מדורי תוכן

ראשי | מטפלים מומלצים | מורים רוחניים מומלצים | גליה גינזברג – גלים של צלילים, תדרים ואנרגיות מעצימות

גליה גינזברג – גלים של צלילים, תדרים ואנרגיות מעצימות

גליה גינזברג – גלים של צלילים, תדרים ואנרגיות מעצימות גליה גינזברג – גלים של צלילים, תדרים ואנרגיות מעצימות

כתבה על ליה גינזברג מזיכרון יעקב, מטפלת רב תחומית ומומחית לריפוי באמצעות הבעה ויצירה, גלים של צלילים, תדרים ואנרגיות מעצימות - sound healing.

לקבלת יעוץ אישי מגליה גינזברג התקשרו בכל שעה: 072-2285962

גליה גינזברג – צלילים מרפאים, להתחבר לצליל הפנימי שלך! במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את גליה גינזברג מזיכרון יעקב, מטפלת רב תחומית ומומחית לריפוי באמצעות הבעה ויצירה, גלים של צלילים, תדרים ואנרגיות מעצימות - sound healing. גליה מטפלת בשיטות מגוונות מעולם הצלילים והאנרגיות, הבעה ויצירה. 
שיטות הטיפול והתדרים האנרגטיים של הצלילים יוצרים אצל כולם שינוי חיובי, ניקוי ושחרור אמונות מחשבות רגשות שהשפעתם שלילית, השקטת הרעש הפנימי המאפשר שינוי והרחבה של נקודות מבט על המתרחש בחיינו. גליה מטפלת ומנחה סדנאות חוויתיות לקבוצות (גם עם תופים).

גליה גינזברג היא בעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית מקולג' "פרסונס" ניו יורק בארצות הברית ותואר שני מ"לסלי קולג", בטיפול בהבעה ויצירה. לתחום הטיפולי הגיעה 'באופן טבעי' בגמר לימודי תואר שני, מתוך צורך פנימי להתפתחות עצמית ורצון לעזור לזולת.

"תמיד שאפתי לחקור ולגלות את הכלים והדרכים לחיים מלאים ומשמעותיים יותר, מתוך שמחה. לאחר סיום התואר, המשכתי ללמוד ורכשתי טכניקות וכלים נוספים לעבודה הטיפולית. אני רואה את עצמי כמי ש'מציירת ציור- טיפול' מתוך פלטה גדולה של צבעים, שמתוכם אפשר לבחור את הגוון הרצוי ולהשתמש בו בצורה מדויקת".

איך הגעת לתחום זה?
"הייתי לפני חופשה בארצות הברית, נכנסתי לחנות ספרים ובאופן אינטואיטיבי לגמרי משכתי ספר אחד מהמדף שהיה עמוס בספרים רבים... זה היה 'המסע' של ברנדון בייס! מה שקראתי נתן לי תחושה של 'לחזור הביתה' ואני יכולה לומר בוודאות שמאז חיי השתנו לגמרי. אפשר גם לומר שהדברים קרו בסינכרוניזציה נפלאה כי חודש לאחר מכן, לאחר שסיימתי את קריאת הספר, פתחתי במקרה גיליון של מגזין 'חיים אחרים' ושם בלטה מול עיני מודעה בדבר פתיחת קורס של שיטת המסע המתקיימת לראשונה בארץ! כמובן שמיד נרשמתי לקורס ולמדתי לעומק איך החיים יכולים להשתנות בקלות ובטבעיות. המשכתי להתעמק בשיטה זו ונסעתי בקבוצה עם ברנדון, בעלה ועוד כמאה וחמישים תלמידים להודו למסע רוחני (שבדיעבד ברור לי) שהיווה עבורי נקודת ציון חשובה בהתפתחות האישית שלי. בהמשך עברתי עוד סדנאות רבות, בין היתר: "מנהיגות" (בשיטת המסע), 'תרפיית קו הזמן', רזי הריפוי האינדיאני, טארוט-תרפיה וגם RECALL HEALING, שהוא כלי שנוגע בקונפליקטים ובפתולוגיות שעוברות בתורשה מדור לדור. לאחרונה רכשתי כלי טיפולי נוסף בשם 'אקסס בארס' שמסייע לשחרור דרמות מהחיים, השקטת הרעש הפנימי ומאפשר שינוי והרחבה של נקודות מבט על המתרחש בחיינו

בעקבות השלה של מסה אנרגטית רגשית, התחלתי לשמוע צלילים שונים, בעקבות מסעות להר שאסטה, הוואי, מאלטה ,סדונה ומצריים, נפתחו בפני ערוצים לקבלת תדרים מרפאים שעוזרים לי ולסביבתי להתאזן ביתר קלות, ולהתחבר עמוק פנימה למרחבים של יצירתיות אינסופית ואהבה אוניברסלית,המלווה בשלווה עמוקה, והתשוקה שלי  היא להעביר את זה הלאה."

