מדורי תוכן

אלכס רוזמן

אלכס רוזמן אלכס רוזמן

כתבה על אלכס רוזמן, מטפל ברפואה משלימה בקליניקה "עדי מטפלים מהנשמה" הנמצאת בחדרה. מטפל גוף נפש באמצעות אימון אישי, דיקור סיני, צמחי מרפא, רפלקסולוגיה, שמנים ארומטיים, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שבדי ועיסוי באבנים חמות.

לקבלת יעוץ אישי מאלכס רוזמן התקשרו בכל שעה: 072-2285876

אלכס רוזמן - במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי שמחים להכיר לכם את אלכס רוזמן, מטפל ברפואה משלימה בקליניקה "עדי מטפלים מהנשמה" הנמצאת בחדרה.
אלכס מטפל בעל ניסיון רב, מעניק טיפולי כוף נפש באמצעות אימון אישי, NLP, דיקור סיני, צמחי מרפא, רפלקסולוגיה, שמנים ארומטיים, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שבדי ועיסוי באבנים חמות.

אלכס רוזמן הוא אחד מאותם אנשים מיוחדים שברגע המפגש איתם, אתה מרגיש כאילו עוטפים אותך בשמיכה גדולה ורכה שכולה – אהבה. הסלוגן של הקליניקה שלו, הנקראת לא במקרה, "מטפלים מהנשמה" תואם את האווירה, את הפנים המוארות, ההקשבה וההכלה המוחלטת, המילים הרכות והחכמות והמגע המרפא – אלה הכישורים ואלה התכונות שביחד מהוות את השילוב המנצח של מטפל הוליסטי אמיתי.

להמשיך את דרכו של אבא אלכס החליט לעשות 'הסבה מקצועית' לעיסוקו הנוכחי לפי כעשר שנים, לאחר מות אביו שהיה מטפל ידוע ועזר לעשרות אלפי אנשים שעברו תחת ידיו. אלכס נרשם ללימודים ב"מכללת כרכור" והמשיך ללמוד בעוד הרבה מקומות אחרים. במהלך הזמן, גם למד אימון אישי הוליסטי אצל קובי קדם, ברמת השרון, הנחיית קבוצות, סוגי עיסויים שונים, רפלקסולוגיה, רפואה סינית, שימוש באבנים חמות, ארומתרפיה וצמחי מרפא. 

מאגרי הידע הם כמעט אינסופיים... אלכס שואף ללמוד ולהתמצא בכמה שיותר תחומים ושיטות על מנת להיות מסוגל לתת למטופליו את הטיפול האולטימטיבי, בעל קליניקה משנת 2008 ברח' השחף 19 חדרה.

מה מייחד אותך בתור מטפל?
"אני בא בגישה הוליסטית המתייחסת לגופו ולנפשו של כל אדם. המטרה היא להביא את המטופל למקום רגוע ושלוו, להעצים אותו ולהביא אותו למצב בו יוכל להחליט בעצמו לגבי השינוי שיאפשר לו לחיות ברווחה ללא סבל גופני או נפשי".

איך עושים את זה?
" לפני הטיפול נעשה אבחון דופק, אבחון לשון ותשאול כאשר האבחנה נכונה - הטיפול יהיה נכון ומוצלח.
הטיפול מתבצע בשיחה ובמגע (שמיועד קודם כל להרגיע את המטופל, להרפות את גופו ונפשו, להקל על כאבים, לאזן ולרפא את הנדרש). 
ידוע שרוב המחלות נגרמות בגלל מצבי סטרס ותפקידי כמטפל, לתפיסתי, הוא לסייע לכל מערכות הגוף והנפש לפעול בהרמוניה. התמחיתי בתחום מניעת כאב ואני נותן יעוץ וטיפול איך להיפטר מכאבים שכל כך הרבה אנשים סובלים מהם לצערי. אני מכין גם פורמולות צמחים ומשתמש בדיקור סיני. הטיפולים נקבעים אחרי אבחון מעמיק ויסודי וכל האמצעים הללו ביחד – מהווים שילוב מוצלח".

