מדורי תוכן

ד"ר מרים גרבר Ph.D. MBMD

ד"ר מרים גרבר Ph.D. MBMD ד"ר מרים גרבר Ph.D. MBMD

כתבה על דוקטור מרים גרבר Ph.D.MBMD באירידולוגיה ממושב משמר השבעה, עוסקת למעלה מ-29 שנה בטיפולים ברפואה משלימה.

לקבלת יעוץ אישי מד"ר מרים גרבר התקשרו בכל שעה: 072-2285417

מרים גרבר Ph.D. MBMD - באירידולוגיה וריפוי טבעי גוף נפש.
בעלת ניסיון של למעלה מ-29 שנה בתחום, בעלת שם בינלאומי ומומחית לאירידולוגיה ואבחון בלובן העין.
מרים גרבר מלמדת אירידולוגיה ואבחון בלובן העין רופאים ומטפלים בכירים, מרצה בעולם על מחקריה בשני התחומים, עורכת ניסויים קליניים בבית חולים וסיימה ניסויים קליניים בטכניון ובבית חולים על מנת להביא את מקצוע האירידולוגיה לידי הכרה על ידי הממסד הרפואי.

מרים חברה בקולגי הבינלאומי לאירידולוגיה בארה"ב וחברה באיגוד האירידולוגיה הבינלאומי ה-IIPA אשר בארה"ב.

כמו כן, מרים מומחית באבחון ונטרול אלרגיה ורגישויות, עוסקת בהצלחה רבה בפתרון בעיות רגשיות בטכנולוגיות תדרים ורוחניים גם יחד. מצליחה מאוד בטיפול בילדים בפחדים, פוביות, דפוסי התנהגות, ובעיות פיזיות מכל הסוגים.

לאחרונה מרים מציעה "טיפול בנעלי בית". אין צורך לצאת מהבית לכבישים הסואנים. לאחר אבחון מקצועי בו מרים מצלמת לכם את העיניים ועורכת הערכה מקיפה של מצב בריאותכם במגוון הכלים העומדים לרשותה בקליניקה - מרים מטפלת בכם דרך הסקייפ, פנים מול פנים וחוסכת לכם טרחה רבה ומאפשרת לכם ריפוי בביתכם.

כתבה את הספר "אירידולוגיה מעשית – הסוד הגלוי של העין", ספר מקצועי ברמה בינלאומית, מעשי והמוצלח ביותר בעברית לפי דברי מאות תלמידי אירידולוגיה מרחבי הארץ אשר רוכשים את הספר כספר לימוד במכללות לנטורופתיה לימודי מקצועות ברפואה משלימה.
"הספר מתאים לרופאים, רוקחים, מטפלים בכירים וגם לאנשים המעוניינים להרחיב אופקים. הספר מביא לקוראים את מקצוע האירידולוגיה בצורה מקצועית ובהירה על מנת לפתוח תחום מרתק זה גם בפני הקהל הרחב.
הספר מכיל מאות תמונות צבעוניות להדגמת החומר – תמונות עיניים שצולמו על ידי מרים וחומר לימודי בעל ערך.
הספר מזמין את המתעניין ברפואה משלימה לבוא ולשדרג את יכולת האבחון ולהיעזר בשיטה לא פולשנית כדי לראות מה קורה בגוף גם מבחינה תורשתית וגם בזמן אמת."

למה נכתב הספר? מה חדש בו? 
"בספר אני מסבירה לכל מי שמעוניין – את חשיבותו של אבחון אירידיאולוגי שהוא כלי מדויק ואמין במיוחד, לא פולשני ואת עקרונות העבודה. הספר מהווה בסיס ללומדים את התחום כולל מטפלים ורופאים ומהווה מקור מידע מעשיר למי שמתעניין. אבחון נכון סולל את הדרך לטיפול יעיל ולריפוי!"

מה מייחד אותך בעבודתך?
"יש לי ידע רב במספר תחומים ושיטות וניסיון מצטבר שמאפשר לי דיוק רב בעבודה עם מטופלים כולל ילדים ומבוגרים. את השכלתי רכשתי במספר רב של תחומים, בין היתר רפלקסולוגיה, IPEC  לאבחון וטיפול באלרגיות, PEAT – שיטה מופלאה לטיפול בבעיות רגשיות, פרחי באך, צמחי מרפא ועוד. את האבחון שהוא השלב הראשון והחשוב ביותר אני עושה באמצעות אירידולוגיה ויש לי ציוד מיוחד המאפשר צילום  והגדלה של קשתית ולובן העין. הסימנים בחלק הצבעוני של העין, משקפים לאדם מקצועי את המצב הבריאותי באופן מלא ומקיף. רבים ממטופלי הם אנשים שמגיעים אליי אחרי שניסו את כל הפתרונות האפשריים לבעייתם, כולל ניתוחים, אשפוזים וטיפולים שונים. האירידולוגיה מאפשרת לי לגלות את כל מה שצריך לדעת ברובד הפיזי, רגשי ומנטלי. אני גם בודקת במבחן שריר (קינסיולוגיה) אלרגיות ורגישויות וכך מתקבלת לה תמונה שלמה על מצבו של האדם. הטיפול נקבע על פי הצרכים האישיים של כל מטופל ובדרך כלל אני משלבת מספר כלים ביחד על מנת להגיע לתוצאה האופטימלית".

