מדורי תוכן

עדה גלילי

עדה גלילי עדה גלילי

כתבה על עדה גלילי, עוסקת בתהליכי שינוי והעצמה אישית, ברוח הפסיכולוגיה החיובית משלבת דמיון מודרך NLP ושיטות נוספות.

לקבלת יעוץ אישי מעדה גלילי התקשרו בכל שעה: 072-2285924

עדה גלילי - עובדות הריפוי בשטח. אנחנו שמחים לראיין במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי את עדה גלילי, עוסקת בתהליכי שינוי והעצמה אישית, ברוח הפסיכולוגיה החיובית משלבת דמיון מודרך NLP ושיטות נוספות.

עובדות הריפוי בשטח- עדה גלילי מלווה אנשים שכמהים לשינוי בחייהם במגוון תחומים כגון זוגיות, התמכרויות, התמודדות עם מחלות ממאירות, קשיים במקום העבודה, טראומות, אלרגיות, ירידה במשקל ואמונות מגבילות. תורמת להעצמה אישית ולשחרור רגשות. התמחות בדיאטה והרזייה בעזרת דמיון מודרך.

בוגרת מכללת "רטר", המטפלת בדמיון מודרך ו-NLP, מנחה מוסמכת בשיטת "אדלר" להורים ובוגרת התוכנית להעשרת זוגיות ונישואין במכללת "סמינר הקיבוצים". כמו כן, עוסקת בשיטת  EFT לריפוי בעזרת נגיעות בפנים. 
מטופליה יודעים לספר על אישה לבבית, רגישה, קשובה ומקצועית. הם מוקירי תודה על תהליך "משמעותי, איכותי ומוצלח" ועל המענה שניתן למחשבותיהם הכמוסות ביותר.  

 איך הגעת לתחום הטיפול?  
"אני אדם שאוהב ללמוד ולהתפתח וכך גם הגעתי אל הדמיון המודרך וNLP. התאהבתי בשיטות אלו מאחר והשינויים מתרחשים במהירות ויעילות. כמורה למדעים במשך 37 שנים, אני אוהבת לראות עובדות בשטח. השינוי שחוויתי בתוך עצמי הודות לשיטה הוכיח כי היא עובדת הלכה למעשה. לדוגמה, הייתי מאלו שאינן נוהגות ברכבן מחוץ לעיר, אך במהלך הלימודים השתחררתי מן הפחד שניהל את חיי תקופה כה ממושכת".

מיהו קהל היעד שלך?
"פונים אליי גברים ונשים בכל הגילאים, אשר מתמודדים עם בעיות בתחומי זוגיות, הורות, בריאות וקריירה. כמו כן, אלה שסובלים מיחסי תלות, תחושת תקיעות, הרגלים מזיקים, חרדות ופוביות". 

את מסייעת בקבלת החלטות?
"בוודאי. לקוחותיי מקבלים תשובות לשאלותיהם בסיוע הטכניקות שאני מנחה. לאחרונה פנתה אליי אישה אשר התלבטה אם לפרוש לפנסיה. לאחר 3 מפגשים בלבד הרגישה כי יש בידה את התשובה והחליטה להמשיך לעבוד". 

איך את יכולה לעזור למעוניינים לרדת במשקל?
"לאחרונה במסגרת ההשתלמויות והסדנאות שאני עוברת בדמיון מודרך ו- NLP  עברתי סדנה ל"תהליכים בהרזייה". בזכות סדנה זו שיניתי הרגלים מסויימים המונעים אכילת מתוקים ללא מאמץ וללא קושי. הפחתתי בהצלחה בכמות המתוקים שאני אוכלת: למשל אני שותה קפה ללא סוכר, אוכלת קובייה אחת של שוקולד אחת ליומיים, במקום שתי שורות… וכל זה ללא סבל או קושי!
איך זה קורה? "כידוע דמיון מודרך ו- NLP פועלים על שינוי ה"תוכנה" של תת המודע, ועוזרים לשנות הרגלי אכילה והתמכרויות לאוכל ע"י טכניקות שונות ולא ע"י ספירת קלוריות. בטכניקות של דמיון מודרך ו- NLP יורדים במשקל ללא דיאטה ללא סבל ובקלות. דמיון מודרך ו - NLP לא עוסקים בדיאטות כי הדיאטה לא מלמדת הקשבה לגוף ולחוכמתו."

ואיך זה עובד? כל הנושא של הירידה במשקל?
"אכילה היא פעולה פיזית בסיסית להישרדות, המונעת מצורך קיומי פיסי. אך פעמים רבות מיטשטש הגבול בין התפקיד הפיסי של האוכל לבין תפקידים אחרים.
לאוכל יש לעיתים תפקידים רגשיים. לעיתים התפקידים כה עמוקים עד שהאדם מתקשה להתנתק מהתמיכה שהאוכל מעניק. האוכל משמש ככלי, כמו: הפחתת רגשות חרדה, הפגת שעמום, עייפות, הגנה, צורך באהבה, כעס, לחץ, בדידות, הנאה, קונפליקט, חוסר ביטחון ועוד. הרבה אנשים עם עודף משקל מתקשים להבחין בין רעב פיסי לבין רעב רגשי, היות והם מורגלים לאכול כתגובה לרגש העולה. והאוכל ממלא את הצורך של החסך בדרך האל מודע. מעין קביים רגשיים.

