מדורי תוכן

ראשי | מטפלים מומלצים | מיסטיקנים מומלצים | ויטוריה מדינה דניאל

ויטוריה מדינה דניאל

ויטוריה מדינה דניאל ויטוריה מדינה דניאל

כתבה על ויטוריה מדינה דניאל מבת ים, מדיום מתקשרת, מטפלת בהילינג יהודי, מנחה ומטפלת בשיטת האקסס - בארס, תטא הילניג, הנחיית סדנאות העצמה. היא גם מנהלת קבוצת טיפולי הילינג מרחוק באופן אישי וטיפולי נפש גוף בכל תחומי החיים.

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285499

ויטוריה ויקי מדינה דניאל - תקשור ורפואה משלימה.

במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את ויטוריה מדינה דניאל – ויטוריה מדינה דניאל מבת ים, מדיום מתקשרת, מטפלת בהילינג יהודי, מנחה ומטפלת בשיטת האקסס - בארס, תטא הילניג, הנחיית סדנאות העצמה. 
 
היא גם מנהלת קבוצת טיפולי הילינג מרחוק באופן אישי וטיפולי נפש גוף בכל תחומי החיים.
ויטוריה מדינה דניאל עוסקת בתחום הרוחני-טיפולי מזה כעשרים שנה. 
 
שילוב וריפוי שבורכתי בו הוא לטובת הכלל, באהבה ונתינה, ואני תמיד זוכרת ומזכירה שהבורא הוא המרפא ומלאכיו המבורכים מחוללים. הבורא תמיד דואג לטובתנו.

הנני משלבת בין הכלים שנלמדו ושמועברים ככלי נקי, באהבה, בהתחננות למימדים הגבוהים שמחבקים, תומכים ומיטיבים עמנו רק אם נסכים ונקבל.

תטא הילינג הינה אחת משיטות הריפוי האנרגטיות העוצמתיות ביותר שקיימות. תטא הילינג הינה תהליך מדיטטבי שיוצר ריפוי פיזי, פסיכולוגי ורוחני. במצב של הרפיה עמוקה, גלי המוח שלנו עוברים באופן אוטומטי למצב הכרתי של תטא. מצב מדיטטבי זה, יוצר חיבור עם הבורא של כל מה שישנו ומאפשר יציאה למסע של גילוי פנימי החושף את העצמי המודע והלא מודע . דרך עוצמתית זו מאפשרת, בפשטות ובקלות לשנות את המציאות וליצור מציאות חדשה.

 
אקסס בארס" - בהיקף הראש שלנו נמצאות 32 נקודות בשם "בארס" (Bars), כל נקודה מתחברת להיבט שונה של החיים ומאחסנת את הרכיב האלקטרומגנטי של כל המחשבות, הרעיונות, העמדות, ההחלטות והאמונות שהיו לך אי פעם בהקשר של אותו היבט. למשל: יש נקודות "בארס" לשליטה, למודעות, ליצירתיות, לכוח, להזדקנות, לריפוי, לגוף, ליחסי-מין ולכסף.
 
הילינג יהודי קבלי - ריפוי באנרגיות, תדרים, אנרגיית החיים. זוהי בעצם שיטת ריפוי באמצעותה אנו מכניסים אור לגוף, לנפש, לרוח ולנשמה על ידי הזרמת אנרגיה אלוקית באמצעות הידיים במגע, מעל הגוף או מרחוק. במצבים של חוסר איזון כגון :חרדה, דיכאון, כאב פיזי, עייפות או כל מצב אחר של מחלה יש חושך מבחינה אנרגטית באותו איבר או רובד. שהגוף חולה ניתן לטפל בו על ידי הזרמת אנרגית "אור החיים" לכל הנקודות בגוף. אנו מכניסים אור למקומות החשוכים ומסייעים לרפואתם.
בהילינג יהודי הריפוי מגיע ישירות מבורא עולם. בורא עולם הוא זה שיצר את אותו אדם-המטופל ולכן הוא יודע מה הכי טוב עבורו ואיך  לרפא אותו.
 
