מדורי תוכן

ראשי | תחזית אסטרולוגית שבועית | אסטרולוגיה שבועית למזלות 03.06-09.06

אסטרולוגיה שבועית למזלות 03.06-09.06

אסטרולוגיה שבועית למזלות 03.06-09.06 אסטרולוגיה שבועית למזלות 03.06-09.06

מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית והורוסקופ שבועי למזלות האסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

מצורפת תמצית תחזית אסטרולוגית שבועית. הורוסוקופ שבועי זה הוכן על ידי מיסטיקנים ואסטרולוגים מומלצים במיוחד עבור גולשי אלטרנטיבלי. בתחזית אסטרולוגית שבועית תוכלו לקרוא הכל על המזל שלכם ומה צופים הכוכבים.

לתחזית המלאה והשפעת הכוכבים על חיי האהבה, פרנסה , קריירה ועוד - לחצו כאן

 

מזל טלה
אתם יודעים מה טוב לכם. בגלל יכולת מיסטית שמתבססת על אינטואיציה גבוהה במיוחד- הינכם יכולים לעיתים קרובות לדעת מה צפוי לקרות- מראש. אל תזלזלו בכישרון הזה- נצלו אותו בזמן ובמקום המתאימים. אל תמהרו לפזר ולתת טיפים, בנדיבות מופרזת, לאנשים שפשוט לא מגיע להם. הרקיע רומז כי אם רצונכם לזכות באהבה, צאו וחפשו אותה. אל תשכנעו את עצמכם כי הגורל צריך לעשות למענכם את שאתם אינכם עושים.

מזל שור
אתם סובלים לא מעט ממה שנראה לכם כיציאות לא מבוקרות של הסובבים אתכם. אין לכם סבלנות למצב החדש שנוצר וגם הסיבות לא הכי מעניינות אתכם. ובכל זאת, אם אתם רוצים לשמור על הקשר, מוטב שתנסו איזו מחווה קטנה כמו, למשל, יציאה יזומה לבילוי משותף שיכולה לחולל פלאות. זאת לא "הקרבה", זאת פעולה ראויה. הרקיע רומז כי אם יש אדם שאינו לרוחכם, התנערו ממנו. אם אין ביכולתכם להתנער ממנו, קבלו אותו באהבה והשלימו עימו.

מזל תאומים
אם אתם לא ממש בשיא הכושר, ייתכן כי מתחשק לכם לצאת ליום חופש. אתם עייפים אך אין סיבה ממשית להרגשתכם. על-אף העומס- רצוי שתשימו לב לפרטים הקטנים. למרות שאתם עסוקים, יש משהו שנמצא ממש מתחת לאף אך אתם לא רואים... נצלו את שעות הפנאי המעטות שעומדות לרשותכם כדי לבחון את המסרים שמגיעים אליכם. הרקיע רומז כי האל נמצא בכל והכל נמצא באל. אין צורך לנדוד למרחקים על-מנת למצוא את שמונח כאן ממש לפניכם.

מזל סרטן
האם ייתכן כי שוב מסתמן משבר בזוגיות? האם אתם חווים רוגז ותסכול? האם אתם שואלים את עצמכם אם יש סיכוי ליחסים לא ממש יציבים? התשובה נמצאת אצלכם. הדרמות שאתם יוצרים משרתות, מן הסתם, צורך פנימי. נסו לברר מה באמת קורה. חשוב שתהיו כנים גם כלפי עצמכם וגם כלפי בן/ת הזוג. אם אתם באמת מחפשים פתרון אמיתי- אתרו את הצרכים הבסיסים המסתתרים בתת מודע. האירו את עצמכם ואל תדאגו לאחרים. אם אתם תהיו מוארים, הם כבר יבואו להסתופף בנגוהות האור אשר תבקענה מכם.

מזל אריה
רכילות מרושעת שתגיע לאוזניכם מעכירה את מצב הרוח. נסו לא להקשיב לאנשים שמתעסקים בשטויות ומנסים להכפיש אחרים. עליכם לסמוך על האינטואיציה שלכם ולשפוט אחרים רק על פי הרגש ולא על פי אמות מידה של טיפוסים מפוקפקים וסיפורים שאתם שומעים עליהם. זהו עיתוי ממוזל ומבורך המציע לכם לזרום עם הקיים מבלי להתחשב ב"מה יגידו השכנים".

מזל בתולה
תכנון לעתיד הוא שלב קריטי שיש לעסוק בו בדחיפות ורצוי עוד השבוע. תמונת המצב משתנה במהירות ואם תפספסו- תפסידו. מישהו שעובד צמוד אליכם, אינו תורם דבר להתקדמות שלכם אלא להיפך. כדי לצאת מהפלונטר רצוי לא להמשיך בשיתוף פעולה גם אם לא נעים לכם. עדיף עכשיו מאשר מחר- כי זה יהיה מאוחר מידי ומיותר. הרקיע רומז על שמחות וצהלות הקשורות בילדים או בצעירים במשפחה. במקביל, הוא מעורר פרשיות שהפכו לנוסטלגיה.

