מדורי תוכן

ראשי | מטפלים מומלצים | מאמנים מומלצים | מיכל שחורי שינבאום

מיכל שחורי שינבאום

מיכל שחורי שינבאום מיכל שחורי שינבאום

כתבה על מיכל שחורי שינבאום מחיפה. מעבירה סדנאות וקורסים על רייקי 1, 2 ,3, מטפלת בתטא הילינג, מטפלת באמצעות אנרגיות- רייקי, תיקשור ועוד.

לקבלת יעוץ אישי מיכל שחורי שינבאום התקשרו בכל שעה: 072-2285659

הרקיע השביעי

למרות שיש לה ניסיון רב של כשמונה עשרה שנים ואלפי מטופלים מרוצים, מיכל שחורי, מדברת על עבודתה בצניעות נדירה, מה שמעורר כלפיה רגשות של אמון והערכה.
היא מעידה על עצמה שהיא רק כ'כלי' שמעביר אנרגיות של ריפוי לכל מי שרוצה להירפא בתחלואי גוף ונפש.
בנוסף, היא מעבירה סדנאות רייקי למעוניינים ללמוד להשתמש בכלי זה לריפוי עצמי וגם כדי לעזור לאנשים אחרים. 

 מכיל מטפלת באנשים באמצעות שילוב ייחודי של רייקי (מאסטר) ותטא הילינג.
"הרייקי מועבר במצב של תטא, כאשר המוח נמצא בגלי תטא, בחיבור חזק עם אנרגיות הבריאה שמשם גם מגיעה אנרגיית הרייקי ומעצימה את הכוח שעובר דרכי אל המטופלים. התקשור הוא חלק אינטגראלי מהטיפול ואינו מיועד לקריאת העתיד או ליצירת קשר עם ישויות של אנשים שנפטרו.
כשאני מקבלת בזמן הטיפול מסר שנועד לעבור למטופל- אני עושה זאת. המסרים הם בעיקר לגבי מקור מצב גופני או רגשי מסוים, בין אם מדובר בטראומות קודמות או אמונות ישנות שתוקעות אותנו בחיים. בנוסף, אני מקבלת בתקשור הוראות איך לטפל בבעיה ואיפה להניח את הידיים."

מה הדבר הכי עוצמתי בטיפולים שלך ומה סוד ההצלחה?
"מאוד חשוב לי להדגיש שאנשים שנואשו מפתרון בעיותיהם בתחום הרפואה הקונבנציונאלית יבינו וידעו שיש פתרונות יעלים וטבעיים – טיפול באנרגיות.
לא צריך להאמין בזה כדי לקבל עזרה.
לעיתים כשאני עושה את הטיפול, ממש רואים את זה בעיניים, תוך זמן קצר מאוד ועם עובדות לא צריך להתווכח.
 זה פשוט עובד!"

איך הגעת לעסוק זה?
"לפני שנים עסקתי בניהול תחום התיירות. הייתי אישה פרקטית מאוד ומה שעניין אותי היה בעיקר הצלחה כספית.
הייתי רחוקה מאוד מהתחום הרוחני ואפילו- להיפך.
התייחסתי לנושא בזלזול ובחוסר אמון מוחלט.
לפני כשמונה עשרה שנה, התקשרה אלי, יום אחד, אימי והזמינה אותי להרצאה ברייקי.
הייתי אז בהריון ומשום מה, בניגוד לכל העקרונות שלי, הסכמתי לצאת באמצע יום עבודה ... תוך כדי ההרצאה הרגשתי שקורה לי משהו.
שוב, ללא כל הגיון, הצהרתי שאני אבוא לעשות את הקורס ואז- לא הפסקתי.
למדתי רייקי לסוגיו, עברתי קורסים של התפתחות רוחנית, קלפי טארוט ועוד.
בשלב הראשון טיפלתי בעצמי ובתינוקת שנולדה לי אז, אבל זה היה רק תחביב.

בהמשך, טיפלתי בהצלחה בבן משפחה שהיה חולה מאוד והצלחתי לעזור לו ואז... התרחשה הנפילה הגדולה.
העסק המשגשג שהיה לנו, התמוטט בגלל מעילה כספית גדולה ומצאתי את עצמי ועם משפחתי במצב של חוסר כל.
היינו רעבים ללחם, ולא ראיתי שום דרך לצאת מהמשבר הקשה שפקד אותנו.
לקח לנו כשמונה שנים להתאושש, אבל למרות הכל, לא הייתי חוזרת למקום ההוא, המוצלח, שבו הייתי לפני הנפילה, בעד שום הון שבעולם.
עברנו שיעורים לא פשוטים עד שהצלחנו להתאושש אבל כיום, אני יודעת בוודאות שכל הקשיים שצלחנו, הפכו אותי לאדם טוב יותר, שיכול להבין ולהכיל בעיות וצרות של אנשים אחרים, ממקום של הקשבה, חמלה ורצון עמוק לעזור.
זה היה הייעוד שלי מהתחלה וכל מה שקרה רק הכין אותי להגיע לאן שהגעתי.
היום, כשאני מטפלת באנשים ועוזרת להם להרגיש יותר טוב, אני מרגישה כאילו אני ברקיע השביעי וזה אגב המקום ממנו מגיעות אנרגיות הבריאה שאיתן אני עובדת".

