מדורי תוכן

ענבל לאורה ברוורמן

ענבל לאורה ברוורמן ענבל לאורה ברוורמן

כתבה על ענבל לאורה ברוורמן - יועצת שמאנית, אשת מרפא, מתקשרת, מאסטר רייקי, מטפלת ומנחה. מזה כתשע עשרה שנים היא עוסקת בתחום מרתק זה הכולל בין היתר טקסי ריפוי עם עוצמות הטבע, ריפוי בעזרת אנרגיות גבוהות וצלילים, קריאה בקלפי טארוט, סדנאות רוחניות, טיהור בתים ועוד.

לקבלת יעוץ אישי מענבל לאורה ברוורמן התקשרו בכל שעה: 072-2285906

ענבל לאורה ברוורמן - לחיות באור, לזרום עם הרוח. על פי המסורת האינדיאנית, ניתן לרפא כל בעיה בתחום הרגשי או הפיסי, על ידי חיבור לטבע והתקשרות עם רוחות שפועלות לטובת בני האדם. רוצים לדעת איך עושים את זה? תשאלו את ענבל לאורה ברוורמן, תושבת כפר סירקין. 

ענבל היא יועצת שמאנית, אשת מרפא, מתקשרת, מאסטר רייקי, מטפלת ומנחה. מזה כתשע עשרה שנים היא עוסקת בתחום מרתק זה הכולל בין היתר טקסי ריפוי עם עוצמות הטבע, ריפוי בעזרת אנרגיות גבוהות וצלילים, קריאה בקלפי טארוט, סדנאות רוחניות, טיהור בתים ועוד.

ענבל, כשמה כן היא, בעלת קול מיוחד במינו, עדין ומלטף ושיחה אתה הופכת באופן ספונטני לחוויה של שלווה ורגיעה. היא גילתה כבר בגיל צעיר את היכולות המיוחדות שלה שרק הלכו והתעצמו עם הגיל וניסיון החיים. כיום, היא מנהלת קליניקה פרטית בביתה ובזכות המוניטין שרכשה, גם נוסעת ברחבי הארץ (לפי הזמנות) על מנת לקיים פעילויות ייחודיות במינן כמו למשל מעגלי נשים בטבע וכו'. 

ענבל מטפלת ומרפאה, מלמדת רייקי, תקשור ושמאניזם בסיסי ולמתקדמים, במסגרת קבוצות או במפגשים פרטניים. שיטות העבודה שלה טבעיות ומורכבות משילובים מיוחדים במינם הכוללים מסורות עתיקות, עבודה עם אנרגיה וחיבור ל'אני הפנימי' ולאיתני הטבע. אם אתם רוצים לחיות בתחושת שלווה, זרימה, אהבה, קסם ואור – אצל ענבל תמצאו את הדרך הפרטית שלכם למטרות נעלות אלה.

מה פשר שמך האמצעי Laure?
"לפני כתשע שנים, בעקבות עבודה שמאנית מעמיקה, שחזרתי את אחד מגלגולי- בחיים הקודמים שלי, חייתי בצרפת בתקופת ימי הביניים. הייתי מה שהוגדר אז כ'מכשפה' (ששמה היה לור laure) שפעלה לטובת בני האדם בכפר מגורי אולם ברוח התקופה החשוכה ההיא, בסופו של דבר הועליתי על המוקד. עבודת הריפוי עם Laure  גרמה לי להוסיפה לשמי ולהתחבר לאותו גלגול של הנשמה. במשך הזמן, גיליתי שבכל הגלגולים הקודמים שלי, הייתי מרפאה ומטפלת ועסקתי בתחום המרפא על כל צורותיו וגווניו. עם התובנה הזאת הפכו החיים הנוכחיים שלי למלאי משמעות וטובים הרבה יותר. אני יודעת היום בוודאות שאני ממלאת את הייעוד שלי. במקביל לפעילותי הרוחנית, אני עובדת מזה עשרים וחמש שנים בחברת שילוח בינלאומית, על מנת להיות פנויה מבחינה כלכלית ורגשית לעבודה הרוחנית. כך אני יכולה לעבוד בצורה הכי נקייה כי אין לי צורך 'לרדוף אחרי הכסף' לפרנסתי".

איך את מספיקה לעשות הכל?
"כאשר אדם אוהב משהו באמת, יש לו מספיק אנרגיות לעשות הרבה יותר... אני רואה בעבודתי הרוחנית שליחות וכל יום מתרגשת מחדש מהעיסוק בתחום הזה. היתרון והייחוד שלי הוא ארגז הכלים הגדול שבו זכיתי, המאפשר לי בחירת כלי הטיפול המתאים לאדם ולמצב, כמו גם האפשרות לגבות ממטופלים ותלמידים מחירים סבירים מאוד, המתאימים לכל כיס, כי זה לא תחום הפרנסה העיקרי שלי. יש לי מחירים קבועים לכל פעילות אולם במקרים מיוחדים אני מקבלת בתקשור 'הוראה' להתחשב במצבו הכלכלי של המטופל ואז אני פועלת בהתאם למסרים המתקבלים".

