מדורי תוכן

דינה כספי

דינה כספי דינה כספי

כתבה על דינה כספי מהרצליה, אישה בעלת יכולות ועוצמות. בעלת מרכז ייחודי בשם "האיוקה"- מתחם לטיפולים, לימודים וסדנאות. מטפלת מומחית באונקולוגיה בשילוב עבודת דמיון-מודרך, NLP ורייקי, ומראשי צוות ההקמה של "המרכז לרפואה משלימה לחולי סרטן" בבי"ח איכילוב.

לקבלת יעוץ אישי מדינה כספי התקשרו בכל שעה: 072-2285957

דינה כספי – האיוקה, לצעוד את הדרך לבריאות ואושר. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את דינה כספי מהרצליה, אישה בעלת יכולות ועוצמות. בעלת מרכז ייחודי בשם "האיוקה"- מתחם לטיפולים, לימודים וסדנאות. מטפלת מומחית באונקולוגיה בשילוב עבודת דמיון-מודרך, NLP ורייקי, ומראשי צוות ההקמה של "המרכז לרפואה משלימה לחולי סרטן" בבי"ח איכילוב.

לצד הטיפולים, ההנחיות והקורסים במרכז דינה כספי כיהנה כיושבת ראש “אגודת הרייקי בישראל”, כיום יו”ר עמותת “איזון- העמותה לקידום הרפואה המשלימה והעצמה רוחנית לחולי סרטן ובני משפחותיהם”.

דינה פיתחה שיטת טיפול ייחודית ועוצמתית 'אלכימית הת.ד.ר – קו האמצע ונקודת ה-0'.  
והוציאה לאור "חושן המשפט" – החיבור לאור ולתום ול-12 יסודות היקום.


"גילוי נאות- את דינה כספי, פגשתי לראשונה לפני כחמש עשרה שנה. היא הייתה אז בתחילת דרכה כעצמאית. אז סיפרה שהיא מטפלת ומלמדת עם וותק של עשר שנים בתחום. דינה הרשימה אותי בעוצמה הפנימית, הנחישות וההתלהבות בה סיפרה על מסעה הרוחני בחיים שהיו מנוגדים במקצת למראה החיצוני שלה: אישה עדינה, בעלת עיניים חומות ושיער בלונדיני חלק וגולש, היא נראתה כמו עולה חדשה מצפון אירופה... היה בה משהו מיוחד, קסם אישי כמו גם גישה רעננה, חיובית ועוצמתית שבאמת אי אפשר היה להתעלם ממנה. שמרנו על קשר במשך מספר שנים ואז... כמו שקורה לעיתים בחיים... המרוץ המטורף של החיים הפריד בינינו כשכל אחת עסוקה בענייניה. עכשיו, לאחר שהגורל הפגיש בינינו שוב, אני מקווה שהקשר יתחדש וימשיך עוד זמן רב.

מה מייחד את המרכז שלך?
"במרכז האיוקה ניתנים קורסים וטיפולים אישיים בשיטות רבות: בין היתר, אנו מלמדים NLP, TLT, קורס רייקי ומודעות, קורס דמיון מודרך, שמאנזים ופילוסופיה אינדיאנית, קרן הלהבה הסגולה וקרן השפע ועוד. סוגי הטיפולים כוללים דמיון מודרך, NLP, טיפולים משלימים למתמודדים עם מחלת הסרטן, רפואת תדרים ועוד".

למי את יכולה לעזור?
"אני מטפלת במגוון רחב של בעיות ומצבים שונים בחיים. לחולי סרטן אני מעניקה טיפולים משלימים להקלה והתמודדות עם המחלה.
הטיפולים אצלי מותאמים אישית לכל מטופל, ואני יכולה לעזור להשגת מטרות, לקריירה חדשה, צמתי חיים – אישיים / מקצועיים, חוסר בטחון-עצמי יצירת מוטיבציה, חרדות, פוביות, זוגיות, קונפליקטים – פנימיים ו- בין-אישיים, שחרור מתלות – הרגלים / אדם, אמונות מגבילות – אמונות מעקבות, טראומות, גמילה מהתמכרויות, התמודדות עם אבדן, כאבים פיזיים התמודדות והקלה ועוד".

