מדורי תוכן

ראשי | מטפלים מומלצים | מאמנים מומלצים | חיה גרינברג - מיסטיקנית, נומרולוגית קבלית, מדריכת זוגות ויחידים, בוחנת ומאבחנת מערכתית

חיה גרינברג - מיסטיקנית, נומרולוגית קבלית, מדריכת זוגות ויחידים, בוחנת ומאבחנת מערכתית

חיה גרינברג - מיסטיקנית, נומרולוגית קבלית, מדריכת זוגות ויחידים, בוחנת ומאבחנת מערכתית חיה גרינברג - מיסטיקנית, נומרולוגית קבלית, מדריכת זוגות ויחידים, בוחנת ומאבחנת מערכתית

כתבה על חיה גרינברג - מטפלת הוליסטית, מאמנת אישית ויועצת זוגית, תושבת גן יבנה, תעניק לך בשיתוף פעולה, את הדרך להעצמה האישית.

לקבלת יעוץ אישי מחיה גרינברג התקשרו בכל שעה: 072-2285428

שמי חיה גרינברג נומרולוגית קבלית, מאמנת אישית, זוגית ומאסטר רייקי.
אהבה וקבלה עצמית, ביטחון ודימוי עצמי, תקווה ואמונה ביכולות שלנו - כל אלה הם אבני דרך בנתיב להצלחה והגשמה בחיים, חיה גרינברג- נומרולוגית קבלית, מטפלת הוליסטית, מאמנת אישית ויועצת זוגית, תושבת גן יבנה, תעניק לך בשיתוף פעולה, את הדרך להעצמה האישית.

לפני כשלוש עשרה שנה, במהלך טיפולי הפריה, כש'רכבת ההרים' הפיסית והרגשית טלטלה אותה, הגיעה חיה, לטיפול רייקי... זה כל כך עזר לה שהיא החליטה ללמוד את הנושא ועם הזמן, אף הפכה למטפלת בעצמה.

איך התחלת? האם הייתה לך נטייה קודמת ועניין בתחום הזה?
"תמיד הייתי 'כותל מערבי' לחברות ואנשים שפנו אליי... כנראה שאני יודעת להקשיב ולתת מילה טובה במקום שצריך. בנוסף, כשעברתי טיפולי הפריה, חוויתי תקופה לא קלה, כמו הרבה נשים במצב דומה. התחושות הפיסיות הן רק קצה קרחון לרגשות הסוערים ולמתח הרב שמתלווה לטיפולי הפריה. הטיפולים ברייקי עזרו לי מאוד ופשוט גרמו למהפך מבחינתי ולכן זה גם משך אותי כל כך... החלטתי ללמוד ולהבין איך בדיוק זה פועל, בעוצמה ובדייקנות רבה כל כך. במקביל לעבודתי כאדמיניסטרטורית, למדתי והגעתי לתואר מאסטר רייקי ובהמשך גם סוגי טיפולים אחרים: היום אני עוסקת, בין היתר, באימון אישי וזוגי, דמיון מודרך, נרות הופי (טיפול טבעי ולא פולשני המסייע לדלקות וכאבי אוזניים, דלקות בסינוסים וכו'). הייחוד שלי הוא שילוב של מספר שיטות (מילוליות, פיסיות ואנרגטיות) בהתאמה מלאה למטופל ולצרכים הספציפיים שלו".

מה החזון והמטרה שלך בהווה?
"החזון והמטרה שלי - לעזור לכמה שיותר אנשים לשפר את איכות החיים, בדרכים טבעיות ובשינוי דפוסי חשיבה והתנהגות...מאז שאני זוכרת את עצמי, תמיד פנו אליי לייעוץ ועם השנים הבנתי שאם אני כבר עוזרת אז כדאי שזה יהיה ממקום נכון ולא רק מתוך רצון טוב ואמפטיה. למדתי אימון במכון 'כישורים קישורים' בגבעת ברנר. בחרתי במקום הזה כי שם משלבים שיטת אימון מובנית עם גישה הוליסטית המיועדת לסייע בשינוי בכל תחומי החיים".

מהו יעוץ בנומרולוגיה קבלית?
הכוונה לדרך המתאימה ביותר עבורך, בעיתוי הנכון ביותר ולמימוש הפוטנציאל הטמון בך, בעזרת נומרולוגיה קבלית .
מעניקה תשובות לשאלות כמו: איזה מקצוע כדאי לי ללמוד? מתי אמצא בן זוג מתאים? האם זהו הבן זוג הנכון בעבורי?
מעבר דירה? פתיחת עסק? ועוד שאלות רבות …