למה הטיפול שלך יעיל יותר מרפואה מערבית עם כל הידע שנצבר והוכח בתחום זה?
"הטיפולים ההוליסטים בכלל והטיפול שאני נותן, מיועדים לאנשים שמחפשים פתרון ברפואה פרטית על כל יתרונותיה. 
לרופא קונבנציונאלי בקופת חולים, אין יותר מידי זמן להקדיש לחולה. בדרך כלל, הרופא מתמקד יותר בצג המחשב מאשר במטופל עצמו ובוודאי שאין לו שעות לשבת עם כל אחד... כך נוצר מצב שלרופא 'רגיל' יש בערך 4 דקות (על פי הסטטיסטיקה) לכל חולה שמגיע אליו. ברפואה פרטית, שחסרונה היחידי הוא עלותה הכספית, המטפל מעניק את כל הזמן שנדרש כדי לחקור את החולה, לתשאל אותו לעומק ולהתייחס לכל הרבדים של תלונותיו בכל הרבדים. זה הליך חיוני על מנת לעשות אבחון מדויק, למצוא ולטפל בשורש הבעיה ולא רק בביטוי החיצוני שלה. התרופות ה'רגילות' אכן עוזרות להקלה על הסימפטומים אך תמיד יש להן תופעות לוואי. בטיפול טבעי באמצעות עיסוי, רפלקסולוגיה, שמנים ארומטיים, צמחי מרפא או דיקור, אין תופעות לוואי בכלל והתוצאות - מוכחות ויעילות"!

מי קהל היעד שלך?
"אנשים שסובלים ברובד הפיזי והנפשי כאחד. שנמצאים בפרשת דרכים או משבר כל שהוא, שלפתע מרגישים שהקרקע נשמטת מתחת לרגליהם, שאינם יודעים איך להמשיך... ואנשים שסובלים מסטרס ולחצים, נדודי שינה וקושי בתפקוד וגם כמובן אנשים שיש להם סימפטומים גופניים שלא טופלו בהצלחה ברפואה הקונבנציונאלית. 
אני עוסק גם באימון אישי ומגיעים אליי גם אנשים שרוצים לשנות קריירה, לשפר מערכות יחסים ותקשורת, כמו גם התנהלות אישית שפוגמת ביחסיהם עם הסביבה. אופן הטיפול כמובן מותאם לצורך המדויק של המטופל".

מה מניע אותך בעבודתך?
"אני עובד מתוך רצון עמוק לעזור ואהבת האדם. בעברי עסקתי במספר תחומים שונים והאחרון שבהם היה ניהול פנימייה תיכונית חקלאית. כשיצאתי לפנסיה, החלטתי לעשות משהו שמשלב עבודה עם אנשים עם היכולות שלי לסייע להם לעבור שינוי חיובי. זה הסיפוק הכי גדול בשבילי, לראות אדם שפוף תרתי משמע, מזדקף וצועד בדרך חדשה, מוצא טעם חדש בחיים, משפר את עצמו ואת סביבתו ומתפקד ממקום אמתי ואותנטי... אני מרגיש שאני באמת מצליח לעשות משהו משמעותי מאוד שנוגע ומשפיע על חיים של אנשים, מסייע להם להירפא ולהרגיש הרבה יותר טוב עם עצמם".

