מדורי תוכן

ראשי | התאמת מזלות | מזל אריה התאמת מזלות | התאמה אסטרולוגית מזל אריה עם מזל סרטן

התאמה אסטרולוגית מזל אריה עם מזל סרטן

התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל אריה עם מזל סרטן

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

מזל אריה עם מזל סרטן: התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל אריה עם מזל סרטן

אריות וסרטנים, מזלות המזוהים עם מים ואש. ששני הפכים אלה נפגשים הם ישלימו זה את זה ולמרות שכל אחד ימצא את מבוקשו בצד האחר, שני הצדדים צריכים לעשות צעדים בוני אמון. 

על הסרטנים יהיה להתרגל לעליזות של האריות. האריות בעלי תכונות הנדיבות, הלב הרחב, וחוזק - בדיוק מה שהסרטנים חסרי הבטחון מחפשים. 

הסרטנים, בחושיהם הבריאים ידעו כיצד להתנהג עם האריות הראוותניים והגאים שזקוקים לליטוף תמידי לאגו שלהם וחנופה לכושר המנהיגות שהאריות דואגים להראות לסביבה.

מבחינה מינית, הישירות והגאוותנות של האריות יפריעו לסרטנים המאופקים אך הנטיה לשמחת החיים של אריה הם בדיוק מה שסרטן בעל מצבי הרוח צריך ואוהב ובמיטה ילמדו הסרטנים דווקא ליהנות מההובלה ומהחידושים שיכנסו לשם האריות. 

טיפ לסרטנים: לימדו להעניק לאריות את מה שהם צריכים וזה חנופה לאגו שלכם ואז תראו איך הם יודעים לפנק ולהפוך מאריה גאה לחתולים אוהבים ומגרגרים... 

סיכויי ההצלחה שלכם:88%.

מזל אריה בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
מזל סרטן בזוגיות
 - התאמה עם מזלות נוספים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל אריה
פרופיל אסטרולוגיה - מזל סרטן
עוד התאמת מזלות

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל סרטן, מזל אריה, התאמה זוגית לפי שמות, התאמה זוגית לפי תאריכי לידה, התאמה זוגית לפי הקבלה, התאמה זוגית לפי מזלות, מזל אריה נקבה, מזל אריה גבר, מזל אריה היום, מזל אריה תאריכים, מזל אריה יומי, מזל אריה במיטה, מזל אריה הורוסקופ, בת מזל אריה, מזל סרטן גבר, מזל סרטן נקבה, מזל סרטן תאריכים, מזל סרטן במיטה, מזל סרטן היום, מזל סרטן הורוסקופ, מזל סרטן אישה, מזל סרטן זוגיות, בת מזל סרטן, התאמה אסטרולוגית, התאמת מזלות זוגיות, מזל אריה בזוגיות, התאמת מזלות במיטה, התאמת מזלות לפי תאריך, התאמת זוגיות לפי מזלות

תן ציון למאמר זה

0