מדורי תוכן

ראשי | התאמת מזלות | מזל עקרב התאמת מזלות | התאמה אסטרולוגית מזל עקרב עם מזל דלי

התאמה אסטרולוגית מזל עקרב עם מזל דלי

התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל עקרב עם מזל דלי

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

מזל עקרב עם מזל דלי: התאמת מזלות אסטרולוגיה - התאמה אסטרולוגית מזל עקרב עם מזל דלי

על פי האסטרולוגיה הקלאסית, דליים ועקרבים אינם מתאימים אחד לשני ובעיות רבות צפויות להיווצר בקשר ביניהם. בין היתר מכיוון שהעקרבים מתייחסים לקשר כרומנטי מאוד וברצינות בעוד שהדליים רואים בקשר הזדמנות להרחבת אופקים ולהוספת עוד חבר לרשימה הארוכה של מכריהם. 

העקרבים לא יוכלו לקבל את עצמאותם של הדליים בתוך הקשר או להבין את גישתם הקלילה של הדליים לקשר ביניהם ולאהבה בכלל. בהמשך הקשר נהיה עדים לכך שהעקרבים ישמרו בבטן רגשות תסכול מהמערכת וברגע שהם יתנו איזה רמז לחוסר שביעות רצונם מהקשר, הדליים, שאומרים את כל אשר על ליבם יתקפו אותם.

העקרבים שתלטניים וקנאים ותכונות אלו יתנגשו עם הדליים החופשיים שאינם מוכנים שיקשרו אותם ו/או יגידו להם מה לעשות. 

אנו רואים את הקשר כקשר קשה שמצריך מאמץ גדול של שני הצדדים. כדי שהקשר בכל זאת יצליח, על העקרבים, להתחיל לא לשמור בבטן ולומר את כל אשר על ליבם ואילו על הדליים להיות מעט יותר מסורים ולתת למערכת היחסים את כל המצרכים להצלחתה ובמיוחד יותר זמן ותשומת לב. אם שניהם ישנו את אורחות חייהם אז המערכת יכולה להחזיק מעמד. 

סיכויי ההצלחה שלכם: % 58

מזל עקרב בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
מזל דלי בזוגיות - התאמה עם מזלות נוספים
פרופיל אסטרולוגיה - מזל עקרב
פרופיל אסטרולוגיה - מזל דלי
עוד התאמת מזלות

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל עקרב, מזל דלי, התאמה זוגית לפי שמות, התאמה זוגית לפי תאריכי לידה, התאמה זוגית לפי הקבלה, התאמה זוגית לפי מזלות, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי במיטה, מזל דלי תכונות, מזל דלי הורוסקופ, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, בת מזל דלי, מזל עקרב נקבה, מזל עקרב גבר, מזל עקרב במיטה, מזל עקרב תאריכים, מזל עקרב תכונות, מזל עקרב היום, מזל עקרב הורוסקופ, בת מזל עקרב, מזל עקרב זוגיות, התאמה אסטרולוגית, התאמת מזלות זוגיות, מזל דלי היום, התאמת מזלות במיטה, התאמת מזלות לפי תאריך, התאמת זוגיות לפי מזלות

תן ציון למאמר זה

0