מזל מאזניים
הצלחה עסקית מסמנת את תחילת הדרך לכיוון חדש. אל תשקיעו יותר מיד במחשבות ולבטים. קבעו לעצמכם יעדים חדשים והתחילו להתכונן לעשייה. בעיות תקשורת עלולות להתעורר בחציו השני של יום שלישי. עדיף להבהיר ציפיות ולגלות סבלנות כלפי אחרים. קבעו לעצמכם לוח זמנים מסודר. הרקיע קובע כי אם אתם מוצאים את עצמכם בקשר שאינו מסוגל להשביע את הפן הרוחני הטבוע באופייכם, כדאי שתשקלו מחדש את העניין כולו.

מזל עקרב
עליכם לברר היטב מה אתם מעדיפים ורק אז לבוא בדרישות לאנשים אחרים. אתם קצת לא ברורים והמסרים שלכם מעורפלים, כך שאתם גורמים ללא מעט בלבול. אם תשדרו יותר רצון טוב וקבלה של השונה מכם, תצליחו להזיז דברים הרבה יותר. דרושים ויתורים ופשרות. הרקיע מתריע מפני היצמדות יתירה אל עקרונות שמרניים ובעצם, הוא קורא לכם לגלות פתיחות כלפי שינויים והתחדשויות בחייכם.

מזל קשת
ענייני כספים מעסיקים ומדאיגים אתכם בימים אלה. נסו להשתחרר מהמחשבות המטרידות. הפסיקו לחשוב על הבעיות וחשבו על פתרונות. חפשו מוצא יצירתי. הפתרון טמון ביכולת התקשורתית המעולה שלכם. כדאי שתקדישו זמן לשכלול הכישרון שדרוש לכם גם בתחום האישי וגם בעבודה. הרקיע רומז כי כללי טקס ומוסכמות חברתיות, מוגיעים אתכם. מצד שני, ייתכן כי דווקא בהם טמון המפתח להצלחתכם.

מזל גדי
השמרנות והביקורתיות שלכם גורמות לכם לבזבז זמן יקר מפז, בוויכוחים ותמרוני כוחניות, למרות שבעצם, גם לכם בעצמכם, כבר נמאס. לפתע אתם קולטים מה קורה ומצליחים להכניס את עצמכם לתלם. המצב משתפר באופן הדרגתי ולקראת יום שלישי, יורד עליכם מצב רוח טוב ממש. טוב שיש אנשים שאוהבים ומקבלים אתכם כפי שאתם. הרקיע רומז כי צפויה לכם הצלחה שהיא חומרית בעיקרה. זו תקופה בה כדאי לכם להעדיף את הפן הגשמי על פני הפן הרוחני.

מזל דלי
חדשות טובות מגיעות אליכם ממישהו שנמצא רחוק מכם והצעה עסקית מגיעה זמן קצר לאחר מכן. לפני שאתם מתחילים לפנטז יותר מידי, כדאי לבדוק פרטים גם ממקורות אחרים ולהצליב מידע כדי לא ליפול בפח. מה שנשמע יותר מידי טוב- הוא כנראה לא כזה. אל תנהגו בפזיזות ואל תאמינו לכל דבר שמספרים לכם רק כי אתם רוצים להאמין. הרקיע קובע כי גם אם אתם מוצאים את עצמכם בתסבוכת כלשהי, הרי שיש לראות בה מעין קרש קפיצה לעתיד מזהיר וורוד.

מזל דגים
העצמאות האישית חשובה לכם מאוד. לעיתים אתם מסתירים את הסיפור האמיתי, רק להכעיס ולהוכיח שאתם לא נותנים דין וחשבון לאיש. זה די ילדותי ובנסיבות מסוימות גם מחשיד. מי שאין לא מה להסתיר- לא זקוק לסודות. אולי אתם משדרים אווירה של חשדנות כלפי אנשים אחרים? לא פלא שקיימת מתיחות. נסו לדבר על זה. הרקיע רומז כי הכבלים שאתם כבולים בהם אינם כה חזקים כפי שנדמה לכם. צעד נועז ומהיר עשוי לשחרר אתכם מאזיקים רוחניים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל טלה, הורוסקופ שבועי, מזל שור, מזל תאומים, מזל סרטן, מזל אריה, מזל בתולה, מזל מאזניים, מזל עקרב, מזל קשת, מזל גדי, מזל דלי, מזל דגים, אסטרולוגיה, הורוסקופ

תן ציון למאמר זה

0