מדורי תוכן

רות מנשה

רות מנשה רות מנשה

כתבה על רות מנשה מנס ציונה, אחות מוסמכת בעלת וותק של כשלושים וחמש שנה ומטפלת בקליניקה לרפואה משלימה בשם "מרפאת האמת". רות מנשה מטפלת באנרגיות ובשיטת 'ההתחברות מחדש'. רות מנשה גם עוסקת בנומרולוגיה, קרניים קוסמיות, וגם מלמדת מודעות עצמית שכוללת בתוכה דמיון מודרך והידע הרחב של המדע והמיסטיקה המשולב.

לקבלת יעוץ אישי מרות מנשה התקשרו בכל שעה: 072-2285853

רות מנשה - מרפאת האמת של רות מנשה. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את רות מנשה מנס ציונה, אחות מוסמכת בעלת וותק של כשלושים וחמש שנה ומטפלת בקליניקה לרפואה משלימה בשם "מרפאת האמת". רות מנשה מטפלת באנרגיות ובשיטת 'ההתחברות מחדש'. רות מנשה גם עוסקת בנומרולוגיה, קרניים קוסמיות, וגם מלמדת מודעות עצמית שכוללת בתוכה דמיון מודרך והידע הרחב של המדע והמיסטיקה המשולב. בעבר, רות מנשה, כמאסטר ברייקי קורונה ורייקי אוסואי, טיפלה בהרבה מטופלים עם האנרגיות האלו, היום, בגלל שהאנרגיות של הריפוי בהתחברות מחדש כוללות בתוכן את האנרגיות של הרייקי היא בחרה לתת לקליינטים שלה את מלוא הספקטרום האנרגטי. 

איך הגעת לתחום זה?
"מגיל צעיר חיפשתי את הדרך האישית שלי... תמיד ידעתי שאני רוצה לטפל בכל יצור חי ובמקביל שאלתי שאלות הרות גורל לגבי אורח החיים שלי. בגיל ארבע עשרה הפכתי להיות צמחונית והתחלתי להתעניין ביהדות. כבת למשפחה נוצרית בעיירה בדרום אירלנד, הפכתי מהר מאוד להיות ה'כבשה השחורה' של המשפחה אבל התמדתי בדרכי שלי... בגיל תשע עשרה פניתי ללימוד אחות ואחר כך התמחיתי במיילדות. בשנת 1981 הגעתי לישראל 'בעקבות האהבה כלפי ישראל' והחלטתי להתנדב בבית חולים מאיר בכפר סבא. בהמשך עזבתי את התחום, התגיירתי והמשכתי לעבוד כאחות במסגרת פרטית. בשנת 2004 התחלתי ללמוד את תחום הרפואה המשלימה. השלב הראשון היה קורס מודעות עצמית אצל חנה אבני. אצלה למדתי גם רייקי ורייקי קורונה עד לדרגת מאסטר והמשכתי ללמוד נומרולוגיה אצל רחל בוגן. אחר כך המשכתי ללמוד נומרולוגיה קבלית בשיטת שוקי גבאי אצל יעל קלמן אבני, טיפול בעזרת קרניים קוסמיות, קבלה ומדע, פנג שואי, עבודה עם הילות וצבעים אצל שלומי סנדק. אני גם בוגרת הקורס 'יחסי מטפל מטופל ואתיקה רפואית של ארצי אופיר'. לאחר כל הלימודים האלה גיליתי את שיטת הטיפול באנרגיות של ההתחברות מחדש של אריק פרל, אני בוגרת הקורס של ריפוי בהתחברות בחדש וההתחברות מחדש".

מה מייחד אותך בטיפולים שלך?
"שיטת העבודה שלי מבוססת על שילוב של כלי טיפול מגוונים ללא מגע פיסי, ללא תופעות לוואי וללא שימוש במכשירים, תכשירים או תפילות כל שהן. מסיבה זאת, השיטה הזאת מתאימה לחילוניים ולדתיים כאחד ובכלל לאנשים מכל מגזרי האוכלוסייה. אני מעניקה טיפולים בקליניקה וגם טיפולים מרחוק ולכל מטופל אני גם מעניקה במתנה מפה נומרולוגית (המתבססת על ניתוח תאריך לידה עברי ולועזי) וטיפול אנרגטי בקרניים קוסמיות".

מה עומד בבסיס השיטה של "ריפוי בהתחברות מחדש"?
"את השיטה למדתי אצל דוקטור אריק פרל שקיבל את האנרגיות והידע לפני כעשרים ושש שנים ועד היום היא נלמדה ומיושמת בהצלחה על ידי עשרות אלפי מטפלים ברחבי העולם. השיטה משתמשת בספקטרום של אנרגיה, אור ומידע חדשניים ומהווה אומנות ריפוי ללא מגע יד אדם. תדרים חדשים אלה נגישים כעת לבני האדם והם מביאים בשורה של התפתחות אבולוציונית וריפוי. השיטה מאפשרת ריפוי, איזון וויסות של כל המערכות האנושיות: גופנית, מנטאלית, רגשית ורוחנית וגם בגופים האנרגטיים. העבודה מתחלקת לשני חלקים: ריפוי בטיפול וגם חניכה. את החלק השני עושים פעם אחת בחיים ולמעשה זה מחבר בין המרידיאנים של האדם לבין המרידיאנים הקיימים בקוסמוס. אלה הם למעשה קווים אנרגטיים הקיימים בין כוכבי השמיים, עובדה שקיבלה אישור ממדעני נאסא".

למי מתאימה השיטה הזאת?
"השיטה מתאימה לכל אדם שמעוניין לגלות את הייעוד שלו בחיים ולקבל את האומץ הכוח והעוצמה להגשים את דרכו, ללא פחד וללא מעצורים. למעשה ניתן לומר שהשיטה מסייעת לאנשים לצאת ממצבי תקיעות בחייהם ולהתקדם לכיוון נכון יותר עבורם".

רות מנשה מנס ציונה, מטפלת ומלמדת מודעות עצמית מודרנית באופן פרטני וגם בקבוצות קטנות, בהתאמה מלאה לצרכים של המטופל. המוטו שלה בחיים בכל ובעבודה הרוחנית בפרט, הוא להתחבר ולרפא את העולם הפנימי שלנו ולשנות את התסריט הפנימי שלעיתים מזיק לנו יותר ממה שהוא מועיל.
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285853 
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על רות מנשה


מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

רות מנשה, רות מנשה טלפון, רות מנשה כתובת, רות מנשה המלצות, רות מנשה טיפול, רות מנשה יעוץ, רות מנשה אתר, רות מנשה תגובות

תן ציון למאמר זה

0