הכלים שאני משתמשת בהם לצורך הריפוי הם כלים יהודים עתיקי יומין. מהבחינה התאורטית והמעשית, בכתבי הקודש יש את כל הידע לריפוי שורשי ולבריאת כל דבר. השימוש בכלים אלו הוא בפשטות ובתמימות. בידע ובכלים ובכוח העצום הטמונים בהם. הכלים שבהם אני משתמשת מקורם בכתבי הקודש: תורה, תהלים, קבלה, סידור...וזאת על מנת לשנות את החיים מהקצה אל הקצה לטובה ולרפא אחרים באפס זמן.
השימוש נעשה ב- 10 הספירות המקבילות לגוף האדם. וכן ב- בְּצוּרַת הַמְּנוֹרָה, וכך נאמר ,,,,, "וְיִסְתַּכֵּל בָּהּ וְיִקְרָאֵנָה כְּשֶׁהִיא עוֹמֶדֶת כְּצוּרַת הַמְּנוֹרָה בְּמִקְדַּשׁ שֶׁהָיְתָה זְקוּפָה."
 
כולם משולבים, כל אחד לחוד וכולם ביחד להעצמת הטיפול, באם זה ריפוי פיזי, מנטלי ועוד. כל השיטות, כל אחת וברכתה, שינו את חיי ואת חייהם של רבים אחרים.
אני מזמינה אתכם להצטרף לקורס עוצמתי, להתחבר, ללמוד ולהעצים את עצמכם.                                                                                                               
זה הזמן להתחיל לחשוב מה אתם רוצים שיתקיים בחייכם. 

מה חלקם של הקלפים ו'אבני הרונים' בתהליך הייעוץ?
"האבנים והקלפים משקפים מצב נוכחי וגם מתווים את הדרך ומראים מה תהיינה תוצאות של מהלכים שונים. זאת דרך נעימה וקלה יותר 'לעיכול' עבור המתייעצים. אחרי שיחת פתיחה, אני מערבבת את הקלפים בעוד הלקוח מחזיק בידיו את 'אבני הרונים'. (שיטת הפתיחה באבני הרונים - במקורה בשבטי הויקינגים ותושבי צפון אירופה שהחלה בעת העתיקה. האבנים שעליהם חרותים אותיות וסמלים מאפשרים לצפות את העתיד). שואלים את השאלה ואז פורסים את הקלפים והאבנים בעדינות. תהליך הייעוץ מתחיל בקריאת הקלפים ופירוש המסרים ובמקביל - התבוננות באבנים המהוות חיזוק. בסוף הייעוץ ניתן גם לקבל תשובות של כן/לא לפי מה שמוצג בקלפים. 

כמובן שלכל אורך תהליך הייעוץ קיים גם אלמנט של תקשור שמסייע לי לראות לעומק הבעיה ולתת את התשובה הטובה ביותר לאדם שמתלבט לגבי המשך דרכו.
בנוסף הנני בוגרת המכללה הרוחנית של ירון זעפרן בעלת תעודת מטפל מוסמך בשחזור גלגולים.

זאת שיטה חזקה ויעילה מאוד שמהווה כלי נוסף בעבודתי. אמרו כבר לפני שאין עתיד אם אין עבר. הנחת העבודה שאנו מושפעים בחיים האלה מאירועים שחווינו בגלגול קודם - היא לעיתים האפשרות היחידה להסביר תופעות לא מובנות והכי חשוב- לצאת מזה".
 
תמיד פה בשבילכם ובאהבה.

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285499
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על ויטוריה מדינה דניאל

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

ויטוריה מדינה דניאל, ויטוריה מדינה דניאל המלצות, ויטוריה מדינה דניאל טלפון, ויטוריה מדינה דניאל כתובת, ויטוריה מדינה דניאל יעוץ, ויטוריה מדינה דניאל טיפול, ויטוריה מדינה דניאל אתר, ויטוריה מדינה דניאל תגובות

תן ציון למאמר זה

0