מדורי תוכן

רועי בן יהודה

רועי בן יהודה רועי בן יהודה

כתבה על רועי בן יהודה המתמחה בטיפולים לאיזון הגוף והנפש, בעיות נשימה ואלרגיות. הטיפולים אצל רועי מתאימים גם ילדים ומבוגרים. רועי בן יהודה מטפל ברפלקסולוגיה, אייפק, עיסוי רפואי, חדר מלח ועוד.

לקבלת יעוץ אישי מרועי בן יהודה התקשרו בכל שעה: 072-2285492

רועי בן יהודה - איזון גוף - נפש. אנחנו שמחים לראיין במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי את רועי בן יהודה המתמחה בטיפולים לאיזון הגוף והנפש, בעיות נשימה ואלרגיות. הטיפולים אצל רועי מתאימים גם ילדים ומבוגרים. רועי בן יהודה מטפל ברפלקסולוגיה, אייפק, עיסוי רפואי, חדר מלח ועוד.

רפואה משלימה מבוססת על שימוש במשאבי הטבע למטרת שיקום וריפוי מחלות רבות ומגוונות. צמחי מרפא, טיפולי מגע, תזונה נכונה ושלוות נפש! הכול נכון ועוזר אבל קודם כל, חייבים ללמוד לנשום כמו שצריך! 'גולת הכותרת' של רועי בן יהודה, מטפל ברפואה טבעית, היא טיפול בחדר מלח שיכול להניב רפואה שלמה לסובלים מבעיות נשימה, אלרגיות ורגישויות נוספות  במערכת הנשימה.

רועי בן יהודה, נחשף לראשונה לטיפולים ברפואה טבעית בעת שטייל עם בת זוגתו בדרום אמריקה. "למדתי שם מהמקומיים את שיטות הטיפול האינדיאניות העתיקות ואת החיבור בין הגוף והנפש באמצעים טבעיים. לא רק טיילנו שם אלא גם גרנו בכפר קטן בגואטמלה, במשך כשנה וחצי וראינו איך הם חיים ומתנהלים בבריאות ואיך הם מטפלים בחולי. זה היה מרתק ומעניין מאוד עבורי ולמרות שאני בוגר תואר ראשון בתקשורת ובעבר עבדתי בתחום החינוך, היה לי ברור שבעתיד זה בדיוק מה שאני הולך לעשות".

איזה טיפולים אתה מציע ולמי זה מתאים?
"למדתי ב'בית הספר לרפואה משלימה' במכללת הגליל המערבי אצל גרגורי איצקוביץ' שמוכר כ'בר סמכא' ומומחה בתחומו. את נושא חדרי המלח הכרתי דרכו ונעזרתי בטיפול זה להקל על מצבי - רסיסים בריאות. (נפגעתי בצבא בעת פעילות מבצעית). כיום אני מטפל בקליניקה במרכז הכרמל וכן במושב בוסתן הגליל- מקום מגורי (בין עכו לנהריה). בקליניקות שלי הקמתי חדרי מלח, אחרי שנוכחתי להכיר את הקסם שבטיפול טבעי ויעיל זה. בטיפולים אני משלב דרכי טיפול נוספות מתחום הרפואה המשלימה: רפלקסולוגיה, IPEC, טיפול בעזרת כוסות רוח, פרחי באך ועוד. שיטות הטיפול מותאמות לכל מטופל באופן אישי בהתאם לצרכיו".

מה הייחוד שלך כמטפל?
"אני מציע מפגש היכרות ראשוני חינם על מנת לבדוק אם יש הרמוניה ביני ובין המטופל. בלי זה אי אפשר להתקדם. אם אדם מחליט ש'מתאים' לו- אנחנו ממשיכים ביחד בתהליך של שיפור הבריאות שלו. בנוסף, יש לי ניסיון של שנים והרבה ידע. אני יודע לאבחן במדויק מה שורש הבעיה ולטפל באדם עד לקבלת התוצאה הרצויה. יש אנשים שבאים אליי מידי פעם לטיפולי תחזוקה ולהתרגעות ויש כאלה שנעזרים בשיטות שאני מציע בבעיות שלא קיבלו מענה ברפואה הקונבנציונאלית. בין השאר, טיפלתי בהצלחה רבה באנשים שסבלו מאלרגיות למוצרי מזון, מדורבן בכף הרגל, או מבעיות קשב וריכוז אצל ילדים ומבוגרים. אני מתאים לכל אדם את השיטה הטובה לו ביותר מבין כל השיטות שאני עובד איתן בהתאם למצבו ונטייתו האישית".

מה לגבי IPEC ? מה כל כך טוב בשיטה הזאת?
"זאת שיטה מעולה שהיא בעצם הפסיכולוגיה של הביולוגיה. הרעיון בבסיס השיטה מצריך התייחסות למצבים של חוסר איזון על רקע פיסי, נפשי-רגשי ומנטאלי. באמצעות שיטה זאת אפשר לתקשר עם התת-מודע של המטופל, על ידי שאלות המתייחסות לרבדים שונים של הבריאות, עד שמגיעים למקור השיבוש באיזון. כך למשל, ניתן באמצעות השיטה הזאת לטפל במגוון בעיות החל מפיברומיאלגיה, אלרגיות, חרדות, בעיות התנהגות, ועוד. גם על מצבים שאין להם מרפא מוחלט, כמו למשל פסוריאזיס- ניתן להקל במידה משמעותית. מצד שני, אלרגיות 'מגיבות' היטב לטיפולים והיו אצלי מקרים רבים, בהם הן נעלמו לאחר שנים של סבל רב.

