מדורי תוכן

מירי שפילמן

מירי שפילמן מירי שפילמן

כתבה על מירי שפילמן מנס ציונה, בעלת מרכז לימודים MNLP מטפלת ומנחה בכירה של גישת NLP על בסיס מיינדפולנס– שילוב של גישות שהוכחו כבעלות השפעה מאזנת, מרגיעה ומאפשרת שיפור בכל מערכות היחסים ובכל מעגלי החיים.

לקבלת יעוץ אישי ממירי שפילמן התקשרו בכל שעה: 072-2285966

במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את מירי שפילמן מנס ציונה, בעלת מרכז לימודים MNLP מטפלת ומנחה בכירה של גישת NLP על בסיס מיינדפולנס– שילוב של גישות שהוכחו כבעלות השפעה מאזנת, מרגיעה ומאפשרת שיפור בכל מערכות היחסים ובכל מעגלי החיים.

איך הגעת לתחום?
"מטבעי אני אוהבת בני אדם וכל מה שקשור בהם – תמיד עניין אותי: איך הם מרגישים, מה מפעיל אותם ומה קורה במערכות יחסים ותקשורת בין אנשים. במשך כשלושים שנה לימדתי פסיכולוגיה. עם זאת, הקשר שלי עם התלמידים גרם לי לרצות להרחיב בהתמדה את מאגר הכלים שבאמצעותם אוכל לעזור להם".

לא לחינם נאמר ש"כאשר התלמיד מוכן המורה מגיע": 
"יום אחד, ראיתי בעיתון מודעה המכריזה על פתיחת קורס ללימודי NLP ודמיון מודרך. חיפוש מידע ברשת שכנע אותי ש... זה בדיוק מה שאני רוצה. נרשמתי ללמוד וגיליתי עולם חדש ומרתק ובו תשובות לשאלות שעניינו אותי במשך תקופה ארוכה. במהלך השנים, המשכתי לחפש כלים נוספים שיעזרו לי להיות קשובה יותר לעצמי ולסובבים אותי. כך הגעתי לתוכנית ללימודי מיינדפולנס בבר אילן".

למי הטיפולים והלימודים מתאימים?
"התחום יכול לתרום ולהועיל לכל אדם באופן אישי וגם למי שמעוניין לעסוק במקצוע. כל מי שמתקשה לקבל החלטות בצמתי חיים, למי שרוצה ללמוד להיות קשוב באמת לעצמו ולאחרים, לכל מי שרוצה לשפר את איכות חייו (או תחום מסוים בו הוא מרגיש חוסר הגשמה ואיזון) וכל מי שמעוניין לרכוש כלים אפקטיביים אותם ניתן ליישם אותם בקלות ובפשטות – יכול להפיק תועלת מרובה מלימוד גישת העבודה או מטיפול באמצעותה".

תוכלי לתת דוגמה?
"אדם שמתלבט בבחירת מקצוע או קריירה, מי שרוצה לחקור את תחום הזוגיות או היעדרה בחייו, מי שמעוניין ללמוד דרכים מקוריות ויעילות יותר לפתרון קונפליקטים, כיצד לשפר מערכות יחסים, הצבת מטרות והשגתן ועוד".

מה הייחוד של גישת העבודה שלך בטיפול, הנחיה ולימוד?
"המפגשים משלבים NLP ומיינדפולנס, שתי גישות המשלימות ומעצימות אחת את השנייה. הקבלה הרדיקלית והטוטאלית שקיימת בגישת המיינדפולנס מאפשרת אקלים של צמיחה והעמקה של כל הכלים שגישת ה-NLP נותנת. כבר כשלמדתי את תכנית המיינדפולנס ב'אוניברסיטת בר אילן', זיהיתי את הפוטנציאל האדיר הטמון בשילוב שתי הגישות והבנתי שבעזרת המיינדפולנס אפשר להבין לעומק את הNLP. לכן, בבית הספר שלי שנקרא MNLP, (האותM- מסמלת גם מיינדפולנס וגם את שמי, מירי) אני מלמדת NLP +מיינדפולנס, במסגרת קורסים של פרקטישינר ומאסטר -פרקטישינר. בנוסף, מתקיים קורס מיינדפולנס לבעלי רקע בNLP -, סדנאות להדרכת הורים וגם סדנאותNLP על בסיס מיינדפולנס , המתמקדות ומעמיקות בתחומים ספציפיים כמו: פתרון קונפליקטים, דמיון מודרך, אמונות מעצימות ועוד".
 
אז אם אתם רוצים לשפר את איכות חייכם במידה משמעותית, אם אתם רוצים ללמוד מקצוע נדרש וייחודי- כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות למירי שפילמן.

למידע נוסף התקשרו לירון

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285966
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על מירי שפילמן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

מירי שפילמן, מירי שפילמן טלפון, מירי שפילמן כתובת, מירי שפילמן המלצות, מירי שפילמן טיפול, מירי שפילמן יעוץ, מירי שפילמן אתר, מירי שפילמן תגובות

תן ציון למאמר זה

0