תוכל לתת דוגמה?
"לפני מספר חודשים, הגיע אליי מטופל בשנות ה 80 לחייו. קיימנו שיחה בת שעה וחצי ובמהלכה האיש התלונן על גירודים איומים בעור בכל חלקי גופו, כאבים נודדים בלתי מוסברים ומגבלות בתנועה בידיים. האיש גם סיפר שהוא מרגיש בודד ונטוש, שהוא עצוב מאוד ולא רואה טעם לחיים למרות שבריאותו הכללית הייתה סבירה. בסופה של השיחה, בה שילבתי שאלות רבות, הוא הגיע ל'מסקנה' ש'בסך הכל' הוא זקוק לתשומת לב ומגע. בניתי עבורו תוכנית עבודה המורכבת משיחות קבועות, דיקור, עשבי מרפא ועיסוי עם שמנים ארומתיים המתאימים למצבו. במהלך מספר קטן של מפגשים, ראיתי איך הוא הולך וחוזר לעצמו, מגיב בחיוניות מוגברת ומתחזק. במקרה אחר, הגיעה אליי אשת עסקים שלקתה בדיכאון על רקע בעיות אישיות ומשפחתיות. התחלנו עבודה באימון אישי בנושא מערכות יחסים. זה היה תהליך מדהים עם תוצאות מהירות למרות שהמצב שלה באמת היה מורכב. בהתחלה, היא לא ידעה כיצד להתחיל להתמודד עם כל מכלול הבעיות שעמדו בפניה, אולם בהדרגה הגדרנו את המטרות הכי חשובות ודחופות לה. עבדנו בצורה ממוקדת על הכרת הפרדיגמות שלפיהן ניהלה את חייה ועל שינוי - כך שישרתו אותה טוב יותר.

המעבר מתפקוד אוטומטי לתפקוד מודע הוא זה שמחולל את השינוי. איך עושים את זה?
אני שואל את המטופל, במהלך השיחות, שאלות נוקבות שאנשים בדרך כלל לא חושבים עליהן: במה אתה מאמין? למה אתה אומר את זה? מה זה עושה לך? מה ה'מחירים' שאתה משלם על התנהגויות מסוימות שאתה מאמין שהן 'נכונות' אבל מתברר שהן פוגעניות עבורך? וכו'. במהלך השיחות, אני גם נותן 'שיעורי בית' כלומר מציע להתבונן במצבים ואירועים יום יומיים ולחשוב על התנהגויות חילופיות אפשריות. למשל, מה אתה יכול לעשות במצב נתון, במקום להגיב בכעס? מה האופציות האפשריות העומדות בפניך בכל מצב נתון של תסכול? גם כאשר אדם נמצא בקונפליקט עם אדם אחר, הוא יכול, למשל, במקום להיכנס למצב של כעס וזעם (לעיתים בלתי נשלטים) להחליט 'לברך' את אותו אדם שיצר מצב והזדמנות ללמוד משהו חדש ... היפוך ושינוי תהליכי חשיבה והתנהגות כאלה תהליך קל אבל זה אפשרי".

האם אתה רוצה לומר שבאמצע מריבה ענקית צריך לנשום עמוק, 'לספור עד עשר' ולברך את האדם שבאותו רגע מוציא אותך מהכלים? ומה לגבי תכונות מולדות שיש לנו כמו למשל 'פתיל קצר', אדישות וכו'. אפשר לשנות אופי?
"אנחנו לא מתעסקים באימון אישי עם תכונות שכבודן במקומן מונח. באמון אין שיוט אלא פתיחת אופציות חדשות לתגובה. המטרה היא להגיע להבנה, מודעות והפנמה של 'רווח והפסד' כתוצאה מהפעולות שאנו עושים. כשאדם מבין מה המחירים שהוא משלם כדי להיות 'צודק' הוא מבין שעדיף להיות 'חכם'".

"ההתמחות העיקרית שלי היא ביצירת איזונים אצל המטופל המביאים אותו לרמת מודעות אישית באשר להתנהלותו בחיים ובמיוחד בכל הקשור לשילוב בין גוף לנפש".

אני מזמין אתכם לקליניקה שלי, בה תוכלו ליהנות מטיפול ויעוץ אישי לריפוי הגוף והנפש, ליצור הרמוניה ואיזון בחיים.
כל שינוי גדול בחיים מתחיל בצעד קטנטן...
האושר בחיים הוא מטרה שאינה מחכה לנו. עלינו לעשות משהו כדי להשיגו!

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285876
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על אלכס רוזמן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אלכס רוזמן, אלכס רוזמן המלצות, אלכס רוזמן כתובת, אלכס רוזמן טלפון, אלכס רוזמן אתר, אלכס רוזמן טיפול, אלכס רוזמן יעוץ, אלכס רוזמן תגובות

תן ציון למאמר זה

0