מדורי תוכן

חגית מרום - מורה לדרך

חגית מרום - מורה לדרך חגית מרום - מורה לדרך

כתבה על חגית מרום - מורה לדרך, מטפלת בשיטה אנרגטית ייחודית שפיתחה בעצמה, מדריכה ויועצת, מנחה שלל קורסים לפיתוח מודעות עצמית, והעצמה לנשים, סדנאות מדיטציה, ורייקי, מובילה תהליכי עומק להיכרות פנימית ואישית שמאפשרות שינוי עמוק ומשמעותי בחיים לאורך זמן.

לקבלת יעוץ אישי מחגית מרום התקשרו בכל שעה: 072-2285466

חגית מרום - מורה לדרך - מהבלתי אפשרי למציאות קיימת. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את חגית מרום - מורה לדרך מהישוב יהוד - נווה מונוסון. 

בשמונה עשרה השנים האחרונות חגית עוזרת לקשת רחבה של אנשים שמוכנים ורוצים לחולל שינוי משמעותי בחייהם. באמצעות ייעוץ וטיפול באנרגיה פרקטית, חגית הופכת דברים שנראו בלתי אפשריים בתחילת הטיפול למציאות קיימת. היא עובדת עם יחידים כמו גם בקבוצות: בסדנאות מדיטציה, קורסי מודעות, רייקי וקורסים מיוחדים רק לנשים. הניסיון הרב בטיפול עזר לחגית לפתח ולשכלל שיטה ייחודית שעוזרת להשיג תוצאות במקומות ששיטות אחרות לא צלחו.

חגית מעמיקה ללא הרף את הידיעה והשליטה שלה בנושאים הקשורים לידע רוחני, לטיפול, הבנה ועזרה לאנשים. היא הוסמכה כמטפלת אנרגטית, בבית הספר הספרדי 'קרן הזהב' כבר ב-1996 וכיום היא לומדת לתואר שני, בפקולטה ללימודי מגדר באוניברסיטת תל אביב. "תמיד ידעתי שיש ידע רב, עצום וחשוב מעבר לעולם החומר, אך במהלך השנים התחלתי להבין שרוחניות בלבד לא מספיקה ומעבר לעידן 'הרוחניות' האופנתי בימינו, שמורכב מהרבה סיסמאות ותיאוריות, חייב לבוא נדבך פרקטי ומעשי שנותן תוצאות מעשיות. ככל שהתעמקתי וחקרתי, הצלחתי לפתח שיטה המבוססת על חיבור בין ידע רוחני עמוק ונרחב, ידע אקדמי, הניסיון הטיפולי שלי שמגובים בתוצאות בעולם החומר. עם הזמן, שיטת האנרגיה הפרקטית השתכללה וכיום היא מאזנת ומחברת בין ידע רוחני רחב (טיפול אנרגטי), יחד עם כלים יישומיים (החלק הפרקטי בטיפול) ומובילה לשינויים עמוקים ומרגשים בחייהם של אנשים".

המטופלים מספרים:
"חגית מביאה איתה עומק וחיבור רוחני, אינטליגנציה, יכולת הבחנה, חדשנות, קשב, תבונה ורהיטות, אותם היא מחלקת ברוחב לב למטופליה, כפי שהם מספרים: "המהפך שעברתי מאז מפגשנו הראשון, הן בטיפול אישי והן במפגשים הקבוצתיים בהנחייתה, הוא כה משמעותי ונפלא והשינוי באופן בו אני חיה היום עם עצמי ועם הסובבים אותי הוא כה חד משמעי, שאין לי אלא להציע גם לך לבחור בעצמך ולפנות לחגית שתלווה אותך בדרכך" .ר.

"'למודת ניסיון' ממטפלים שונים הגעתי אליך, תרפיסטים, פסיכולוגיות ועוד, ואצלך - איתך מצאתי שילוב נדיר של עבודה המשלבת בין עולם הרוח ועולם הדעת, בין האנרגיות לבין הקרקע, שילוב שעבורי היווה את הדרך המנצחת של עבודה פנימית". ד.

"ממליץ לכל מי שרוצה לחיות חיים מלאים יותר גם אם מדובר באנשים שכבר ניסו 'הכול'. חגית פשוט יודעת כיצד לעזור למי שרוצה לעזור לעצמו בצורה המדויקת המקצועית והתכליתית ביותר" .ב.

מה כולל הטיפול שלך?
"הטיפול שלי כולל העברת אנרגיה עמוקה, בשילוב שיחה, מדיטציה ודמיון מודרך וקבלה של כלים תפורים לפי מידה ליצירת שינוי בחיינו. בטיפול אני מייצרת מצב אנרגטי מסוים שמאפשר לנו לראות ולשמוע את עצמנו בדרך שונה ממה שמוכר לנו, זו זווית הסתכלות אחרת וחדשה שמאפשרת חוויה והקשבה שקטה וברורה יותר. היכולת להקשיב ולשמוע את עצמנו בשקט מאפשר לנו להבין טוב יותר את מה שהלב שלנו באמת רוצה. זה משנה הכול. לפעמים נוצר רגע של בהירות ואז אנחנו מצליחים לראות ולנטרל חיים שלמים של ציפיות וההתניות החברתיות מהסביבה שבה אנו חיים ושנטמעו בתוכנו שלא בטובתנו. 
הטיפול באנרגיה פרקטית מאפשר זיהוי וחיבור עוצמתי ובר השפעה למקורות הכוח והעוצמה שיש בכל אחד מאיתנו. הטיפול מאפשר להגיע לנקודה בה אנשים נפתחים לראות את עצמם 'מחוץ לקופסה'. מנקודה זו ניתן להגיע לתובנות שמשנות חיים".

