מדורי תוכן

דב רוזנבליט

דב רוזנבליט דב רוזנבליט

כתבה על דב רוזנבליט העוסק כבר למעלה משלושים שנה בקריאה בכפות הידיים, פירוש חלומות,' עבודה אנרגטית רבת עוצמה' ותקשור. כל זאת על מנת לסייע לאנשים בדילמות חיים שונות: פרנסה, בריאות, אהבה, זוגיות וילדים.

לקבלת יעוץ אישי מדב רוזבליט התקשרו בכל שעה: 072-2285408

דב רוזנבליט - 30 שנה מטפל דרך הכירולוגיה (קריאה בכף היד) ופשר החלום. כבר למעלה משלושים שנה עוסק דב רוזנבליט בקריאה בכפות הידיים, פירוש חלומות,' עבודה אנרגטית רבת עוצמה' ותקשור. כל זאת על מנת לסייע לאנשים בדילמות חיים שונות: פרנסה, בריאות, אהבה, זוגיות וילדים – כל אלה 'כתובים' בכפות הידיים בקודים וצפנים שדב יודע לפענח בבקיאות ובסגנון ייחודי. בנוסף, הוא גם מלמד ומנחה סדנאות במגוון נושאים כגון כירולוגיה, מבוא לקבלה, נומרולוגיה קבלית, תקשור ועוד.

"למזלי הטוב, גדלתי בבית בו נחשפתי לתחום המיסטיקה כבר בגיל צעיר מאוד. סבתי שגידלה אותי, ידעה לקרוא בקפה וכבר בתור ילד, הייתי מארגן לה לקוחות. אני זוכר איך ישבתי לידה במשך שעות והתבוננתי כיצד היא עובדת, מה הטכניקה שלה, צורת הדיבור והקסם האישי שלה. היו לה יכולות גבוהות והיא ידעה לומר לכל אחד את מה שהיה זקוק לו. כל הכלים הללו הניעו ויצרו שינוי חיובי אצל המטופלים שלה". 

זה היה בילדות. איך הגעת לעסוק בזה בצורה יותר רצינית?
"כשהייתי בכיתה י'א החלטתי לרדת לאילת לעשות קורס צלילה. הבעיה היחידה הייתה: מחסור בכסף. מהר מאוד הבנתי שם אני רוצה להגשים את חלומותיי אני צריך לנצל את יכולותיי (התחלתי לקרוא בכפות ידיים כבר בבית ספר יסודי) ולהציע את שירותי הטובים לחברים ולחברים שלהם... מה שקרה, שתוך מספר ימים, הרווחתי את הסכום הנדרש וירדתי לאילת. הבנתי מהר מאוד שיש לי חיבור טבעי ,שכנראה ירשתי מסבתא שלי, לתחום הנסתר והמשכתי לעסוק בזה גם בזמן השירות הצבאי. בכל זאת, תקופה מסוימת חזרתי ל'תלם הקונבנציונאלי', למדתי והשלמתי תואר ביחסים בינלאומיים. בהמשך, הייעוד הגיע אליי... התגלגלו הדברים 'במקרה' לכיוון הנכון... הוזמנתי להרצאה אחת בבית מלון מסוים וזאת הייתה הצלחה מטאורית. דבר גרר דבר וההזמנות החלו להגיע עד שלא נותר לי זמן לשום דבר אחר. זה היה בגיל 28 ומאז לא הפסקתי".

מה הרציונל של תורת הכירולוגיה? מה ייחוד השיטה?
"הקווים בכף היד מייצגים את פעילות קווי המוח, והם משתנים במהלך כל החיים, המפגש איתי כולל לא רק קריאה בכף היד, באמצעותה ניתן לראות את סיפור חייו של האדם, אלא גם לפעול למטרת תיקון ושינוי המציאות. הייעוץ ניתן בשלוש שפות: עברית, אנגלית וצרפתית, למבוגרים החל מגיל 17. הייעוץ ניתן ללקוחות בארץ וגם בחו'ל ואני גם עובד דרך הסקייפ".

למה אתה מתכוון? למי הייעוץ שאתה נותן יכול לסייע ואיך?
"הייעוץ שאני עושה כולל אבחון, שיחה וכן עבודה אנרגטית בכף היד על מנת לסייע ב'תיקון' מצבי משבר שונים בכל תחומים החיים, בין אם מדובר על נושא זוגיות, פרנסה, בריאות, יעוד והתאמה מקצועית ועוד. (אפשר לשאול שאלות ולהתייעץ גם לגבי בני משפחה וקרובים). הייעוץ מתאים ל...כל מי שיש לו כפות ידיים. המוטו שלי הוא לחזק, לעודד, להסביר, להעלות למודעות, להפוך אדם עגום למחייך ואפור לצבעוני. איך אני עושה את זה? יש לי את הידע והניסיון לגשת ולסייע לכל אדם באשר הוא בדרך המתאימה לו ביותר. תחילת התהליך היא באבחון הקווים החרותים בכפות הידיים כיוון שהם 'תעודת הזהות' של הנשמה. ביד הפעילה (תלוי אם האדם ימני או שמאלי), הקווים משתנים במהלך החיים. ניתוח של פוטנציאל, כישורים ונטיות, כמו גם הבנת והקניית משמעות חדשה וחיובית לחוויות חיים, יכולים לשפוך אור על כיוונים ומטרות חדשות".

דב רוזנבליט, מומחה בעל מוניטין בתחומו, מסוגל לנתח את הקווים בכפות בידיים, לתקשר ולבצע עבודה אנרגטית ברמה גבוהה מאוד. אם אתם זקוקים לייעוץ לגבי הקמת משפחה, עסק, בחירת מקצוע, התאמה זוגית, אהבה, בריאות ופרנסה – אצלו תמצאו לא רק תשובות לשאלות המציקות לכם אלא גם עידוד והנעה לפעולה בבחינת "תחשוב טוב- יהיה מעולה". בהצלחה!

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
חייגו עכשיו:
072-2285408
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על דב רוזנבליט

קישור לאתר שלי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

דב רוזנבליט, דב רוזנבליט כתובת, דב רוזנבליט טלפון, דב רוזנבליט המלצות, דב רוזנבליט יעוץ, דב רוזנבליט טיפול, דב רוזנבליט אתר, דב רוזנבליט תגובות

תן ציון למאמר זה

0