איך זה מתבצע? כמה זמן נמשך תהליך כזה? האם ניתן לשנות כל מצב בכל גיל? מה יתרון השיטה?
"נושא האימון הפך להיות טרנדי בשנים האחרונות כי זה פשוט עובד! אני מאמינה שכמעט כולם צריכים עזרה במיקוד והתייעלות על מנת לשפר תחומים בחיים בהם יש תחושה של חוסר הגשמה או אי שביעות רצון. אימון זה תהליך ממוקד בו מזהים את מקומות החולשה, ממקדים מטרה ומחזקים את המתאמן לקראת הביצוע והשינוי. הכל כמובן תלוי במידת הרצון והמחויבות של האדם, אם יש רצון אמתי תוך מספר מצומצם ביותר של מפגשים רואים תוצאות. איני מזלזלת בסוגי מטפלים וטיפולים אחרים, כמו למשל פסיכולוגיה (אחי הוא פסיכולוג קליני) אולם לדעתי, אדם שאין לו בעיות אקוטיות, לא צריך שנים של שיחות על מנת להתקדם. בתחילת כל אימון עושים תיאום ציפיות ואני גם מבהירה שלא מדובר בתהליך שמחליף טיפולים מקצועיים אחרים. במידה ויש צורך בתמיכה נוספת עבור המטופל, אפשר למשל, לעשות שיתוף פעולה עם הומיאופת".

אז מי בעצם קהל היעד שלך?
"יחידים וזוגות אשר שואפים לשפר את חייהם. למשל, אדם יכול להיות בזוגיות טובה אבל להרגיש שאינו ממצה את עצמו מבחינת קריירה ולהיפך. רבים מהלקוחות שלי הם אנשים נורמטיביים ומתפקדים אשר סובלים מביטחון ודימוי עצמי נמוך שפוגע ברצונותיהם ומונע הגשמה אישית עצמית מלאה יותר. התהליך מתחיל עקב בצד אגודל, תוך הגדרה של מטרות והצגת אופציות שונות ודרכים לביצוען".

תוכלי לתת דוגמה?
"כן. אחת המתאמנות שלי הייתה בחורה נאה ומוצלחת עם ביטחון עצמי שואף לאפס... כבר בהתחלה סיפרה לי שמילדות נהגו לקרוא לה בשם ה'חיבה': שמנה... את שם החיבה הזה הדביק לה אביה, שלא השכיל להבין כמה נזק זה גורם לה. מאז שהיא זכרה את עצמה, סבלה מדימוי עצמי נמוך מאוד והאמינה שמשקלה העודף הוא גורם מעכב. ביקשתי ממנה להביא תמונות מתקופת הילדות ואז היא גילתה שבעצם מעולם לא הייתה ילדה שמנה והכינוי שדבק בה לא היה בעצם מעוגן במציאות. אט אט, תוך שימוש בדמיון מודרך, הצליחה להשתחרר מהמחסום הפנימי שגרם לה לסבל רב במשך שנים רבות. היא הסכימה לוותר על התדמית הדמיונית הזאת וגם לסלוח לאביה, שנפטר בינתיים. היא הבינה שהיא בעצמה יצרה את ה'דמות' שנבנתה במשך הזמן והצליחה להשתחרר ממנה. תהליך הפירוק, הסליחה וההחלמה האישית אפשר לה להתחבר לצדדים המוצלחים שלה. היא קלטה פתאום שהיא הבחורה הכי מצליחה ומשכילה במשפחתה, גאה בהשיגה ומבינה שכל העולם פתוח לפניה.

בייעוץ זוגי, תפקידי הוא לשקף ולהראות לבני הזוג את הדינמיקה המתרחשת ביניהם ולפתוח אותם לסגנונות תקשורת בונה וחיובית יותר. לצערי, בתרבות שלנו, יש לא מעט בעיות בגלל העובדה שאנחנו 'מדינה של חיילים' ושהדור הזה גדל על מצע של חוסר ערכים מצד אחד וקידוש החיצוניות, מצד שני. מי לא שמע אי פעם אימהות ואבות אומרים לבן שלהם: 'אל תבכה'! 'מה, אתה נקבה'? 'בנים לא בוכים' וכו'. מי לא מכיר בנות צעירות בגילאי בית ספר יסודי שפוצחות בדיאטה, כי ככה נראית דוגמנית כזאת או אחרת?... אני מלמדת את המתאמנים שלי להתחבר לעולם הרגש שלהם, לגלות את התכונות החיוביות והחוזקות של עולמם הפנימי וקודם כל- להיות בן אדם מתחשב ורגיש לזולת, להתייחס לאחרים בדיוק כמו שהיינו רוצים שיתייחסו אלינו".

איפה מתקיים ומתגשם הסיפוק שלך מעבודתך?
"אני מאמינה שניתן לעזור ולשנות לגמרי חיים של כל אדם, בכל מצב ובכל גיל. זה עניין של רצון לשיתוף פעולה ואומץ לצאת למסע אל האמת הפנימית. הרגע הזה, שבו אני רואה פתאום את ניצוץ ההבנה והתקווה, את שמחת החיים ואת ההבנה בעיניים של המתאמנים שלי - מבחינתי שווה הכל. אני מאמינה שתפקידי לסייע לאנשים ולהציל אותם מעצמם... ללא עזרה, אנשים כאלה היו עלולים לחיות כל חייהם בתחושה של של החמצה ואומללות"!

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
חייגו עכשיו: 072-2285428

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על חיה גרינברג

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

חיה גרינברג, חיה גרינברג כתובת, חיה גרינברג טיפול, חיה גרינברג טלפון, חיה גרינברג המלצות, חיה גרינברג יעוץ, חיה גרינברג אתר, חיה גרינברג תגובות

תן ציון למאמר זה

0