מדורי תוכן

אבי פלד

אבי פלד אבי פלד

כתבה על אבי פלד- מאמן ילדים, מתבגרים ומבוגרים בעלי הפרעות קשב וריכוז, מנחה סדנאות Embodiment - 'חיבור לידע והיכולות המנטאליות דרך הגוף', מנחה קבוצות הורים בשיטת אדלר, מטפל מוסמך בגישת פרופסור חיים עומר, מנטור לכלכלת המשפחה וניהול תקציב (הנחייה פרטנית ובקבוצות) ועוד..

לקבלת יעוץ אישי מאבי פלד התקשרו בכל שעה: 072-2285542

אבי פלד - "המרכז לצמיחה אישית וחברתית". במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את אבי פלד.  
אבי פלד- מאמן ילדים, מתבגרים ומבוגרים בעלי הפרעות קשב וריכוז, מנחה סדנאות Embodiment - 'חיבור לידע והיכולות המנטאליות דרך הגוף', מנחה קבוצות הורים בשיטת אדלר, מטפל מוסמך בגישת פרופסור חיים עומר, מנטור לכלכלת המשפחה וניהול תקציב (הנחייה פרטנית ובקבוצות) ועוד..

הרזומה המרשים של אבי פלד, בעל "המרכז לצמיחה אישית וחברתית" שבמודיעין, בעל ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בתפקידי ניהול וייעוץ בכירים בארגוני הי-טק, הקמת גופי אבטחת איכות, הכוונה ופיתוח עובדים ומנהלים, מתמחה בהובלת אנשים בתהליכי שינוי והשגת מטרות בחיים האישיים ובקריירה, והפצת שיטת ה Embodiment בישראל בסדנאות, שהקרובה ביניהן תתקיים בחודש ינואר הקרוב- 2016.

מה בדיוק אתה עושה ומה הייחוד שלך?
"אני מאמן ילדים, מתבגרים ומבוגרים, משלב בתהליך האימון את ניסיוני הרב בהעצמת אנשים עם כלים ומתודות מעולם ה- Embodiment. האמונה שלי שאנשים הם שלמים מוכשרים ובעלי יכולות, תורמת למתאמנים שלי את הבהירות שהם זקוקים לה על מנת לממש את מטרותיהם, ולהשיג תוצאות יוצאות דופן בזמן קצר ובדרך הנכונה והנינוחה עבורם".

מי קהל היעד שלך ובאיזה תחומים אתה יכול לסייע?
"אני עובד עם קהל יעד רחב במגוון גילאים ובתחומים שונים, עם אנשים המעוניינים בצמיחה אישית ובהגשמת מטרות בחיים, וכל אדם הרוצה לפתח ולשכלל את התקשורת הבין אישית שלו, פיתוח מיומנויות למניעה ופתרון קונפליקטים והתנהלות במצבי לחץ". 

מה זה אימבודימנט?
"חיבור לידע וליכולות המנטאליות שלך דרך הגוף. הנוכחות הגופנית שלנו משפיעה על התקשורת, על מערכות היחסים ועל האופן שבו אנו נתפסים על ידי אחרים. גישה זו דוגלת בכך שהגוף הינו ישות המתקיימת בכפיפה אחת עם הנפש, תנוחתו, תנועתו, ונשימותינו קובעים את המחשבות שאנו חושבים, את הרגשות שאנו חשים ואת תוצאותיהם. למרות זאת, אנו מתייחסים לגוף כאל אובייקט וככלי, כאשר הלמידה המשמעותית שלנו מתבצעת דרכו. לגוף יש זיכרון, הוא זוכר את הדברים שאנו מתרגלים (לדוגמא – לרכב על אופנים, לעלות מדרגות בחושך), חווים דרך הגוף (חווית הריקוד) ומתקשרים דרך הגוף (תקשורת לא מילולית). בעזרת גישת ה- Embodiment אנחנו מנגישים את הידע הקיים בגופנו, על מנת לבצע שינויים וקבלת תוצאות משמעותיות בזמן קצר, שיישארו לפרק זמן ארוך ויהפכו להרגלים חדשים".

מה הרציונל?
Embodiment" - עולמו של הגוף, הגוף הוא רצף של חוויות גופניות, התחבר לחוויה הגופנית וגלה את העוצמה שבך.
הלמידה המשמעותית מתבצעת דרך הגוף כי יש לו 'זיכרון'. הגוף זוכר את הדברים שאנו מתרגלים (לדוגמה: רכיבה על אופנים, הזנת קוד כרטיס אשראי גם אם שכחנו אותו האצבעות זוכרות), חווים תחושות ורגשות דרך הגוף (למשל: חווית הריקוד) ומתקשרים דרך הגוף (תקשורת לא מילולית)". וכל זאת באמצעות העצמת המודעות הגופנית".