איזה פעילות קבוצתית את מציעה?
"המיקוד שלי הוא על סדנאות מדיטציה ומגוון קורסים למודעות עצמית. אני מנחה גם סדנאות רייקי עם דגש על העבודה הרוחנית של כל משתתף ומשתתפת, במטרה לאפשר להם לנצל זאת להתפתחות האישית שלהם. במסגרת העבודה הרוחנית שלי פתחתי קורסים שונים ומסלולים שונים כדי לאפשר לכל אחת ואחד למצוא את הדרך המתאימה להם. אחת הסדנאות המבוקשות ביותר היא קורס למודעות. זו סדנת עבודה מעמיקה בת עשרה מפגשים בקבוצות קטנות מה שמאפשר תהליך רציני ומשמעותי, עבור הקבוצה כולה ביחד וכל משתתף ומשתתפת לחוד. כל אחד מהמשתתפים יכול לרכוש את הכלים המתאימים לו ליישום ולהשתמש בהם באופן מידי. החלק המעשי חשוב לי מאוד, כי אני מאמינה שצריך לנצל את הכלים ולעבוד איתם במציאות של חיינו כדי להשיג את התוצאות הרצויות. אין לי ספק שידע רוחני הופך להיות שמיש רק דרך החוויה היישומית ויחד הם יוצרים את השינוי המיוחל. בנוסף, הקבוצה מהווה כוח ניכר לתמיכה ו'מראה' עוצמתית לכל משתתף ומשתתפת. בסופו של דבר, כולנו מתמודדים עם אותם אתגרים: רצון להיטיב את חיינו, התמודדות עם משברים שונים, שאיפה למצות את הפוטנציאל הגלום בנו, הבנה מה אנחנו באמת רוצות לעצמנו ואיך להפוך זאת למציאות, כמו גם לימודים, קריירה, זוגיות, משפחה ועוד".

אז מה המטרה?
"מטרת הקורסים הקבוצתיים היא לחוות גדולה ועוצמה אישית מתוך היכרות עמוקה עם עצמנו ומתוך שיקוף של כלל הקבוצה, לפתח את הנוכחות והביטחון העצמי, בין היתר באמצעות שיח מחזק ותומך. המודעות העצמית שהולכת וגדלה במהלך תהליכים קבוצתיים אלה, משמשת כלי עוצמתי במיוחד שמאפשר לחולל שינויים אדירים ולהוציא את עצמנו 'מעבדות לחירות' אמיתית בחיים".

משתתפת בקורס סיפרה: "לאישה העסוקה (אבל לא רק לנשים בחבורה) ולמי שיש סבלנות לקרוא רק שורה אחת, אקדים ואומר באופן הכי ברור: אני לא רק ממליצה על הקורס של חגית – אני אומרת לך: זה לא סתם 'קורס', זה חוויה משפרת חיים בצורה מדהימה! חגית ניחנת ברגישות יוצאת דופן, ברוגע ובחוכמה, ביכולת להגיע לכל אחת ואחת, מאפשרת, מכילה, מורה לחיים. האנרגיות של חגית והיחס האישי שהיא מעניקה לכל משתתפת לחוד ולכולנו כקבוצה – עושים את הבלתי אפשרי לאפשרי וטוב." א.

מה לגבי סדנאות מדיטציה?
"סדנת מדיטציה היא מתנה שאנחנו נותנים לעצמנו, תרגול קבוצתי של מדיטציה מאפשר לנו להתנתק מהרעשים החיצוניים ומקצב החיים, להיות בשקט עם עצמנו, להעניק לעצמנו זמן איכות בחברתנו, זמן להתבונן פנימה ולהבין מה הצרכים והרצונות שלנו. הייחוד שלי בסדנאות אלה הוא השילוב של טיפול באנרגיה פרקטית לכל משתתף ומשתתפת, המאפשר את השילוב הסינרגי בין המדיטציה לאנרגיה הפרקטית מאפשר להעמיק במדיטציה ולמנף את החוויה לרבדים של ריפוי עמוק בכל רובדי הקיום הרוחני, המנטאלי והפיסי".

חגית מרום - מורה לדרך, מטפלת בשיטה אנרגטית ייחודית שפיתחה בעצמה, מדריכה ויועצת, מנחה שלל קורסים לפיתוח מודעות עצמית, והעצמה לנשים, סדנאות מדיטציה, ורייקי, מובילה תהליכי עומק להיכרות פנימית ואישית שמאפשרות שינוי עמוק ומשמעותי בחיים לאורך זמן.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו:  072-2285466

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על חגית מרום

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

חגית מרום, חגית מרום מורה לדרך, חגית מרום המלצות, חגית מרום טלפון, חגית מרום כתובת, חגית מרום אתר, חגית מרום יעוץ, חגית מרום טיפול, חגית מרום תגובות

תן ציון למאמר זה

0