אני היום גם מורה לשיטת IPEC ומעביר קורסים להכשרת מטפלים אייפק – שיטת טיפול חדשנית, פותחה ע"י דר' אורי קניג פסיכולוג קליני. הקורס מיועד לאנשי מקצוע מתחומי הטיפול/בריאות. וכן לכל מי שמעוניין לעסוק בתחום. בסיום הקורס תוענק תעודה בינלאומית כמטפל מוסמך בשיטת אייפק, בהנפקתו וחתימתו של דר' קניג (מפתח השיטה)."

מה מיוחד כל כך בטיפול בחדרי מלח?
"טיפול בחדר מלח הוא שיטה ותיקה ומוכרת, שהפכה בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד ממגוון הטיפולים בתחום הרפואה המשלימה. יעילותה טמונה בעובדה שהיא משפיע לטובה על הרכב הנוזלים בדרכי הנשימה ומסייעת להפוך את הרפלקסים של מערכת הנשימה לפרודוקטיביים יותר. יותר חמצן נספג בדם וגם יכולת הוונטילציה – עולה בצורה משמעותית ומשפרת את ההרגשה לאין ערוך. חשוב לי לציין שזה תחום טיפולי מורכב שיעילותו מותנית בהכשרתו המקצועית של המטפל. מי שלא מוסמך לטיפול מסוג כזה עלול גם לגרום נזק למטופל".

אז איך לבחור מטפל מקצועי?
"כמו בכל תחום אחר, כדאי לקבל המלצה אישית, לשאול שאלות ולבחון את דרכי הטיפול. על מנת להגיע לתוצאות אופטימאליות, אני מתחיל במפגש ראשון בתהליך של תשאול מפורט. לאחר מכן אני בודק את המטופל על מנת להבין את התגובות שלו ואת משמעותן. לאחר מכן, אני בונה את הפרופיל של המטופל ומחליט כיצד להתקדם. רק לאחר מכן, מתחילים בטיפול עצמו. הטיפול מתאים לילדים ולמבוגרים כאחד, כאשר ההיערכות משתנה בהתאם לגיל". 

כמה טיפולים צריך?
"כל אדם, בהתאם לבעיה שלו. ישנם אנשים שבאים בתדירות גבוהה ולאלה אני מציע לרכוש מנוי ויש כאלה שבאים למספר מצומצם של טיפולים. היתרון בטיפול בחדר מלח הוא נשימה בתוך חלל שבו יש יונים שליליים רבים שמאפשרים נשימה תקינה ואיכותית, תוך כדי מנוחה. היונים השליליים החשובים כל כך לבריאותנו נהרסים בגלל סביבת חיים המלאה בקרינה, עקב שימוש מוגבר במכשירים מודרניים כמו טלוויזיה, טלפונים סלולאריים וכו'".

אתה נעזר גם ברפלקסולוגיה ועיסוי, למה זה מועיל?
"זה עוזר לי באבחון וגם משמש ככלי יעיל ביותר בהתחלת הטיפול. הרפלקסולוגיה מטפלת במערכות גופניות ורגשיות ויוצרת הרגעה ואיזון. כל הטיפולים שלי משולבים זה בזה בהתאמה מלאה למטופל, על מנת להגיע לתוצאות מיטביות".

מהו המוטו שלך בחיים בכלל ובטיפולים בפרט?
"אני מאמין שאדם צריך לקחת אחריות על עצמו ועל מעשיו. אני נותן בטיפול את כל הידע המקצועי שלי ואת מירב ההשקעה ולוקח על כך אחריות. מצד שני, גם המטופל צריך לשתף פעולה ולעשות את המאמץ להתמיד ולקחת חלק פעיל בתהליך כדי לחיות בבריאות טובה".

לסיכום, רועי בן יהודה יכול לעזור לכם לטפל בעצמכם בדרך טבעית. מטפל בכיר בבעיות נשימה באמצעות חדר מלח. בעזרת הטיפולים השונים ניתן לטפל בעיות נשימה, אסטמה, אלרגיות, בעיות שלד ושרירים, בעיות רגשיות ועוד.
מתמחה בטיפולים לאיזון הגוף והנפש, בעיות נשימה ואלרגיות.

רועי מעניק מפגש היכרות ראשוני חינם.

ניתן להרשם לאחד מהקורסים אותם הוא מלמד, מכשיר מטפלים בעיסוי הוליסטי, מטפלים בשיטת אייפק ומעביר סדנאות והרצאות.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆ 
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285492
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על רועי בן יהודה


מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

רועי בן יהודה, רועי בן יהודה המלצות, רועי בן יהודה טלפון, רועי בן יהודה כתובת, רועי בן יהודה אתר, רועי בן יהודה טיפול, רועי בן יהודה יעוץ, רועי בן יהודה תגובות

תן ציון למאמר זה

0