מי קהל היעד שלך?
"הטיפולים יעילים לכל סוגי הבעיות והמחלות כולל כמובן בתחום הרגשי. ייעוץ שניתן למטופל כולל גם שינויים באורח החיים שישלימו את התהליך הטיפולי. מי מגיע אליי? אנשים שרוצים לשפר את בריאותם הנפשית והפיזית החל מבעיות שינה, טיפול בטראומות וחרדות, פתרון בעיות רגשיות תוך המסת מטענים רגשיים שלילים, דרך חוסר איזון הורמונלי וכלה בבעיות פיזיות מגוונות".

תוכלי לתת דוגמה לטיפול מוצלח בבעיה חריגה?
"היו אצלי אנשים שסחבו פוביות וחרדות קשות במשך שנים ארוכות. אצל כל אחד זה מצא ביטוי אחר. בחור שהקיא כל יום מספר פעמים בגלל מצב נפשי ירוד וקיבל תרופות פסיכיאטריות, ללא הועיל. טיפול אחד בשיטת PEAT שחרר אותו לחלוטין מהתופעה המחרידה ששיבשה לגמרי את מהלך החיים. ילד שסבל מפחדים עמוקים בגלל שבית משפחתו נפגע בהפגזות בדרום וסירב ללכת לבית ספר, נרפא גם הוא תוך טיפול קצר והחיים בבית חזרו לשגרה. אישה שפחדה להיכנס למעליות, איש עסקים שעצם השהיה בשדה התעופה גרמה לו לרעידות והזעות ולמגוון סימפטומים תואמים להתקף לב ועוד. כל התהליכים הרגשיים הם קצרים וממוקדים והם לעיתים יעילים יותר מטיפולים מתמשכים בתחום הקונבנציונלי".

מה הופך את שיטת PEAT  ליעילה כל כך בתחום הרגשי?
"השיטה מוכרת ויעילותה מוכחת כבר שנים רבות עם אומדן הצלחה של כמעט מאה אחוז. הטיפול עצמו מתבצע באמצעות שיחה מובנית ומכוונת למטרה ומגע עדין בנקודות ספציפיות הממוקמות באזור הפנים. שבירת גבולות, מרחב וזמן מאפשרים ריפוי בעיות מהעבר ופחדים מהעתיד".

נשמע כמעט פשוט מידי.... זה באמת עובד או צריך להאמין בזה?
"זה עובד ביעילות מדהימה. תמונות וזיכרונות קשים מתמוססים! השתמשתי בשיטה גם כדי לטפל בעצמי אחרי שחוויתי טראומה. הייתי עדה לתאונת דרכים בה נפצע אופנוען שעף באוויר ו'התרסק' על הכביש ממש מולי... בהתחלה נכנסתי להיסטריה, צעקתי וצרחתי ללא שליטה אך אז התעשתי. הזדחלתי לאיטי מתוך הצומת ועשיתי לעצמי טיפול שתוך מספר דקות החזיר אותי לאיזון. כמעט כל אדם חווה איזה שהיא טראומה בחיים שפוגעת קשות בהתנהלותו ובאיכות חייו. אני מזמינה אנשים כאלה להגיע אליי לטיפול ולהשתחרר אחת ולתמיד ממטענים רגשיים שליליים ופוגעניים שכאלה".

איך את מטפלת בבעיות פיזיות?
"באמצעות אבחון דרך העיניים, ובאמצעות אבחון לובן העין (שיטה משלימה לאירידולוגיה) אני מגלה את נקודות התורפה והמקומות בהם הגוף זקוק לאיזון. בין אם מדובר במערכת חיסון חלשה שגורמת לתופעות תחלואה חוזרות ונשנות ובין אם מדובר בכאבים לא מוסברים – לכל תופעה יש טיפול יעיל שמניב תוצאה חיובית. במקרה הצורך, אני ממליצה למטופל גם להשתמש בתוספי מזון, צמחי מרפא  או שינוי תזונתי על מנת להגיע לתוצאות מלאות בריפוי".

לסיכום
"כל הטיפולים שלי מיועדים להביא את המטופל למודעות עצמית ולחזק את יכולתו לרפא את עצמו. אחריות אישית לבריאות מביאה לשיפור איכות החיים ולמיצוי הפוטנציאל להגשמה עצמית".
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285417
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
מוזמנים לבקר באתר שלי

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על מרים גרבר

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מרים גרבר, דר מרים גרבר, מרים גרבר כתובת, מרים גרבר טלפון, מרים גרבר המלצות, מרים גרבר אתר, מרים גרבר טיפול, מרים גרבר יעוץ, מרים גרבר תגובות

תן ציון למאמר זה

0