מדורי תוכן

דוד פרנק

דוד פרנק דוד פרנק

כתבה על דוד פרנק, ממושב מעש על יד פתח תקווה, המתמחה בספורט- תרפיה: עיסוי ספורטאים והתמודדות עם אנשים שעברו פציעה או סובלים מכאבים כרוניים וזקוקים לעבור שיקום תנועתי.

לקבלת יעוץ אישי מדוד פרנק התקשרו בכל שעה: 072-2285543

דוד פרנק - שינוי בעולם טיפולי המגע. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את דוד פרנק, ממושב מעש על יד פתח תקווה, המקים בימים אלה 'מרכז מידע למטפלים' בתל אביב.

במרכז יתקיימו הרצאות וסדנאות שיתנו מענה מקצועי- מעשי ועסקי לכל מטפל ששואף להתמקצע, להשתכלל ולהגיע לרמה מקסימלית מבחינה מקצועית. מפגש ראשון יתקיים ב-27 לחודש דצמבר 2015 וההרשמה בעיצומה!

מה הרעיון של הקמת 'מרכז מידע'? למי זה נחוץ?
"קהל היעד של המיזם החדשני הזה הוא מטפלים בכלל ומטפלים במגע בפרט. כידוע קיימים בארץ בתי ספר ומסגרות שונות שבהם לומדים מגוון מקצועות טיפוליים ומצד שני- שיווק וניהול עסק עצמאי. הרעיון שלי הוא להקים (בשלב הראשון) אתר באינטרנט שייתן מענה משולב ועדכני בתחום המקצועי, המעשי והעסקי גם יחד ויהווה כתובת להעשרה רב תחומית.

בנוסף, יתקיימו הרצאות פרונטאליות. כך למשל במפגש הראשון שמתקיים בשבוע האחרון של חודש דצמבר יתקיימו שתי הרצאות מרתקות: האחת תעסוק בהקשרים הרגשיים של טיפול רפואי והשנייה בהיבטים העסקיים הכוללים מכירות ושיווק של מטפלים".

איך הגעת לזה?
"אני מטפל כבר כארבע עשרה שנה וההתמחות שלי היא ספורט- תרפיה: עיסוי ספורטאים והתמודדות עם אנשים שעברו פציעה או סובלים מכאבים כרוניים וזקוקים לעבור שיקום תנועתי. מלבד עבודתי כמטפל אני ממשיך ללמוד את התחום וגם מלמד במכללת 'רידמן'. הרעיון להקמת מרכז המידע התחיל להתגלגל מתוך ההיכרות שלי את התחום ואת הצורך הזה שעד היום לא היה מסופק. החזון שלי? לחולל מהפך בתחום טיפולי המגע, להפיץ ידע ולאפשר למטפלים להתפרנס בכבוד בצורה מסודרת".

תוכל לספר על תחילת הדרך המקצועית שלך? איך ומתי הגעת לתחום הטיפול? 
"כמו צעירים רבים אחרים, יצאתי לטיול להודו אחרי צבא. עברתי שם קורס עיסוי פרטי אצל מורה מיוחד במינו והתחברתי לחוויה של נתינה ועזרה, השפעה והקלה על אנשים שסובלים מבעיה כזאת או אחרת. בהמשך עברתי גם קורס רייקי מאוד עוצמתי ויש לי תואר מאסטר בתחום. המשכתי ללמוד ולטייל ואחרי למעלה משנה חזרתי לישראל.

התחלתי לעבוד בתחום ואז 'בהמלצה' של אמי נשארתי בארץ והמשכתי ללמוד ב'רידמן' במגמה לטיפולי מגע HHP. ככל שלמדתי יותר, הייתי מרוצה יותר וכך הפכתי גם להיות אסיסטנט בקורס. זה נמשך כחמש- שש שנים ואני רואה בתקופה הזאת זכות גדולה שנפלה בחלקי להיות במחיצת המורים שמהם המשכתי ללמוד עוד ועוד".

מה לדעתך הייחוד שלך כמטפל?
"הייחוד שלי הוא שיש לי רקע וניסיון רב שנים. בנוסף, מצד אחד, אני קרוב בתפיסה שלי לעולם הפיזיותרפיה ומאמין שצריך 'להיות בקיא' בחומר ולדעת בדיוק מה קורה בגוף הפיסי כדי לעזור לאדם שסובל מכאבים, עבר פציעה או צריך עזרה בשיקום... מצד שני, כמטפל מתחום הרפואה המשלימה, אני מודע ובגדול לקשר בין הגוף לנפש. כל בעיה קשורה איך שהוא לחוויה הרגשית שלנו ויש לקחת את הנתונים הללו בחשבון".

איפה אתה עובד?
"אני עובד בקליניקה פרטית בבית ובקליניקה של פיזיותרפיסטים המתמחים בפציעות ספורט  'ספורט אנד ספיין פיזיותרפיה' שברמת חן (בין הלקוחות שלנו גם חברי נבחרת הכדורסל של ישראל). את המרכז אני 'חולם' להקים כבר ארבע שנים ולאחר תחקיר מעמיק בשטח ו'הרצה' עם מטפלים שסייעתי להם לעלות על דרך המלך.... עכשיו הפרויקט יוצא לפועל ובגדול וכולם מוזמנים להצטרף".

אז מה המוטו שלך?
"אני מזמין כל מטפל באשר הוא לבוא למרכז ולקבל שתי הרצאות בעלות ערך מעשי שניתן להנגיש את תוכנן מיד ולהמשיך בדרך של התפתחות מקצועית ועסקית!"

האם אתם מטפלים בלב ובנפש? האם אתם רוצים לרכוש עוד ידע שיועיל לכם לסייע למטופלים שלכם? האם אתם מקבלים תמורה הוגנת לעבודתכם? מצליחים להתפרנס מזה? יש לכם עסק עצמאי? רוצים ללמוד ולשכלל את 'כלי העבודה' שלכם? יש לכם חזון או מטרה, אבל אינכם מתקדמים בקצב הרצוי? אולי 'לא נעים' לכם לגבות תשלום נאות מלקוחותיכם? האם רוצים להצליח בגדול בעסקים ולהיות המטפלים הכי טוביםשניתן? תשאלו את דוד פרנק שפותח בימים אלה ממש, מרכז שיאגד ויקדם את כל העוסקים במקצועות הטיפול מבחינה מקצועית ושיווקית.

המטופלים שמגיעים אליי הם אנשים הצריכים עזרה בהתמודדות עם הכאבים שלהם, ספורטאים מקצועיים וחובבנים ומטופלים המעוניינים לשפר את איכות חייהם.

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר, הרשמה ופרטים נוספים חייגו עכשיו: 072-2285543 
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על דוד פרנק


מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

דוד פרנק, דוד פרנק טלפון, דוד פרנק כתובת, דוד פרנק המלצות, דוד פרנק יעוץ, דוד פרנק טיפול, דוד פרנק תגובות, דוד פרנק אתר

תן ציון למאמר זה

0