מדורי תוכן

סיגל סלעי

סיגל סלעי סיגל סלעי

כתבה על סיגל סלעי, תושבת קיבוץ יפעת שבצפון, מנהלת מזה כחמש עשרה שנים קליניקה ייחודית בה היא מציעה טיפולים שמסייעים לאנשים במצבים עם פגיעות שונות בעקבות תאונה או מחלות, הפוגמות בתפקוד ומקשות על ביצוע פעולות יומיומיות פשוטות. שיטות העבודה שלה מגוונות וכוללות רייקי, הילינג, אוסטיאופתיה ועיסוי רפואי.

לקבלת יעוץ אישי מסיגל סלעי התקשרו בכל שעה: 072-2285415

סיגל סלעי - תרפיה, אנרגיה ומגע לבריאות שלמה. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את סיגל סלעי.
אוכלוסיית העולם מתחלקת לשתי קבוצות: כאלה שכואב להם הגב וכאלה... שיכאב להם בעתיד. כאבי גב וראש, כמו גם פגיעות שונות בעקבות תאונה או מחלות, גם אם אינן מסכנות חיים, פוגמות בתפקוד ומקשות על ביצוע פעולות יומיומיות פשוטות.

סיגל סלעי, תושבת קיבוץ יפעת שבצפון, מנהלת מזה כחמש עשרה שנים קליניקה ייחודית בה היא מציעה טיפולים שמסייעים לאנשים במצבים כאלה. שיטות העבודה שלה מגוונות וכוללות רייקי, הילינג, אוסטיאופתיה ועיסוי רפואי.

איך התחיל המסע שלך בתחום זה?
"בשנת 1995, מיד לאחר השחרור מצה"ל, כמו צעירים רבים אחרים, חיפשתי את דרכי בחיים. התחלתי לבקר בהרצאות שתוכנן היה העולם הרוחני ושיטות טיפול של הרפואה המשלימה ומהר מאוד מצאתי שמדיטציה, דמיון מודרך, רייקי ועוד מעניינים אותי מאוד. באותה תקופה, חבר קרוב שלי, עובד חברת חשמל, נפל במסגרת עבודתו מגובה של ששה מטרים ונפגע קשה בראשו. ימים רבים פרפר בין חיים ומוות במחלקה לטיפול נמרץ ורופאיו לא היו אופטימיים. אני החלטתי 'לעשות מעשה', הגעתי פעמיים, מידי יום, וטיפלתי בו בשיטות של העברת אנרגיות ריפוי. הטיפול הרפואי, תרם מין הסתם את חלקו, אבל אני בטוחה ומאמינה באמונה שלמה שגם הטיפול שלי עשה את העבודה... לאחר זמן קצר, הוא עבר לבית לווינשטיין, התאושש באופן פלאי תוך שבועיים וחזר לשגרה. לאחר תקופה לא ארוכה, חזר לעבוד בחברת חשמל, נשא אישה ונולדו להם שישה ילדים. המקרה הזה השפיע עלי מאוד והבנתי שזה בדיוק מה שאני רוצה לעשות בחיים. החלטתי ללמוד בצורה מסודרת את תחום הרפואה המשלימה. הקורס הראשון שלי היה אוסטאופתיה ועיסוי. היופי בשיטות אלה נעוץ בעובדה שהן טבעיות, מתבססות על טכניקות טיפול ידניות ללא שימוש במכשירים ומאפשרות לשחרר מגבלות בתנועה, ולחץ עצבי, להקל ולמנוע כאבים".

מי הוא קהל היעד שלך?
"תינוקות, בני נוער, מבוגרים, קשישים וספורטאים וכל מי שסובל מנוקשות באיברים, שרירים תפוסים, כאבים, מגבלה בתנועה ועוד. מגיעים אליי מטופלים עם מגוון בעיות ואני מתאימה לכל אחד תכנית טיפולית לפי צרכיו האישיים. לשמחתי יש לי את היכולת לאבחן במהירות את מקור הבעיה ולהתמקד בפתרון מקומי ורב מערכתי. מה שאני מבטיחה למטופלים, אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, במידה ויתמידו בטיפולים לאורך הסדרה הנדרשת כדי 'להעמיד אותם על הרגליים'. למרות שיש הקלה כבר אחרי הטיפול השני או השלישי, צריך להמשיך עד שמגיעים לשיפור משמעותי שנשאר לאורך זמן".
כמה טיפולים צריך? הרי זה גם עניין של תקציב...

"טיפולים פרטניים אומנם עולים כסף, אך המחירים שלי סבירים מאוד ובהחלט 'שווים' את התוצאות המצוינות. אם ניקח בחשבון את בזבוז הזמן בביקורים חוזרים ונשנים אצל רופאים, קניית תרופות שלא תמיד מועילות או ניתוחים, ימי 'מחלה' בגלל חוסר יכולת לזוז, כאבים בלתי נסבלים, ביום ובלילה - נגיע למסקנה המתבקשת שבסופו של דבר ההוצאה משתווה... כמה טיפולים צריך? זה תלוי במצב. בדרך כלל, אנשים מגיעים אליי כאשר המצב כבר הופך להיות בלתי נסבל. בהתחלה הטיפולים מתבצעים אחת לשבוע ובהמשך בהתאם לדיווחים שלהם אודות ההרגשה, מגדילים את המרווח בין הפגישות עד שמגיעים למצב של טיפולי תחזוקה ומניעה בלבד".

על פי סקרים ומחקרים, כ 85% מכלל האוכלוסייה סובלים מבעיות וכאבי גב, הגורמים לא רק לתופעות לוואי לא רצויות מתוך השפעה על פעילות איברים ומערכות פנימיות, אלא גם לעוגמת נפש רבה, אובדן ימי עבודה והפסדים כלכליים. חשוב מאוד לדעת, שממש לא צריך 'להתרגל לחיות עם הכאב', שאפשר לטפל בבעיות כאלה במגוון שיטות, לרפא ולמנוע הישנות אפיזודות דומות בעתיד.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285415
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על סיגל סלעי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

סיגל סלעי, סיגל סלעי המלצות, סיגל סלעי טלפון, סיגל סלעי כתובת, סיגל סלעי טיפול, סיגל סלעי יעוץ, סיגל סלעי אתר, סיגל סלעי תגובות

תן ציון למאמר זה

0