מדורי תוכן

ניבה גרברז

ניבה גרברז ניבה גרברז

כתבה על ניבה גרברז - יועצת רוחנית, מטפלת אישית, הילרית, מתקשרת וגם מדריכה המנחה קבוצות לימוד וסדנאות.

לקבלת יעוץ אישי מניבה גרברז התקשרו בכל שעה: 072-2285864

ניבה גרברז - לעוף עם הרוח. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את ניבה גרברז. בעלת שני מרכזים הוליסטיים האחד בקיבוץ רמות מנשה והשני ברעננה בשם "soul leader".
ניבה גרברז היא יועצת רוחנית, מטפלת אישית, הילרית, מתקשרת וגם מדריכה המנחה קבוצות לימוד וסדנאות.

ניבה מעידה על עצמה כמי שעוסקת בתחום הרוחני מעל שלושים שנה והמוניטין שלה מבוסס על התוצאות 'בשטח' שמדברות בעד עצמן. עיקר עבודתה מבוסס על עבודה עם ישויות כשהדגש הוא תקשור וספיריטואליזם ברזילאי. התקשור מתבצע באמצעות כלים מגוונים, כמו סוגים שונים של קלפים, טיפולים אנרגטיים ואבנים ברזילאיות. כמו כן, ניבה מלמדת תקשור, שחזור גלגולים ופילוסופיה רוחנית-מיסטית.

איך הגעת לתחום זה?
"למעשה נולדתי עם יכולות מיוחדות... גדלתי כילדה חילונית בקיבוץ אבל תמיד הייתה לי תחושה שעולם נוסף רוחש סביבי. מהסביבה לא קיבלתי תמיכה או עידוד ולמעשה התייחסו אלי כאל 'ילדה בעלת דמיון מפותח במיוחד'. עם זאת, כשגדלתי והתחלתי לקרוא ולהתעמק בנושאי רוחניות ומיסטיקה, הבנתי ש'יש דברים כאלה'... במשך תקופה ממושכת, התנגדתי להיכנס לעובי הקורה בתחום הזה, כיוון שבמהותי הייתי אישה חילונית שלא מאמינה באלוהים ובמלאכים... אבל אחרי כעשר שנים, הבנתי שכשהולכים נגד היעוד, החיים רק הולכים ומסתבכים. הבנתי שיש לי תפקיד לעשות והחלטתי להתמסר לזה... כיוון שבעלי ממוצא ברזילאי, יצאנו בעקבות עבודתו לשליחויות שונות בחוץ לארץ, וכך חיינו 'על הקו' בין ישראל ובין ארצות שונות בדרום אמריקה, כשני עשורים. ניצלתי שהותי בחוץ לארץ (במיוחד בסאן פאולו) ללימודים בתחום הרוח. שם, מה שאנחנו קוראים 'רוחניות ומיסטיקה', הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. כאמור, מצאתי קבוצות לימוד שונות ופיתחתי את היכולות שלי לתקשר למלאכים ולמדריכים. עם הזמן רכשתי שפע של כלים והתמקצעתי בתחום במטרה לעזור לבני אדם סביבי".

באיזה תחומי חיים את יכולה לסייע?
"אני מטפלת בכל תחום: זוגיות, עסקים, ילדים, בעיות רפואיות ועוד. הלקוחות שלי מגיעים אלי ו/או למרכז ההוליסטי ברעננה הם אנשים הזקוקים לייעוץ, הכוונה וסיוע בפתרון בעיות ואתגרים בחיים, טיפול וניקוי אנרגטי, הגנות וריפוי. העבודה מתבצעת בעזרת מדריכים רוחניים, מלאכים וישויות שעובדים דרכי ובאמצעותי ומעניקים את העזרה הנדרשת".

מה לדעתך הייחוד שלך?
"קודם כל, ניסיון של הרבה מאוד שנים וידע מצטבר... במרכז ההוליסטי שלי - "soul leader" שברעננה, עובדים גם שני בניי, שגם הם הילרים ומתקשרים. מידי קיץ, אנו גם עורכים מפגש משפחתי לכל המתקשרים במשפחה ומארחים את בני המשפחה מחו"ל. לטובת הציבור הרחב, אנו פותחים מעגלים קבוצתיים במהלך כל השנה, בנוסף (כמובן) לטיפולים ומפגשים אישיים".

כמה טיפולים/מפגשים צריך?
"יש אנשים שנעזרים תוך מפגש אחד ויש כאלה שבוחרים לקבל ליווי מתמשך בתדירות הרצויה לכל אחד בנפרד....יש מי שמגיע אחת לחודש ל'תחזוקה רוחנית' או פעם בשבוע, באופן קבוע לאורך תקופה ממושכת. יש כאלה שבוחרים לרפא את חייהם דרך לימוד- לעבור קורס להעצמה אישית או תקשור. הכול נקבע על ידי האדם עצמו בהתאם לצרכים ולרצונות שלו".

ניבה גרברז, הילרית ומתקשרת, מטפלת, יועצת, מורה ומדריכה רוחנית, מנהלת מרכז הוליסטי ברעננה, ומטפלת בקיבוץ רמות מנשה. מלמדת תקשור, שיחזור גלגולים ופילוסופיה רוחנית וגם אתם מוזמנים לבוא ולטעום מ'העולם שמעבר'.

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285864 
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על ניבה גרברז

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

ניבה גרברז, ניבה גרברז כתובת, ניבה גרברז טלפון, ניבה גרברז המלצות, ניבה גרברז יעוץ, ניבה גרברז טיפול, ניבה גרברז תגובות, ניבה גרברז אתר

תן ציון למאמר זה

0