מי המטופלים והלקוחות שלך?
"אנשים עם כל סוגי הבעיות (מלבד סרטן פעיל) בני כל הגילאים. הפציינטים הכי טובים שלי הם תינוקות צעירים או אנשים מבוגרים מאוד, כי הם פתוחים לקבל את האנרגיה המרפאה. יש לי הרבה דוגמאות וסיפורים של מקרים בהם אנשים שעמדו מסביב במהלך הטיפול פשוט נשארו פעורי פה מההשפעה המהירה. העבודה שלי מתמקדת בחיזוק כוחות הריפוי של הגוף ומאיצה תהליכי החלמה. לכן גם איני מטפלת בחולי סרטן בשלב הפעיל או בשברים בעצמות, לפני שאני בודקת בצילומים ורואה שהמקום התאחה בצורה נכונה. אני יכולה לעזור במידה רבה לאנשים שנמצאים בתהליכי שיקום שונים, אחרי ניתוחים, צלקות, כל הבעיות הפיסיות כולל בעיות הורמונאליות, בעיות פריון, כאבים שונים ובעיות שמקורן על בסיס רגשי. מה שחבו לי להדגיש אני דוגלת בטיפול מקביל של הרפואה הקונבנציונאלית והמשלימה. אדם צריך לעבור בדיקות ואבחונים ולקבל את כל מה שמוצע לו, רק אם לא מצא מזור – אפשר להגיע אלי. אני לא מתיימרת להיות מחוללת ניסים אבל מאמינה מאוד בשיטה. טיפול וריפוי באנרגיה קיים שנים רבות ובכתובים של כל התרבויות היו אנשים שסייעו בתחום זה. ישו, בודהא, שמנים וכוהנים, נביאים וכל שליחי האל לדורותיהם ביצעו מה שנחשב ל'נס' באמצעות אנרגיה ואין שום סיבה לא לעשות שימוש בכלי המופלא והיעיל גם בעידן הזה. בין היתר, אני עושה גם טיפולים ממרחק (טראנס הילינג), למרות שזה נשמע הזוי וגם לי אין הסבר מלא לתופעה, אבל כאמור, מכיוון שזה עובד, אני מקבלת את זה כברכה משמיים ומודה על כך שניתנה לי היכולת לעזור לאנשים, בכל מקום ובכל מצב ברחבי עולם."

"איך את מסבירה את התהליך?
"לא לכל דבר יש הסבר לוגי ולא כל מה שאנחנו לא רואים או לא מבינים- לא קיים. מצד אחד, למשל, אנו נושמים אוויר בלתי נראה לעין ושאי אפשר לקלוט אותו בשום חוש מחמשת החושים שלנו, ומצד שני, אנו מוקפים בחפצים שנתפסים בעין אבל מוגדרים כמצבור של אנרגיה ותו לא....אנשים מחלימים ממחלות, כנגד כל הסיכויים, בעוד שהרופאים הקציבו להם פרק זמן קצר של חיים, ומגדירים את הריפוי כ'נס רפואי'...איך זה קורה? מדענים שגילו את תיאוריית הקוונטים, הצהירו שכל העולם הוא בעצם- אנרגיות. גם האטום הקטן ביותר הוא בסך הכל, מצבור אנרגטי של חלקיקים רוטטים, הנמצאים בתנועה מתמדת. איך אפשר להסביר את זה לאדם מן השורה? לי אין את כל התשובות אבל אני מודעת לעובדה שאני עובדת מכל הלב ובצניעות יתרה כי אני מודעת לעובדה שחטא היוהרה מפריע לתהליך הריפוי. האנרגיה האלוהית היא זאת שמשמשת לריפוי ובעצם כל מה שאני עושה זה להפעיל מחדש את אותם מנגנונים שנמצאים בתוך כל אדם."

כדי להיעזר בשיטת הרייקי והתטא הילינג לא צריך להאמין. צריך רק לבקש, לרצות להירפא ולשנות ולמצוא את המטפל המתאים- לך. כל השאר, הוא בגדר מעשה ניסים שלא תמיד יש לו הסבר. אבל בעצם, מי צריך הסברים מול העובדות? והעיקר- שתהיו בריאים.

 אתם מוזמנים להתקשר לטלפון המופיע כאן ולהתייעץ עימי.
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285659
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על מיכל שחורי שינבאום

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מיכל שחורי שינבאום, מיכל שחורי שינבאום טלפון, מיכל שחורי שינבאום כתובת, מיכל שחורי שינבאום המלצות, מיכל שחורי שינבאום טיפול, מיכל שחורי שינבאום תגובות

תן ציון למאמר זה

5.00