מדורי תוכן

איילת רינת

איילת רינת איילת רינת

כתבה על איילת רינת משוהם, נשואה ואם לשלושה ילדים, אמנית, מתקשרת ומטפלת רוחנית בפסיכולוגיה יהודית ובאנרגיות, פתחה שיטה מיוחדת באמצעותה היא רואה ומכוונת בני אדם לגלות את האור הפנימי הטמון בתוכם.

לקבלת יעוץ אישי מאיילת רינת התקשרו בכל שעה: 072-2285869

איילת רינת - תקשור, רוחניות ורפואה משלימה.

איילת רינת - לגלות את האור שבפנים. איילת רינת משוהם, נשואה ואם לשלושה ילדים, אמנית, מתקשרת ומטפלת רוחנית בפסיכולוגיה יהודית ובאנרגיות, פתחה שיטה מיוחדת באמצעותה היא רואה ומכוונת בני אדם לגלות את האור הפנימי הטמון בתוכם.

איך זה התחיל? 
"מאז ומתמיד הייתי שונה מילדים אחרים בני גילי. הייתי ילדה ג'ינג'ית מאושרת בעלת עולם פנימי עשיר מלא צבע, ציור ודמיון. שנות ילדותי היו פוריות מבחינה רוחנית ולמעשה, בדיעבד, אני מבינה שתמיד תקשרתי... אולם לא ייחסתי לזה חשיבות. סבי, צבי, שאני נקראתי על שמו פעמיים (שמי המלא - איילת צביה), נפטר בפתאומיות שנתיים לפני שנולדתי ומאז שזכרתי את עצמי הרגשתי שהוא מלווה אותי ומדבר אליי... אך כיוון שגדלתי בבית רגיל, שכלתני והשגי, לא היה לכך מקום מלבד התנהלות 'מקובלת'. הייתי תלמידה מצטיינת, במיוחד במתמטיקה ואת אהבתי לעולם הרגש והרוח ביטאתי בציור. בשנות חטיבת הביניים, יכולת התקשור שלי נדחקה הצידה עוד יותר, לשמחתי, כנראה כדי לאפשר לי להתבגר בצורה 'רגילה . רק פעם אחת, בגיל 17, קרה שחלמתי תרשים גיאומטרי ובו הסבר על בעיה שהייתה לי באותה תקופה - באוזניים. לאחר שסיפרתי לאמי מה בדיוק יש לי ונלקחתי לרופא שאישר את העובדות, קיבלתי טיפול אנטיביוטי שריפא אותי. לאחר מכן, שוב השתררה 'דממת אלחוט' למשך שנים רבות."

עם השנים, רכשה איילת מקצוע- היא למדה הנדסה כימית ומאוחר יותר השלימה תואר כמהנדסת תעשיה וניהול. "ואז, בגיל 22, שוב קיבלתי קריאת התעוררות. בבוקר שבת בזמן לימודי באוניברסיטה, התעוררתי כשסבי לידי לוחש לי באוזן – "לכי לקרוא לאימא שלך, באתי לקחת את סבתא". אמרתי לו שהכל בסדר איתה, הוא ענה "שכנראה הקדים בכמה ימים"...יומיים לאחר מכן, סבתי נפטרה בפתאומיות. גם הפעם הנושא נדחק מתחת לשטיח ושוב נשכח."