פעמים רבות האכילה והעיסוק בדיאטה משמשים מעין מסך ערפל שנועד להסיט את הפוקוס מהבעיה האמיתית שאיתה מתמודד האדם. דמיון מודרך ו- NLP מתמודדים ומסייעים בזיהוי הגורם לאכילה מופרזת ומטפלים בבעיה עצמה. הטיפול מתפרש ל- 12-16 מפגשים בני שעה. אני בעצמי ניסיתי והצלחתי"

תוכלי לספר לי מה קורה במפגשים איתך לשינוי והעצמה?
"אני מטפלת באמצעות דמיון מודרך, אשר מעניק מרפא הודות ליכולתו המופלאה של הדמיון האנושי. במהלך הטיפול אני משדרת מסרים חיוביים אל הלא מודע, והוא מגיב בהתאם. היום אני יכולה לומר כי חלק מן המחלות נגרם כתוצאה מאנרגיות שליליות. באמצעות הדמיות ניתן לראות כיצד האיבר נרפא – מה שמביא להחלמתו במציאות. 

שתי הפגישות הראשונות מתמקדות בתשאול ובהתאם להן עדה בוחרת בטכניקות הטיפוליות. שיטתה מאופיינת בריפוי של מקור הבעיה. לדוגמה, אדם אשר חש כי הוא "מדשדש במקום" ולא מצליח להתקדם, הרי שבמקרים רבים הקושי נובע מפחד או מחוסר ביטחון ויש לטפל בהם. בדרך זו גם הקשיים יתפוגגו. 

במקביל לדמיון מודרך, אני נעזרת ב NLP, שמטרתו לתכנת את המוח בדרך אחרת. מתברר כי החל מהיותנו עוברים, אנו חווים אירועים המוטבעים במודע או בתת המודע ומשפיעים על עיצוב אישיותנו, רגשותינו ובחירותינו. שיטת הNLP  נכנסת לתמונה כאשר החוויות שצברנו משבשות את איכות חיינו. אני מובילה את האדם לשינוי מחשבתי באמצעות שאלות והוראות אשר מחלחלות אל תוך תת המודע שלו".

לדבריה, הדגש בטכניקה זו הינו בחשיבה חיובית והיא מסתייעת בה מדי יום. אפילו בנסיעותיה אל שוק מחנה יהודה שכה אהוב עליה, היא משדרת אנרגיות חיוביות בנוגע למציאת מקום חניה ונמנעת מחשיבה בעלת אופי שלילי. מותר לציין כי היא מוצאת חנייה חרף עומס כלי הרכב. 

מה הייחוד שלך לגבי מטפלים דומים בתחום?
"יכולת ההכלה שלי ודרך ההנחיה במהלך הטיפולים. התוצאות בשטח מדברות בעד עצמן. הלקוחות מעידים על שינויים אדירים בחייהם ושבים לתחזוקה".  

תוכלי לתת דוגמה לסיפור הצלחה?
"טיפלתי באישה אשר לדבריה סבלה מהיפוכונדרייה. היא הגיעה אליי עם דפיקות לב מואצות, פחדים וחרדות ותיארה בפניי את שלל מחלותיה. הטיפול כלל דמיון מודרך ו-NLP, ובסופו העידה על שחרור ממרבית חרדותיה ועל שיפור ניכר באורח חייה".

מה המוטו שלך בטיפול?
"מאוד חשוב לי להיות דיסקרטית ואמיתית. לעודד, לתמוך ולהכיל – עבורי אלה דברים בסיסיים בכל מפגש בין מנחה למונחה".

מה המוטו שלך בחיים ובכלל?
" להיות מאושרת ולהתבונן תמיד בחציה המלא של הכוס. זו גם אחת ההנחות של הדמיון המודרך וNLP. אני מאמינה כי יש להתייחס לקשיים כאל מנוף לשיפור. להתמקד בחיובי ולא להיגרר אחר השלילי. המוח שלנו מקשיב רוב קשב למילים חיוביות". 

אני מנחה באופן פרטני, אנשים הרוצים לעשות שינוי מהיר וקצר אם זה להעצמה אישית, זוגיות, התמכרויות, התמודדות עם מחלת הסרטן, קשיים בעבודה, טראומה, אלרגיות, שחרור רגשות כמו: כעסים, פחד, לחץ, קנאה ועוד.  שחרור מהרגלים, אמונות מגבילות, ירידה במשקל, הפסקת עישון ועוד.

מזמינה אתכם ליצור איתי קשר.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285924
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על עדה גלילי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

עדה גלילי, עדה גלילי טלפון, עדה גלילי כתובת, עדה גלילי המלצות, עדה גלילי אתר, עדה גלילי יעוץ, עדה גלילי תגובות, עדה גלילי טיפול

תן ציון למאמר זה

0