מדורי תוכן

אורלי דיין

אורלי דיין אורלי דיין

כתבה על אורלי דיין מהישוב אורנית, מטפלת רב תחומית, מאסטרית רייקי, מורה ומטפלת הוליסטית, יועצת ומתקשרת דרך היהדות עם ניסיון והצלחה מוכחת של למעלה משתיים עשרה שנים.

לקבלת יעוץ אישי מאורלי דיין התקשרו בכל שעה: 072-2285932

אורלי דיין - רפואה שלמה והצלחה. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את אורלי דיין מהישוב אורנית, מטפלת רב תחומית, מאסטרית רייקי, מורה ומטפלת הוליסטית, יועצת ומתקשרת דרך היהדות עם ניסיון והצלחה מוכחת של למעלה משתיים עשרה שנים.

איך הגעת לתחום עיסוק זה?
"במשך קרוב לעשרים שנה עסקתי בתחום החינוך ו...גידלתי ארבעה ילדים. שניים מתוך ארבעת ילדי נולדו עם 'צרכים מיוחדים' ובמשך שנים רבות התמודדתי עם האתגרים שנבעו מהמצב. הייתה לי זכות גדולה במסע הזה, למרות שזה לא היה פשוט. אני מאמינה שאלוהים נותן לכל אדם רק משימות שהוא יכול לעמוד בהן... אישית, עברתי שנים קשות של ריצות אין סופיות בין בתי חולים, רופאים ומרפאים אבל, אני מאמינה בכל לב שאין מקריות בחיים... המילה 'במקרה' בהיפוך אותיות - 'ה' רקם'. באחת הפעמים, כאשר הגעתי לגדול האדמו"רים בארץ, לקבל ברכה לילדתי החולה, (כאשר נואשתי מהרפואה המערבית שלא נתנה לי תשובה ועזרה), קבלתי הוראה ממנו לעזוב הכל, לפתוח קליניקה לטיפולים לריפוי ועזרה לאנשים וכך עשיתי".

מה ומתי למדת?
"התחלתי ללמוד בשנת 2002 במכללת 'צבר' שם השלמתי תואר מאסטר רייקי ומורה ומטפלת באמצעות אנרגיות (כולל ביו-אנרגיה). בהמשך למדתי ב'כפר הירוק' מגוון טיפולי מגע בילדים עם הפרעות קשב וריכוז, תזונה ושימוש בצמחי מרפא. מאז ועד היום, אני מפתחת שיטות וטיפולים ייחודיים ומשתמשת בהם כדי לרפא ולסייע לכל מטופל".

למי מתאימים הטיפולים וההדרכות שאת מציעה?
 "הטיפולים שלי מבוססים על תקשור ואבחון מקור הבעיה, העברת אנרגיה, איזון וריפוי ומגוון שיטות ייחודיות לטיהור מאנרגיות שליליות וסילוקן. הטיפול מתאים לכל סוגי האוכלוסייה, בכל  גיל, ובכל מצב. יש לי מטופלים בארץ וגם בחו"ל (אפשר לטפל באדם גם ללא נוכחות פיסית כי לאנרגיה אין מגבלה של זמן או מרחק). אני מסייעת לאנשים חולים, פותרת בעיות פוריות, מייעצת בנושאי זוגיות ושלום בית ובודקת התאמה זוגית, מדריכה בעלי עסקים, מכוונת לתחום לימודים מתאים ובחירת קריירה, ו'פותחת שפע ומזל'. כמו כן, אנשים פונים ושואלים אותי שאלות בכל מיני תחומים ועניינים הקשורים לחייהם האישיים (או של ילדיהם) ומקבלים תשובה והדרכה מידית דרך תקשור. בנוסף, כמורה לרייקי אני מעבירה קורסים והדרכות בתחום זה, לאנשים פרטיים או בקבוצות קטנות וגם בחברות ומוסדות שונים".

מה הייחוד שלך?
"אני מאבחנת ומטפלת באמצעות תקשור. הידיים שלי 'סורקות' את רוחו של המטופל, גם אם הוא לא נמצא פיסית לידי ואני מקבלת מסרים מדויקים במיוחד לגבי שורש הבעיות. יש ביכולתי לאתר בעיות פיסיות, נפשיות או רגשיות, מקורות של טראומות בחיים הנוכחיים (או אפילו טרום לידה) ולשחרר חסימות המונעות התקדמות והגשמה בחיים. הטיפול שלי הוא טבעי ואנרגטי ואינו כרוך בהוצאה נוספת, מעבר לתשלום עבור הטיפול נטו. יש לי יכולת הכלה גבוהה, 'אוזן קשבת' והרבה סבלנות, סובלנות ואמפטיה לכל מטופל באשר הוא! כל המטופלים שלי יודעים שאני תמיד מוכנה לעזור להם תוך מאמנות, דיסקרטיות ושמירת סודיות מוחלטת על הפרטים האישיים".

האם הטיפול פסיבי או המטופל נדרש ל'שיעורי בית'? כמה טיפולים צריך?
"אני בהחלט דורשת שיתוף פעולה של המטופל, מחויבות ונכונות לעזור לעצמו על ידי מילוי משימות שאני נותנת לו. התפקיד שלי הוא לעודד ולהעצים את האדם שמגיע אליי אבל יש כמובן גם את החלק שעליו לבצע בעצמו! הייחודיות שלי בטיפול זה שאני מעניקה ייעוץ וריפוי הוליסטי תוך חיבור ותקשור עם האנרגיה הקוסמית (הקב"ה) לטובתו העליונה של המטופל. מספר הטיפולים נקבע לפי המצב והמקרה האישי ולפי היכולת של המטופל. לעיתים מספיק טיפול אחד בלבד ולעיתים- יותר".

מה התחום בו את מתמקדת?
"אני שמה דגש מיוחד על עבודה עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים, נוער ומבוגרים הסובלים מבעיות רגשיות ובריאותיות. כמו כן, אני מדריכה, מכוונת ומייעצת בכל תחומי החיים".

אורלי דיין מהישוב אורנית, מטפלת הוליסטית, מתקשרת ומרפאה באנרגיות, אוהבת לטפל במקרים מיוחדים ומאתגרים במיוחד, ולסייע לאנשים שנואשו מהרפואה הקונבנציונאלית. היא עושה זאת על ידי איתור מקור הבעיה והעברת אנרגיות מ'עולמות עליונים' למטרת איזון, ריפוי והחלמה מכל בעיה. בנוסף, היא מלווה, מייעצת ומדריכה לזוגיות ושלום בית, לימודים, עסקים ועוד. אורלי גם עושה טיהורי בתים ועסקים כדי לשחרר אותם מאנרגיות שליליות שעוצרות התקדמות והתפתחות.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו:
072-2285932
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אורלי דיין, אורלי דיין טלפון, אורלי דיין כתובת, אורלי דיין המלצות, אורלי דיין יעוץ, אורלי דיין טיפול, אורלי דיין אתר, אורלי דיין תגובות

תן ציון למאמר זה

0