מדורי תוכן

ג'וסלין סבג

ג'וסלין סבג ג'וסלין סבג

כתבה על ג'וסלין סבג מהיישוב מעלות שבצפון - מדיום ומתקשרת במטרה לעזור לאנשים רבים מכול הארץ, המגיעים אליה כדי לשמוע בשורות ועצות להמשך דרכם בחיים.

לקבלת יעוץ אישי מג'וסלין סבג התקשרו בכל שעה: 072-2285949

ג'וסלין סבג - האומץ לבחור מחדש. אחרי שנים של עבודה 'סטנדרטית וקבועה' החליטה ג'וסלין סבג מהישוב מעלות שבצפון, לעשות הסבה מקצועית. היא עזבה את תפקידה כמנהלת מחלקה ועברה לתחום הרוחני במשרה מלאה. כיום היא מדיום ומתקשרת במטרה לעזור לאנשים רבים מכול הארץ, המגיעים אליה כדי לשמוע בשורות ועצות להמשך דרכם בחיים. בכנות מרשימה את מתארת את המסע ששינה את חייה וממליצה לכול מי שמרגיש צורך בשינוי ללכת בעקבות הלב... 

נתינה ואהבה ללא תנאי
במשך שבע שנים עבדה ג'וסלין סבג ברשת שופרסל, כשהיא מתקדמת מתפקיד אחד לשני. המוטיבציה שלה הייתה פשוט - אחרי גירושין קשים, היא נשארה עם חמישה ילדים קטנים ועול פרנסה. כאישה גרושה, ללא תשלומי מזונות, לא היו לה יותר מידי ברירות. "יצאתי לעבוד כדי להביא אוכל לילדים. עברתי שבע שנים קשות ומקובעות בלי שיהיה לי יותר מידי זמן לעצמי".

מה קרה שהתחלת לחשוב על קריירה אחרת?
"הילדים גדלו והמצב השתפר לאט לאט ואז... לפני כשלוש שנים, עברתי אירוע מיוחד במינו שהשפיע עלי מאוד והאיץ את תהליכי השינוי שחלמתי עליהם: אחי למחצה, בנו של אבי מאישה אחרת, חלה מאוד. הלכתי לבקר אותו בבית חולים כאשר היה ברור שהגיע הזמן להיפרד. הוא היה גבר צעיר שחלה בסרטן ריאות למרות שמעולם לא עישן, שאף להיות זמר מפורסם, אבל מעולם לא הגשים את חלומו. על ערש דווי, למרות שלא היינו בקשר רציף או קרוב כול השנים, הרגשתי מוצפת ברגש של אהבה גדולה אליו וגם אמרתי לו זאת. שמחתי שהצלחתי לומר לו כמה מילים מנחמות לפני מותו. אחרי הלוויה והשבעה, חזרתי הביתה, ושם 'חיכתה' לי על המיטה בחדר השינה - ציפור לבנה. לא ייחסתי לאירוע חשיבות רבה בזמנו וראיתי בזה מעין צירוף מקרים. חצי שנה מאוחר יותר, נפטרה חברה שלי. ושוב, אחרי הלוויה חזרתי הביתה ושוב הייתה ציפור לבנה על המיטה שלי... התחלתי לבדוק מה משמעות האירוע הנדיר שקרה פעמיים ברציפות. כול מי ששאלתי אמר שיש כאן מסר עבורי. חקרתי ובדקתי וכך הגעתי להבנה שעלי ללכת בעקבות היעוד שלי- תקשור וייעוץ רוחני והעברת מסרים לאנשים כדי להיטיב את חייהם".

איך מתחילים תהליך כזה?
"במקביל לעבודתי היומיומית התחלתי ללמוד תקשור, קלפים ועוד. המורה וגם חברי הקבוצה בה למדתי, עודדו אותו ובמשך הזמן, נוכחתי לדעת שהיכולות שלי מפותחות ושאני רואה ואומרת דברים נכונים. התחלתי להאמין בעצמי במידה הולכת וגוברת והרגשתי שצומח בתוכי רצון חזק להגשים את עצמי בתחום הרוחני, ואין טעם להתנגד לו... לפני שנה הלכתי ללמוד אצל זהבה אביגדור- בעלת בית ספר 'המרכז הישראלי לתקשור' ושם נחשפתי לשיטה ייחודית של 'תקשור אבחוני טיפולי'. השיטה מצאה חן בעיני ונראתה לי ממש מתאימה למטרות שלי בעבודה הרוחנית".

