מדורי תוכן

תמי אלבז לביא

תמי אלבז לביא תמי אלבז לביא

כתבה על תמי אלבז לביא מפתח תקווה העוסקת ברפואה קוריאנית (סוג'וק) המסייעת לטיפול וריפוי בעיות בריאות שונות. השיטה המבוססת על גישה הוליסטית ואיזון אנרגטי, פותרת בעיות שלא מצאו מענה בשום דרך אחרת.

לקבלת יעוץ אישי מתמי אלבז לביא התקשרו בכל שעה: 072-2285621

תמי אלבז לביא - רפואה קוריאנית כחול - לבן. תמי אלבז לביא מפתח תקווה עוסקת ברפואה קוריאנית (סוג'וק) המסייעת לטיפול וריפוי בעיות בריאות שונות. השיטה המבוססת על גישה הוליסטית ואיזון אנרגטי, פותרת בעיות שלא מצאו מענה בשום דרך אחרת. שיהיה לכם לבריאות!

מה יש בשיטה שמייחד אותה ומאפשר ריפוי?
"הרפואה הקוריאנית מבוססת על גישה הוליסטית הקושרת את תפקוד הנפש והגוף. כידוע, כאשר אדם סובל מבעיה בריאותית כל שהיא, הוא בדרך כלל פונה קודם כל לרופא קונבנציונאלי. הבעיה הגדולה היא שהרופאים נותנים תרופות יעילות המפיגות את הסימפטומים אבל יש להן תופעות לוואי רבות ומזיקות ואין אצלם התייחסות לפן הרגשי שהוא מקור הבעיה. למשל, כאבי ראש יכולים 'לשתק' ולפגום באופן רציני באיכות החיים. ברפואה הקוריאנית יש הבחנה בין סוגי כאבי הראש ומיקומם. לדוגמה כאבי באזור הרקות, מהווה מבחינתי (על פי הרפואה הקוריאנית) אבחנה שיש בעיה בכיס המרה. במקרה כזה, איזון של האיבר האחראי לסימפטום, יפתור את הבעיה אחת ולתמיד. כנ"ל לגבי בעיות שונות בקיבה ובמערכת העיכול. אבחון נכון וטיפול בגורם (יכול להיות קנדידה) יחסל את מקור הבעיה ויפתור את הסימפטומים בצורה מעמיקה וסופית, ממש כמו הליך כירורגי מדויק".

אז את ממליצה לזרוק את התרופות?
"לאור הידע הרב והמוכח שהצטבר במשך אלפי שנים בתחום הרפואה המשלימה, אני אומרת שיש לשקול כל מקרה לגופו ועל כל אדם לבחור את הטיפול המתאים לו. כיום כבר יודעים ששימוש רווח באנטיביוטיקה למשל, גרם להיווצרות זני חיידקים עמידים שאין נגדם תרופה הולמת. כיום גם רופאים קונבנציונאליים ממליצים על טיפולים ברפואה משלימה, על מנת לפתור בעיות שונות בשיטות אלטרנטיביות. בקופות החולים השונות קיימות מחלקות לרפואה משלימה שיכולות לסייע במקרים רבים שלא נעזרו בדרך אחרת. יש אנשים שמגיעים לסדרות של דיקור סיני, שיאצו, רפלקסולוגיה וכו' ויש לכך סיבה טובה".

אז איך בדיוק את יכולה לעזור ולמי?
"אני יכולה לעזור לכל אדם ובכל בעיה. נקודת הפתיחה היא כמובן אבחון נכון המשלב את המצב הרגשי והנפשי והשפעתו על הגוף. במהלך שנות עבודתי הצלחתי לעזור לנשים שסבלו מאי פריון בגלל מתח וחוסר איזון במערכת ההורמונלית, אנשים מבוגרים עם התופעה המעיקה של בריחת שתן, חולים שלוקים בשפעת לעיתים תכופות ועוד. גם בעיות אקוטיות ניתנות לפתרון או לפחות להקלה של 50% כבר לאחר טיפול אחד".

תוכלי לתת דוגמה לבעיה ספציפית שפתרת?
"פעם אחת הגיע אלי אדם עם תופעה של עיניים אדומות ומגורות תמידית. זאת לא בעיה רפואית בהגדרה אבל אותו אדם סבל מזה מאוד. לפי הרפואה הקוריאנית, עיניים קשורות לכבד- איבר שמייצג כעסים. באדם זה טיפלתי על ידי הרגעה, איזון ושחרור כעסים, עידוד העצמה אישית והדרכה לכיוון של קבלה ואהבה עצמית עד שהבעיה חלפה. במקרה אחר, הגיע אדם עם בעיות סינוסים מתמשכות. במקרה זה, כיוון שהאבחון מבוסס על תפיסה הוליסטית, היה ברור שבעייתו מייצגת צער ששוכן עמוק בתוך נפשו בגלל חוויות מוקדמות בחייו. ברגע שהוא הבין את הקשר ואת המקור של התחושה, הצליח לוותר על החולי ולבחור בחיי בריאות. כללית ניתן לומר שלעיתים קרובות יש הרבה מאוד אנשים שמפתחים כאב או מחלה גופנית בלי להיות מודעים לרגשות שעוררו אותה. למה? כי רק כך הם מקבלים יחס, תשומת לב ועזרה מסביבתם ומהקרובים אליהם. ההבנה שבאה עם הטיפול בתחום הרגשי מובילה בסופו של דבר לשחרור הרגשות השליליים ומאפשרת הבראה".

אז איך בדיוק את מטפלת?
"דיקור סיני, ריפוי בצבעים, סוג'וק, איזון אנרגטי ועוד. כל השיטות בהם אני משתמשת מסייעות לטיפול ולריפוי כל מיני מחלות על ידי איזון הגוף והנפש. השיטות מתאימות לכל בעיה או מחלה כמו גם צפצופים באוזניים, סוכרת, לחץ דם, כולסטרול גבוה ואפילו פריצות דיסק".

תמי אלבז לביא מטפלת באנשים שמחפשים דרך טבעית להירפא. אם גם לכם נמאס לצרוך תרופות - שווה לנסות!  

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285621
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על תמי אלבז לביא

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תמי אלבז לביא, תמי אלבז לביא המלצות, תמי אלבז לביא כתובת, תמי אלבז לביא טלפון, תמי אלבז לביא תגובות, תמי אלבז לביא אתר, תמי אלבז לביא יעוץ, תמי אלבז לביא טיפול

תן ציון למאמר זה

0