מדורי תוכן

סמדר עובדיה גולן

סמדר עובדיה גולן סמדר עובדיה גולן

כתבה על סמדר עובדיה גולן, מאמנת ויועצת אישית וזוגית, יועצת למודעות, מיניות וטנטרה ומטפלת במגע ונשימה, מנחה מוסמכת של שיטת 'האור הלבן' ומנחת סדנאות ומעגלי נשים.

לקבלת יעוץ אישי מסמדר עובדיה גולן התקשרו בכל שעה: 054-2435110

סמדר עובדיה גולן - בשבילי האהבה. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג בפניכם את סמדר עובדיה גולן, מאמנת ויועצת אישית וזוגית, יועצת למודעות, מיניות וטנטרה ומטפלת במגע ונשימה, מנחה מוסמכת של שיטת 'האור הלבן' ומנחת סדנאות ומעגלי נשים.

סמדר למדה אימון והנחיית קבוצות בבית הספר 'שילובים', יעוץ נישואין וזוגיות ביחידה להשתלמויות בבר אילן ומכללת לווידה, אצל שי טובלי- מפתח שיטת 'האור הלבן'- שיטה להרחבת התודעה, הנחיית מעגלי נשים אצל מיכל מעיין דון וסדנאות טנטרה. דרכה הושפעה מדורית בר- מנהלת בית הספר למיניות מודעת, (מרחב להתפתחות העוסק במיניות, מערכות יחסים ואהבה ומתאים לנשים וגברים). המוטו של סמדר בעבודה הוא 'התעוררות' מתוך מודעות ואימון והכוונה לחיים ואהבה. מודעות, חיבור וקבלת העצמי הם אבני דרך בחיים, "כי בלעדיהם לא ניתן לנהל מערכת יחסים תקינה עם עצמנו ועם בן/ת זוג ולחיות חיים מלאים ומספקים".

איך בעצם הגעת לתחום זה?
"המסע האישי החל מתוך צורך פנימי כמו אצל הרבה אנשים אחרים... עד לפני כשמונה שנים עבדתי כמנהלת חשבונות, הייתי אישה נשואה ואימא לשלושה ילדים. ואז... התגרשתי. אחרי שינוי עמוק כזה מתעורר צורך לעשות חשבון נפש, להבין מה בעצם קרה ולאן ממשיכים מנקודת זמן זאת. כך גם אני - חיפשתי תובנות חדשות, תשובות ותחומי עניין חדשים: לפני כחמש שנים, כשנחשפתי לתחום הטיפולי ולמדתי מודעות עצמית, הרגשתי שעליתי על הדרך המתאימה והיה לי ברור שזה גם יהפוך לתחום המקצועי שלי. עם הזמן גיליתי עוד שיטות טיפוליות ותחומים נוספים שהתאימו לי. כיום, יש לי ארגז כלים עשיר בו אני משתמשת בטיפולים פרטניים, זוגיים וקבוצתיים".

מה המיקוד שלך? מי קהל היעד העיקרי שלך?
"הנישה בה אני עובדת רחבה מאוד. זוגות במשבר, אנשים יחידים שמעוניינים למצוא זוגיות, שחווים חוסר ביטחון אישי, דימוי אישי נמוך, כעסים, תקיעות בחיים וסגירות במיניות ובחיים בכלל. אני גם מנחה מעגלי נשים תוך מיקוד על זוגיות ואהבה בחיים וכמו כן מנחה מעגלי נשים לאירועים פרטיים כמו בת מצווה, מסיבות רווקות וכו'. במסגרת מעגלי נשים, למעשה אנו יוצרות 'מרחב מוגן', מחבקת ואוהב בו ניתן למצוא תשובות ולהגיע לרבדים הכי עמוקים שלנו. ככלל, העבודה שלי מתאפיינת ברמה הרגשית. עבודה ברמת השכל בלבד אינה יוצרת שינוי עמוק וברגע האמת אנחנו חוזרים למצב האוטומטי. תוך כדי פיתוח מודעות רגשית, אני מאמינה שניתן להצמיח אהבה, אושר, שלווה והתפתחות אישית".

איפה עובר הגבול בין ביטול עצמי מול 'האחרים' ובין פשרה והתחשבות סבירה?
"כאשר חיים מתוך מודעות, אנחנו יכולים להביא את עצמנו בצורה אותנטית ואינטימית לקשר ואז נוצרת הבנה וההתנהלות מאוזנת: הדברים נעשים בלב שלם מתוך הבנה ורצון, ללא התעסקות בהתחשבנות ופנקסנות".

איך מתחבר לכאן נושא הטנטרה?
"הטנטרה עבורי היא דרך חיים ודרך לחיים שלווים של מודעות ואהבה. הטנטרה עוסקת בתקשורת ובחיבור שלנו עם עצמינו ועם הסביבה. דרך לחיבור לרבדים הרגשיים העמוקים תוך שחרור המחסומים והנורמות החברתיות, האיסורים והמסכות שגדלנו עליהם ושמנו עלנו. אחד האפיקים בדרך חיים זו הוא השימוש במיניות וספציפית באנרגיה המינית, כדי להגיע למקום שמעבר לחוויה הפיסית וחיזוק הקשר ברמה הרוחנית והנפשית ושימור אינטימיות עמוקה לאורך זמן. בין היתר, תרגילי הטנטרה מאפשרים שליטה טובה יותר על השפיכה והארכת משך מעשה האהבה, מה שמעצים את האנרגיות ומחזק את הקשר הזוגי".

סמדר עובדיה גולן מזמינה את כולנו לצאת למסע בשבילי אהבה, חיבור מחדש לחיים, לאהבה ולתשוקה, להיפתח לאינטימיות אישית וזוגיות בריאה וליהנות מכל רגע, כאן ועכשיו.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו בשיחת חינם: 054-2435110
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על סמדר עובדיה גולן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

סמדר עובדיה גולן, סמדר עובדיה גולן כתובת, סמדר עובדיה גולן טלפון, סמדר עובדיה גולן המלצות, סמדר עובדיה גולן יעוץ, סמדר עובדיה גולן טיפול, סמדר עובדיה גולן אתר, סמדר עובדיה גולן תגובות

תן ציון למאמר זה

0