מה בדיוק את עושה וכיצד זה יכול לעזור לאנשים?
"מאז גיל שנתיים אני זוכרת את עצמי 'מנהלת שיחות' עם אנרגיות שמלוות אותי... במהלך השנים פיתחתי את היכולות שלי ואני עובדת עם צוותים גבוהים ביותר שמאפשרים לי לתקשר ולהעביר מסרים לאנשים. התקשור הוא הערוץ העיקרי שבאמצעותו אני מתאימה לכל אדם את הטיפול המתאים לו בין אם מדובר על הילינג, שמאניזם, צלילים ותדרים או עבודה אנרגטית אחרת. הטיפול מיועד 'לשפוך אור' על נושא מסוים שהמטופל מביא אתו ומעלה בשעת המפגש. העבודה עם האנרגיות מאפשרת להעביר מידע וריפוי מדויק. השמאן בעצם מתקשר בטכניקה מיוחדת עם עולם הרוחות ומתמיר את האנרגיות הרוחניות לפעולה פיזית שבאה לידי ביטוי בגופו ונפשו של המטופל. העבודה היא עם שליחי האל ולכן מתאימה לכלל האוכלוסייה בין אם מדובר באנשים חילוניים או דתיים ובכל הגילאים".

זה נשמע ממש כמו נס. איך את מסבירה את התהליך בצורה לוגית, אם בכלל זה אפשרי?
"יש הרבה התרחשויות בעולם הזה שעדיין לא ניתן להסבירם במונחים המקובלים. דוגמה לכך היא פעולת הנשימה שכל אדם מרגע היוולדו מבצע באופן אוטומטי, למרות שרק בעידן המודרני אחרי שלמדו וחקרו את הנושא, אנו מבינים יותר איך זה קורה ומבינים שהאוויר למרות היותו בלתי נראה או מורגש, מאפשר את קיומנו בחיים. העבודה השמאנית שאני עושה מבוססת על שיטתו של ג'ונתן הורוביץ שנקראת 'ליבת השמאניזם' והיא מותאמת לאדם המודרני שחי לבד ולא בשבט, בעולם אורבני יחידני. 'ארגז הכלים' שלי כולל גם אנרגיות שונות וגבוהות ובחלק מהמקרים המטופל מרגיש תחושת חום, קור או הרגשה נעימה שאין לה הסבר לוגי. אני משתמשת גם בשיטות טיפול בקול, כולל דיג'ירידו, קערות טיבטיות, תופים אינדיאניים, שירה אנרגטית, קריסטלים ועוד. כל הכלים והשיטות מיועדות לשחרר חסימות ולהביא  מרפא, זרימה חופשית ושלווה ברובד הפיזי והרגשי".

מה הייחוד שלך?
"העבודה השמאנית והתקשור מאפשרים מסעות מעבר לחלל ולזמן וגם לתוך עמקי הנשמה (מידע נוסף ניתן לקבל בספרה של דואן. אי. קלארק "מתנות לנשמה). שיטות אלה מיועדות למצוא את מקור הבעיה המטרידה את האדם ולשחרר אותה. זהו תהליך מובנה הנמשך בין שלוש לארבע שעות וכולל סדרת שאלות מנחות. זהו טיפול עוצמתי ביותר ומומלץ אם כי אפשר גם 'להסתפק' במפגשים קצרים יותר בני שעתיים".

מהם ה'מוצרים' שלך?
"אני מבצעת יעוץ אנרגטי ושמאני, מפגשי טיפול בכלים שלובים של אנרגיות עם שמאניזם, צלילים וקריסטלים, טקסים אישיים לריפוי, מעגלי נשים וריפוי על פי המסורת האינדיאנית, טיהורי בית , ערבי רווקות ועוד. הכל מלווה ומודרך באמצעות התקשור. בעיקרון אני עובדת מהבית בקליניקה הפרטית שלי או בחצר בה יש כמה פינות קסומות. לעיתים אני מוזמנת להגיע לישובים אחרים על מנת לבצע פעילויות שונות. המטרה שלי היא להפיץ את הידע והמרפא ולהעיר/להאיר מספר רב, ככל האפשר, של בני אדם על מנת לעזור להם להגיע לאיכות חיים גבוהה ככל האפשר בכל תחומי החיים".

אם אתם סובלים מאסטמה, פיברומיאלגיה, כאבים כרוניים או סטרס, דיכאון, מתח ועצבנות, או פשוט מרגישים תקועים בחיים בנושא כלשהו- בעזרת ריפוי טבעי ואנרגטי תוכלו לפתור את מירב הבעיות שלהם. אז למה אתם מחכים – תתקשרו!

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו בשיחת חינם: 072-2285906
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על ענבל לאורה ברוורמן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

ענבל לאורה ברוורמן, ענבל לאורה ברוורמן טלפון, ענבל לאורה ברוורמן כתובת, ענבל לאורה ברוורמן המלצות, ענבל לאורה ברוורמן יעוץ, ענבל לאורה ברוורמן טיפול, ענבל לאורה ברוורמן אתר, ענבל לאורה ברוורמן תגובות

תן ציון למאמר זה

0