מה הייחוד שלך בטיפולים?
"הגיוון ושילוב השיטות בהן אני עובדת ומשתמשת כאשר המיקוד שלי הוא בטיפול בהבעה, מוסיקה וצלילים. אני מקצרת תהליכי ריפוי בעזרת הידע והכלים האלה תוך שילובם בהתאמה לצרכים הספציפיים של המטופל".

מה מיוחד בטיפול  sound healing ואיך בדיוק זה עובד?
"כל צליל הוא תדר מסוים וכולנו יודעים שמוסיקה היא שפה אוניברסאלית שפותחת את הלב תוך מספר שניות... מאז ומתמיד הייתי מחוברת למוסיקה אולם הפרפקציוניזם והביקורתיות עצרו אותי. חשבתי שלנגן מותר רק למי שעושה את זה בצורה מושלמת וכך זנחתי בעצמי את הנגינה באקורדיון ובחלילית עד ש... הצלחתי לשחרר את הצורך בשליטה וידיעה ולתת לתדרים להוביל אותי. אני גם מגדירה את עצמי כ'מתדרת תדרים' בהתאם לשדה האנרגטי של האדם או הקבוצה".

בטיפולים ובסדנאות את משלבת כלי נגינה, תוכלי להסביר איך זה קורה? 
"כלי הנגינה שלי מגוונים וכולם טיפוליים ומיועדים להוציא ולייצר תדרים, המשולבים עם כוונה שיוצרים ביחד ריפוי. המטרה בטיפול מסוג כזה הוא לשחרר חסימות כאשר הערכים המובילים הם: חופש, בריאות, שמחה, אהבה וביטוי יצירתי. למעשה, כל אדם יכול למצוא את הצלילים הפנימיים המקוריים שלו וכך לפתוח את המודעות שלו ולהגשים את הפוטנציאל האישי. 
בטיפולים אני משתמשת בפסנתר אגודלים כמו גם קולנים מסויימים עם תדרים מיוחדים המתחברים למקומות בכדור הארץ, בתדר שלהם, המעצימים אנרגטית ופותחים שער נוסף למנעד האפשרויות הגלומות בפוטנציאל האנושי. לאחרונה, סיימתי בהצלחה קורס להסמכת מטפלים בסאונד בארה"ב
שם העמקתי גם את השימוש בקול והוקסמתי מהעוצמה וההשפעה של ביטוי קולי במהלך המפגש."

את גם מטפלת וגם מנחה קורסים וסדנאות, מה אפשר ללמוד אצלך?
"קהל היעד שלי הוא אנשים שמגיעים לטיפול פרטני מתוך רצון להרחיב מודעות. אני מלמדת את שיטת גלים של צלילים ותדרים ואנרגיות מעצימות משיטה עתיקה במודעות חדשה שימוש בכלי נגינה מיוחדים ותדרים עצמתיים מסויימים, ביטוי קולי, כיצד ליצור שינוי חיובי, ניקוי ושחרור אמונות, מחשבות,רגשות שהשפעתם שלילית, חיבור למהות, לפוטנציאל האינסופי, יצירתיות ואהבה אוניברסאלית.
בנוסף, אני גם מנחה ומלמדת מודעות בסדנאות חד פעמיות: הצגת כלי נגינה שונים והתנסות, ריפוי בצלילים ומדיטציה, מעגל אינדיאני בליווי שירה, תיפוף וצלילים ועוד. בין הקורסים שאני מעבירה יש כאלה המיועדים בעיקר לנשים כמו למשל 'המסע אל הצלילים', קסם קלפי הטארוט- יצירת מציאות, חיבור למודעות והעצמת יכולת התקשור."

גליה היא מטפלת ייחודית בשיטות מגוונות תוך מיקוד בתרפיה בהבעה, מוסיקה וצליל, היא מנחה סדנאות מודעות, מעגלי נשים ומעבירה קורסים לקריאה בקלפי טארוט ועוד ועוד.

אני מזמינה אתכם לעולם מופלא של מוסיקה וקסם כדי לגלות את הצבע והצליל הפרטי שלכם!

כל אדם יכול למצוא את הצלילים הפנימיים המקוריים שלו וכך לפתוח את המודעות שלו ולהגשים את הפוטנציאל האישי, שחרור אמונות מחשבות ורגשות שליליים, חיבור למהות וחיזוק המודעות העצמית.
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285962 
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על גליה גינזברג

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

גליה גינזברג, גליה גינזברג טלפון, גליה גינזברג כתובת, גליה גינזברג המלצות, גליה גינזברג טיפול, גליה גינזברג יעוץ, גליה גינזברג אתר, גליה גינזברג תגובות

תן ציון למאמר זה

0