מה יהיה בסדנה הקרובה?
"הסדנא מועברת בצורה חווייתית תוך התנסות אישית. הסדנא מציגה את עולם התוכן של ה -  Embodiment"העצמת המודעות הגופנית" - הקשבה, קבלה ולמידה של החוויה הגופנית וזיהוי תבניות תגובה אוטומטיות גופניות. במצבי לחץ וקונפליקטים ישנן תבניות תגובה גופניות עוצמתיות החוסמות את היכולת לבצע תהליכי חשיבה לוגית ולפעול מתוך אמפטיה למציאת פתרון הולם בדרכים אפקטיביות. תבניות אלו מגבילות את יכולתנו לבחון את מרחב אפשרויות התגובה. הדבר החשוב והמשמעותי ביותר הוא שינוי תבניות התגובה הגופניות בעת לחץ ומצוקה".

איך הגעת לתחום זה?
"בדומה להרבה סיפורי אהבה גדולים, גם פה ההתחלה לא הייתה משהו... כמו פגישה עיוורת מהולה בחשדנות, ציניות וגישה קצת מזלזלת. גם התאריך והעונה לא היו מרגשים במיוחד... סוף שבוע של עונת מעבר, שבת סתמית בה הדבר המעורר ביותר היה פוסט שקראתי מאדם יקר -המנטור שלי (הוא פשוט לא ידע שהוא הולך להיות כזה). הגעתי עטוי שריון מלא ביטחון והתרסה, מעמדתי המבוצרת חשבתי לתומי- להועיל זה לא יועיל ובטח לא יזיק. דייט מהוסס של שעתיים הפך לרומן של סוף שבוע שלם, שהתפתח למערכת יחסים מהמעצימות והחשובות שחוויתי. לאחר שני ימי עבודה עם קבוצת אנשים נפלאה ומנחה מעולה, חשתי שחל בי שינוי ואני טועם טעם חדש, משהו שונה מכל מה שחוויתי במהלך לימודי הבלתי פוסקים בעולם האימון, הדבר החדש הזה היה מדהים, מסקרן ומושך שהחל לנבוט בגופי. אמנם רומן אך בכל זאת, כאדם שקול ויסודי, בהדרגתיות ובלמידה מתמשכת, החלטתי שאני רוצה עוד ועוד, ואני מאמץ את העולם הזה והופך אותו לציר מרכזי בחיי. נרשמתי להכשרת מנחי  Embodiment באנגליה, במשך שנה טסתי הלוך וחזור לאנגליה ובכל נסיעה למדתי והתפתחתי עד אשר הוסמכתי".

איך בדיוק זה משתלב בעבודתך?
"התחלתי לשלב את הכלים, הידע והמתודות של ה Embodiment בתהליכי אימון לילדים מתבגרים ומבוגרים, כמו גם בסדנאות לניהול כעסים והתמודדות עם פחדים וטראומות. גיליתי שנושא שהיה לוקח מספר מפגשים ועבודה לא מעטה, הוטמע ונלמד במפגש אחד. היה ממש מדהים לחוות את השינוי שעברו המשתתפים ולחוש כיצד הכלים צומחים בגופם והופכים להרגלים חדשים, זו חוויה אדירה לראות כיצד שילוב גוף נפש מחזק ומגדל אותם. גם המשובים שקיבלתי מהמתאמנים ומהסביבה העידו על חוזק ואיכות השיטה. במהלך השנתיים האחרונות בוער בי הצורך לחלוק את עולם ה-Embodiment בישראל עם כמה שיותר אנשים".  אבי פלד מזמין אתכם לבוא ולחגוג בסדנאות Embodiment שיתקיימו במהלך השבועיים האחרונים של ינואר 2016. הזדמנות נדירה וחד פעמית ללמוד מהמסטר Paul Linden Ph.d.

אם גם אתם מחפשים שינוי בדרך יעילה, קצרה ומקצועית, על מנת לממש את המטרות ולהשיג תוצאות יוצאות דופן בדרך הנכונה והנינוחה עבורכם – יש לכם כתובת!

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285542 
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על אבי פלד

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אבי פלד, אבי פלד טלפון, אבי פלד כתובת, אבי פלד המלצות, אבי פלד אתר, אבי פלד יעוץ, אבי פלד טיפול, אבי פלד תגובות

תן ציון למאמר זה

1.00