, מזל שור התאמה לבני מזלות אחרים, מזל שור אהבה, מזל שור וקשת, מזל שור תחזית חודשית, מזל שור במיטה נקבה, מזל שור נקבה לפי הקבלה, מזל שור נקבה התאמה זוגית, מפה אסטרולוגית, כוכב נוגה, פרופיל מזל שור, מלכת המטבעות, קלף מלכת המטבעות

תן ציון למאמר זה

0