מדורי תוכן

דפנה שרון

דפנה שרון דפנה שרון

כתבה על דפנה שרון - מיסטיקנית מתל אביב. ביתה של דפנה בתל אביב, מוקד 'עליה לרגל' לכל מי שמחפש את דרכו בחיים, זקוק לעצה טובה, עזרה והכוונה.

לקבלת יעוץ אישי מדפנה שרון התקשרו בכל שעה: 072-2285468

דפנה שרון - יצירת מציאות חדשה. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את דפנה שרון. לפני שנים, באמצע החיים, חוותה דפנה שרון, שורה של אסונות קשים ובעקבותיהם - משבר אישי. היא פנתה לרבנים ומגלי עתידות למיניהם אולם כולם אמרו לה 'פה אחד' שאין להם מה לומר לה ושיש לה יכולות וכוחות פנימיים לעזור לעצמה ואף לאחרים. מאז ועד היום מהווה ביתה של דפנה בתל אביב, מוקד 'עליה לרגל' לכל מי שמחפש את דרכו בחיים, זקוק לעצה טובה, עזרה והכוונה.

לפני כעשרים וחמש שנים, באמצע החיים, חוותה דפנה שרון, שורה של אסונות קשים ובעקבותיהם - משבר אישי. היא פנתה לרבנים ומגלי עתידות למיניהם אולם כולם אמרו לה 'פה אחד' שאין להם מה לומר לה ושיש לה יכולות וכוחות פנימיים לעזור לעצמה ואף לאחרים. מאז ועד היום מהווה ביתה של דפנה בתל אביב, מוקד 'עליה לרגל' לכל מי שמחפש את דרכו בחיים, זקוק לעצה טובה, עזרה והכוונה.

דפנה שרון, כיום סבתא לשבעה נכדים, שייכת למשפחה שורשית ישראלית והיא דור אחד עשרה בארץ מצד אביה. "סבתי מצד אבי, הייתה גם היא מטפלת מפורסמת ברפואה טבעית ומסורתית. קראו לה 'סבתא שכרור' והיא ידעה איך לנבא את העתיד ואף לטפל במחלות שונות באמצעות מתכונים מתחום הרפואה העממית. גם הדודות שלי, משני הצדדים, מתקשרות וגם הילדים שלי נולדו עם כישורים מיסטיים, למרות שבחרו לא להשתמש בהם, כנראה אצלנו זה משהו משפחתי".

מה המוטו שלך בחיים ובטיפול?
"אני משתמשת במידע שמגיע אלי בתקשור, בצורה אמיתית, עדינה ועם הרבה טאקט. כנות ואמת הם נר לרגלי ואני חושבת שעדיף להתמודד עם המציאות מאשר לחיות באשליות. כך למשל, אם אני רואה אפשרות, אני מייעצת לנקוט באמצעים שעשויים לשנות גורל, כי למרות ש'הכל כתוב' תמיד יש תקווה ו'הרשות נתונה'. בחירות נכונות בעיתוי המתאים יכולות להביא לשינוי מבורך".

איך התחלת לעסוק במיסטיקה ומה בדיוק את עושה?
"באותה תקופה קשה שעברה עלי, פניתי לכל מיני אנשים על מנת להיעזר ולשקם את חיי. בין היתר הגעתי לרב מכובד בבני ברק. כשנכנסתי לחדרו והתיישבתי הוא הושיט לי את ידו ואמר: 'תסתכלי ביד שלי ותגידי לי את מה יקרה לי'... נדהמתי לשמוע את דבריו והסברתי לו שאני זאת שבאה לקבל עצה, עזרה וברכה ממנו. הרב חייך ואמר: 'כל מה שקרה לך הוא כדי להעיר אותך ממסלול החיים שבו הלכת עד כה. עלייך לעסוק בעזרה לאנשים - כמוני. יש לך יכולות חזקות מאוד ואת תצליחי'... הייתי המומה מדבריו אבל כשהלכתי הביתה 'נזכרתי' שכבר בילדותי חוויתי התגלויות ותקשורים נבואיים. החלטתי לא להילחם ולהתעלם יותר מהיעוד שלי והלכתי ללמוד... מאז לא הפסקתי ובקרוב אני מתכוונת ללמוד גם רפואה סינית. איך אני מטפלת ועוזרת לאנשים? אני מטפלת בכל דרך אפשרית שיכולה לעזור להם, בין אם מדובר בטיפול פיזי כמו למשל עיסוי ושיאצו, רפלקסולוגיה ומגע, ובין אם נדרשת הכוונה וייעוץ באמצעות נומרולוגיה, כירולוגיה, קלפי טארוט ותקשור. לעיתים, אני ממליצה על מערך טיפול משולב כדי קודם כל, להרגיע את האדם שמגיע אליי מהמצוקה בה הוא שרוי, וסובל ממתח נפשי, רוחני ופיזי כאחד".

