מדורי תוכן

הדר גלברד

הדר גלברד הדר גלברד

כתבה על הדר גלברד מקיבוץ בארי, מטפל באנשים באמצעות שיטות אנרגטיות מזה כעשרים וחמש שנה. הטיפולים שלו מתמקדים ברבדים הרגשיים והפיסיים כאחד ומטרתם להפחית כאבים, לרפא התמכרויות ולאזן את החיים מכל בחינה אפשרית.

לקבלת יעוץ אישי מהדר גלברד התקשרו בכל שעה: 072-2285975

הדר גלברד - על נתינה, קבלה ומה שביניהן. הדר גלברד מקיבוץ בארי, מטפל באנשים באמצעות שיטות אנרגטיות מזה כעשרים וחמש שנה. הטיפולים שלו מתמקדים ברבדים הרגשיים והפיסיים כאחד ומטרתם להפחית כאבים, לרפא התמכרויות ולאזן את החיים מכל בחינה אפשרית. 

איך התחיל הכל?
"אחרי קורס מאמני כדורסל אחד הילדים נפצע ונסעתי אתו לת"א לאורי בהרב שהיה מורה לפציעות ספורט בקורס שלי. אורי דיבר אותי ארוכות והסביר שאין צורך להגיע עד לת"א ושרצוי שאני אלמד כמה דברים בסיסים לטיפול בשחקנים כמו עיסוי והילינג ובאמת משם הכל התחיל. אחרי כמה זמן שטיפלתי בשחקנים שלי הגיעו גם המשפחה והחברים שלי לצורך טיפול והתוצאות היו מרשימות מאוד. אחרי כ15 שנה עשיתי עוד צעד ענק שנרשמתי למכללת לוסקי לאיזון בין קבלה ונתינה וגוף נפש הם אחד ומשם הכל נעשה יותר ברור לי".

כשמדובר על איזון אנרגטי מה הכוונה שלך?
"יש סביבתנו הרבה רעשים בעולם הסלולרי ובכלל כל האנרגיה שונה (הרבה מאוד ילדים נמצאים במצב של אי שקט) מה שמשפיע על התזונה שלנו, האנרגיה, העצבים ואפילו פרדות בזוגיות בגלל אי שקט. מה שאני עושה לאיזון זה קודם כל אבחון כדי למצוא מאיפה מגיע האי שקט ע"י סריקה אנרגטית וכן שאלון אודות 32 אורחות חיים של שיטת לוסקי. התהליך מיועד למציאת הרובד שמשפיע יותר ואז מאזינם את כל אחד מהרבדים".

מה זה שיטת  לוסקי?
"ספר היצירה הוא הבסיס והלב של השיטה עליה הולבשו שיטות נוספות כמו הילנג, דיקור, עיסוי פסיכודרמה ובשנים האלה גם יוגה...הכל פועל לפי 32 ערכי חיים שהם 22אותיות עבריות ו 10 מספרים. קבלה ונתינה הם הלב של השיטה: אם אין איזון בהם החיים שלנו לא מאוזנים ויש בלבול רגשי שאפילו מגיע לכאב פיזי ... לדוגמא: כשיש לחץ בחיים, פתאום יש כאבי ראש או צוואר. מה שאני עושה זה למצוא למה זה קורה ומה אני מקבל מזה (איזה רווח יש לי). למשל כשמישהו 'חולה' יתכן והאווירה במשפחה משתפרת, הילדים לא רבים וכו'. כשיש מודעות לנקודה זאת, אני יכול להביא ולכוון את המטופל לחיות בכייף גם ללא צורך בכאב. דוגמא נוספת: אני אוכל כל היום ומשמין... מה אפשר להסיק מזה? אולי אחד צריך מגע והוא מקבל אותו דרך האוכל שנוגע לאורך כל הגוף. אחד הטיפולים אחרי אבחון מדויק (לקבל מגע חיצוני ולומר 'לא' שכולם רואים אותו ללא צורך להשמין.)"

איך מתבצע התהליך?
"השלב הראשון והחשוב ביותר הוא האבחון. כשאדם חולה מגיע אליי, בנוסף לתשאול, שיחה ממושכת והקשבה לתלונתו הספציפית, על ידי 'סריקה אנרגטית' אני מגלה את כל מה שמתרחש אצלו ברובד הפיסי והרוחני. זה שלב חשוב ביותר שבלעדיו אי אפשר להגיע לתוצאות מדויקות. השלב הבא מבוסס על שיחות ועבודה אנרגטית. הקו המנחה אותי הוא לא הצפה בלתי מבוקרת של אירועי עבר, שהמטופל לא בשל להתמודד איתן, אלא הובלה נכונה בקצב הנכון לרמת מודעות בה ניתן לסלוח על מה שקרה בעבר"... 

מה לגבי בעיות רגשיות ונפשיות? 
"יש הרבה מאוד אנשים שעברו טראומות קשות בילדותם או בנערותם. אני מאמין שחשוב להכיל את העבר ולהבין למה זה קרה. הבנה והעצמה אישית ממקום של סליחה וחמלה כלפי מי שפגע בנו, הם קודם כל, תהליכים שתורמים לנו. רק כאשר אדם משתחרר מהטראומה, אפשר להתחיל לחיות בלי הנטל הכבד שהשפיע והפריע לו למהלך התקין של החיים, במשך תקופה ארוכה".

מה קורה בטיפול?
"הטיפול האנרגטי עדין מאוד, מדויק ועוצמתי בצורה בלתי רגילה וכאמור - הוא מאפשר ריפוי של בעיות רגשיות ופיסיות כאחת. הקשר בין גוף ונפש מוכר בעידן השלנו גם על ידי הממסד הרפואי הקונבנציונלי. ישנן בעיות בריאותיות המיוחסות באופן מובהק למתחים ולחצים נפשיים: אולקוס, כאבים גופניים נודדים ללא הסבר ועוד. במקרים מורכבים, אני משלב כמה שיטות ואמצעים על מנת להגיע לשורש הבעיה ובמקרה הצורך אף ממליץ על שיתוף פעולה ושילוב עם רפואה קונבנציונאלית כדי להגיע לאיזון מלא של המטופל בכל הרמות האפשריות ולזרז תהליך יעיל של ריפוי".

הדר גלברד מקיבוץ בארי טוען  שכל בעיה נפשית, רגשית או גופנית יכולה להירפא בעזרת טיפולים אנרגטיים המתבצעים על ידי איש מקצוע מיומן. תטא הילינג ושיטת לוסקי הן כלי עבודתו העיקריים אם כי הוא משלב גם שיטות אנרגטיות נוספות.

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
חייגו עכשיו:
072-2285975
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על הדר גלברד

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הדר גלברד, הדר גלברד טלפון, הדר גלברד המלצות, הדר גלברד כתובת, הדר גלברד אתר, הדר גלברד טיפול, הדר גלברד יעוץ, הדר גלברד תגובות

תן ציון למאמר זה

0