איך את הגעת לתחום זה ומה מייחד אותך?
"אני גמלאית של משרד ראש-הממשלה. בשנות השמונים נחשפתי לעולם השאמאניזם האינדיאני, הילינג ורייקי, זאת במהלך שליחות בדנמרק. הדרך והרוח הובילו אותי במהלך השנים ללמוד ולחוות מגוון שיטות ותחומי טיפול אצל מיטב המורים באנגליה, הודו ובישראל. למדתי רפואת תדרים, מדיטציה – 'סידא', דמיון מודרך, NLP, אימון אישי והבראת חברות בשיטה ההוליסטית. התמחיתי והוסמכתי בתחומי הרפואה המשלימה בשיטות טיפול בחולים אונקולוגיים במסגרת הקמת המחלקה לרפואה- משלימה לחולים אונקולוגיים בבי"ח איכילוב בת"א והייתי בין הצוות המוביל בהקמת 'המרכז לרפואה משלימה לחולי סרטן' בבי"ח איכילוב.
במהלך השנים, הנחיתי קורסי רייקי ודמיון מודרך במסגרת בית הספר לאחיות בתל-אביב ועד היום אני מעניקה לבתי-חולים ייעוץ והדרכה בתחום הקמת מחלוקת לרפואה-משלימה. לצד הטיפולים, ההנחיות והקורסים במרכז, כיהנתי כיושבת ראש 'אגודת הרייקי בישראל', וכיום, אני יו"ר עמותת 'איזון'- העמותה לקידום הרפואה המשלימה והעצמה רוחנית לחולי סרטן ובני משפחותיהם".

איך הגעת לפתיחת המרכז?
"במשך כמעט עשרים שנה, חקרתי את ההשפעות והתמיכה המעניקים טיפולי רייקי, הילינג, רפואת תדרים, מדיטציה, דמיון מודרך ו-NLP לחולי סרטן. פיתחתי את שיטת הטיפול 'אלכימית הת.ד.ר – קו האמצע ונקודת ה-0'.  הוצאתי לאור את "חושן המשפט" – החיבור לאור ולתום ול-12 יסודות היקום. במשך זמן ארוך הרגשתי שהשאיפה שלי היא להקים מקום בו אנשים יקבלו טיפולים ברפואה משלימה וגם יוכלו ללמוד. לשם כך בדיוק הוקם 'מרכז האיוקה' שמתנהל ברוח האמונה שהגשמה בחיים מתאפשרת דרך צעידה ב'נתיב האדמה' הניזונה באהבה וחמלה".

מה המוטו המקצועי שלך?
" בחירת הדרך ונתיב החיים הינה הזכות לבחירה אישית הקיימת בהוויה של כל בני האדם באשר הם. בטיפולים האישיים, אני משתפת את המטופלים בבחירותיי, בשיטות ובכלים מהן למדתי וגדלתי, מתוך אמונה שהם מהווים מקור לתמיכה וההשראה".

דינה כספי מאמינה ומפיצה את הבשורה שביכולתנו לעצב את חיינו לצמיחה, סיפוק, שמחה ואושר ובידינו היכולת לרפא את כאב הרגש, הנפש והגוף. על פי גישתה בחיים, כל מכשול הוא אתגר בו קיימת הזדמנות לשינוי, שיפור, גדילה וצמיחה. אם רק נעז לצאת ולעמוד ב'ראש זקוף' מול הדבר שהכי מפחיד- נגלה שה'שד' לא נורא כל כך ויותר מכך – אם נשדר ונגדיר ליקום (ולסובבים אותנו) מה בדיוק אנו רוצים – הסיכוי שזה באמת יקרה, יעלה במידה ניכרת! למעשה, כל שנדרש הוא שינוי בזווית ההתבוננות שלנו באירועי החיים. הרחבת התודעה וראייה רחבה יותר יאפשרו לנו לראות במכשולים - אתגרי חיים.

אם תעצרו ותבחנו כיצד ואיך זה ניתן לביצוע, תאמינו שאתם יכולים – תצמחו, תגדלו ותאהבו את מי שאתם בוחרים להיות!

מוזמנים למרכז האיוקה להשתתף בקורסים או לחוות טיפול עוצמתי ומשנה חיים.
במכרז קורסים וטיפולים אישיים שונים: לימודי NLP, קורס רייקי ומודעות, קורס דמיון מודרך, שמאניזם פילוסופיה אינדיאנית, קרן הלהבה הסגולה וקרן השפע, טיפול בדמיון מודרך NLP, טיפולים משלימים למתמודדים על מחלת הסרטן, רפואת תדרים ועוד.

אל תהססו לפנות בכל שאלה.

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285957
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על דינה כספי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

דינה כספי, דינה כספי טלפון, דינה כספי כתובת, דינה כספי המלצות, דינה כספי טיפול, דינה כספי יעוץ, דינה כספי אתר, דינה כספי תגובות

תן ציון למאמר זה

0