מי קהל היעד שלך? למי את יכולה לעזור?
"מגיעים אלי כל מיני אנשים ונשים שיש להם מגוון בעיות. אני מתקשרת ומקבלת מידע על הלקוחות שלי כבר בשיחת הטלפון הראשונה וכמובן שהאינפורמציה מתרחבת בזמן המפגש איתם. אני מתקשרת עם בורא עולם ומקבלת מסרים מה שורש הבעיה ממנה הם סובלים, מה עליהם לעשות ומה צפוי להם. הייעוץ מורכב משיחות וטיפולים – הכול בהתאמה אישית ולפי צרכיו של הלקוח. למשל, הגיעה אליי בחורה שסיפרה בטלפון שהיא מבקשת עזרה וייעוץ בתחום העבודה. כשנפגשנו אמרתי לה שאני מרגישה שיש לה תקיעות כללית בחיים והיא אישרה זאת. בסופו של דבר קיימנו סדרת שיחות שהתמקדו בשינוי תפיסת העולם שלה, בזוגיות וגם בעבודה. המטרה היא למצוא את החוט המקשר ואת הדפוסים השליליים בין כל תחומי החיים ולשפר את הגישה וההרגשה הפנימית. יש לא מעט אנשים עם כישורים וכישרונות רבים, שאינם מממשים את עצמם בגלל פחד מכישלון או מהצלחה... כל אדם שבוטח וסומך על עצמו יכול להשיג הרבה יותר בחייו. זה עניין של מיקוד ונחישות להשגת המטרה, אומץ, העזה ובעיקר -אמונה פנימית שמגיע לו והוא באמת מסוגל".

תוכלי לתת דוגמה?
"לפני כשבועיים הייתי אורחת כבוד בחתונה של מטופלת שלי לשעבר... בזמנו הגיעה אליי בחורה שרצתה מאוד להינשא אבל לא הצליחה. במהלך הייעוץ שעברה אצלי אמרתי לה שעליה 'לעבור ים' כדי לשנות את גורלה ושם במקום הרחוק ההוא, תמצא את בן זוגה לחיים. אותה בחורה נסעה לניו יורק שם הכירה חברה ישראלית ובין השתיים נוצר קשר עמוק. לאחר זמן מה, פגשה את אחיה של אותה חברה ו... האהבה פרחה. כאמור, בסופו של דבר, שניהם חזרו לישראל כדי להתחתן ולהקים פה בית. החתונה הזאת, כמו הרבה אירועים שצפיתי שיתרחשו מראש, היוותה את אחד השיאים של עבודתי. אני מאושרת ומסופקת מאוד כאשר העצות והטיפול שלי עוזרים לאנשים להגשים את חלומותיהם".

איך בדיוק זה מתבצע?
"מגיעים אליי למפגש בארבע עיניים ואז מתחילה שיחה. יש כאלה שאוהבים לדבר יותר ולספר ויש כאלה שמעדיפים לשתוק. בדרך כלל, לאחר שאני מדברת ומספרת את המידע שמגיע אליי, אנשים מפתחים אמון כלפי ונפתחים יותר. בכל מקרה, אני יודעת לנווט, באמצעות כל הכלים העומדים לרשותי, את השיחה לכיוונים החשובים בהם צריך וניתן ליצור שינוי ושיפור והעובדות מדברות בעד עצמן".

אם אתם נמצאים בצומת חיים, במשבר, התלבטות, חוסר שמחת חיים או כל בעיה אחרת – יש לכם כתובת. דפנה תוכל לעזור לכם לצאת מה'פלונטרים' ולצלוח באופן המיטבי כל התמודדות שמציבים בפניכם החיים.

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285468
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על דפנה שרון

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

דפנה שרון, דפנה שרון כתובת, דפנה שרון טלפון, דפנה שרון המלצות, דפנה שרון יעוץ, דפנה שרון טיפול, דפנה שרון תגובות, דפנה שרון אתר

תן ציון למאמר זה

0