למה?
"כי השיטה נותנת מענה כולל ורחב וכוללת מספר תחומים וכלים שיכולים לעזור לכול אדם למצוא את עצמו, להתחבר לפנימיות שלו ולרכוש בטחון ביכולות שלו. מה מהות השיטה? העבודה המשותפת מתחילה בשיחות בהן מסביר המטופל למה הגיע ומה מציק לו, ממשיכה באבחון מקורות הבעיה, ניתוח ובחינת תוכן השאלות הנשאלות על ידי המטופל, אבחון באמצעות תקשור והצעת תוכנית לטיפול. כיום, אני עובדת עם מספר שיטות בין היתר: שחזור גלגולים, דמיון מודרך, קלפים או כול כלי אחר שנראה מתאים למצב. משך הטיפול תלוי בפתיחות של המטופל ובצרכים שלו. הבחירה היא תמיד בידי המטופל שמתחבר לאחד הכלים שאני מציעה כמתאימים. יש מפגשים פרטניים ויש מפגשי קבוצות, כאשר כול אחד מקבל את ההתייחסות האישית והמידע הרלוונטי עבורו".

את יכולה לצפות את העתיד?
"אני בהחלט יכולה לומר מה צפוי לאדם מסוים אבל יש גם את החלק שלו... כול אדם מחליט עבור עצמו מה יעשה ומה – לא. אם לא תהיינה פעולות שתומכות ומאפשרות הגשמה של הזדמנות- לא יתרחש שום דבר. כול אדם לוקח אחריות על חייו ומעשיו, מתוך הבנה ומודעות שלכול צעד ומהלך בחיים יש מחירים ותוצאות".

לשם מה את משתמשת בשיטת שחזור גלגולים? מה זה נותן?
"שחזור גלגולים נותן הבנה מעמיקה של העבר הרחוק וכיצד הוא משפיע עלינו בתת מודע. כמו כן, זאת שיטה שיכולה לפתור בעיות קארמטיות שמתבטאות בקשיים עם בני משפחה, בזוגיות, בתחום הקריירה והפרנסה ועוד. המטרה היא לשחרר או לתקן את ההשפעות השליליות ובדרך זאת לשנות דפוסי חשיבה, אמונות והתנהגות הרסנית שאינה מקדמת אותנו. חשוב לי להדגיש שתקשור עם נשמות, נעשה לצורך קבלת מידע, העברת מסרים חשובים וסגירת מעגלים ולא למטרת סיפוק סקרנות. אני משתמשת ביכולות אלה רק במקרים מסוימים של קושי חמור של אנשים בקבלת אובדן שניכפה עליהם וגם במקרים בהם שיטה זאת מסתמנת כדרך המתאימה ביותר לעודד ולשפר את המטופל".

אם את לא רואה דרך להצלחה או הגשמה, מה את עושה?
"אני אדם של אור ולעולם לא אגיד למטופליי משהו שלילי. אם אני רואה חסימה, אני מחפשת דרך לשחרר אותה ולהתגבר עליה. הטיפול שלי מסייע לבני אדם לצאת לעולם, לפעול ולהצליח מתוך הגדרת מטרות. גם אם מגיע אדם שמרגיש שהוא ב'מבוי סתום', אם הוא מודע למצבו ולו במידה קטנה ומתקשה להשתחרר מזה - תמיד יש דרך לחזק, לשחרר וללמוד למגנט אנשים ואירועים טובים ונכונים יותר עבורו".

שם העסק של ג'וסלין סבג הוא "מרכז האור"- שם שהתקבל, איך לא? בתקשור. ג'וסלין, מדיום ומתקשרת, מקיימת מפגשים פרטניים וקבוצתיים וגם נותנת ייעוץ בטלפון לאנשים שגרים רחוק ממנה. ה"אני מאמין" שלה הוא: בן אדם שבא ממקום של רצון, אופטימיות ואמונה, נתינה ואהבה, יכול לשנות ולפתוח דף חדש בחיים, ולא חשוב מה גילו או מצבו האובייקטיבי.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
חייגו: 072-2285949
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על ג'וסלין סבג

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

גוסלין סבג, גוסלין סבג טלפון, גוסלין סבג כתובת, גוסלין סבג המלצות, גוסלין סבג יעוץ, גוסלין סבג טיפול, גוסלין סבג אתר, גוסלין סבג תגובות

תן ציון למאמר זה

5.00