מתי קיבלת את קריאת ההתעוררות הסופית שבעקבותיה עשית הסבה מקצועית ממהנדסת בכירה למטפלת?
"מספר שנים מאוחר יותר, אחרי שנשאתי, ילדתי שני ילדים ועסקתי כמהנדסת במערכות מידע, התחילו בעיות במשפחתי ששום טיפול קונבנציונלי לא נתן מענה. בלית ברירה, התחלתי לחפש פתרונות ומזור ומצאתי עצמי במסע שבו כבשרשרת אנושית, החלו להופיע בזה אחר זה אנשים טובים בדרך שנתבו אותי בעשייה רוחנית. הבעיות שלשמן יצאתי מלכתחילה לחפש פתרון נפתרו ב"ה. התכוונתי לחזור לעבודתי. באותו זמן כבר ערוצי התקשור שלי נפתחו לחלוטין מחדש והיו לי דיונים נוקבים עם השמיים על המקצוע שלי. התעקשתי לעבוד כמהנדסת תעשיה וניהול אך נאמר לי שזה נגמר ומזמן כבר מחכים לי להתחיל לטפל. נאבקתי ושלחתי קו"ח אך זה פשוט לא הלך. עבר זמן עד שהבנתי את המסר ו'נכנעתי'. באותו יום קבלתי שתי הצעות עבודה מפתות כמהנדסת בתחום שעסקתי. הבנתי מיד את ה"מבחן" ועניתי בלב שלם ושמח שאני לא מעוניינת ... ומאז הכל הסטוריה. התחלתי לטפל."

אז מה כולל הטיפול שלך? מה בדיוק את עושה ומה פירוש 'הצופן" שבאמצעותו את עובדת ומפענחת את מסתרי הנפש?
"היום ברור לי שאני עובדת בשיטה ייחודית שמאפשרת לי לפענח תוך דקות את הצופן האישי של אדם. ברגע שהתבנית ברורה- הדרך לשינוי סלולה. באמצעות היכולת שלי, המבוססת על ניסיון חיים ולימוד מתמשך אני יודעת איך לפתוח את ה'נוסחה הפנימית' לפיה האדם פועל ומתנהל בחיים. המפגשים מתקיימים בקליניקה הפרטית שלי בשוהם. אני מבקשת שם ותאריך לידה והבעיה שלשמה האדם מגיע אליי. פורסת מפה נומרולוגית ועליה נרקמת מפה נשמתית נפשית בתקשור. המפגש הראשון כולל אבחון ובהמשך תשובות לשאלות שהמטופל מעלה. בדרך כלל, המטופלים שלי ממשיכים להגיע למפגשים נוספים על מנת לפתור בעיות, לשחרר חסימות ולקבל הנחיות ליישום. ישנם שנמצאים בתהליך טיפול מעמיק. הייעוץ שלי אינו כולל עתידות אלא מבוסס על פיתוח מודעות והקלה על מכאובי גוף ונפש. יש לי מטופלים שעברו אצל אנשי מקצוע קונבנציונאליים ולא קיבלו מענה מהם וגם מטפלים הוליסטיים שבאים ללמוד איך להרחיב את ספקטרום עבודתם".

מה המוטו שלך בעבודה?
"מבחינתי, כל מפגש עם מטופל, הוא מפגש משולב עם הקב"ה על מנת להאיר את האור הפנימי שיש בכל אחד מאתנו. אני מסייעת  לאדם לראות ולגלות את אורו. לעיתים אני מספרת לו על אורו ומחזיקה בעבורו אמונה עד שהוא יוכל להתחבר לשם.  אני מסייעת לאדם לממש את הפוטנציאל שלו בדרכים יישומיות ויום יומיות מתוך חיבור לכוחותיו הפנימיים ולכישוריו.

מי מגיע אליי? מי שמרגיש שנמצא בצומת דרכים בחייו, חש תקיעות, שדברים לא מתקדמים. אנשים שמחפשים זוגיות מתאימה, אנשים שחווים קשיים בתקשורת עם בני זוגם ומשפחתם, שלא מצליחים להרות, מי שסובל מדיכאון, שמרגיש שלא נמצא בנתיב הנכון בחייו. תחושות חוסר מימוש או מחלות פיסיות ועוד."

מה סוד ההצלחה?
"אמונה אמונה אמונה! להתאמן באומנות באמונה. אני מאמינה שבאימון מתמיד, ביצירתיות מגוונת ובהמון אהבה – נובעת האמונה מבפנים, וזאת כשהיא נוכחת, מצליחה למוסס את הפחד.

בכל זאת עברי כמהנדסת תעשיה וניהול לא מש ממני, ועל כן אני גם עובדת עם המטופל על יעדים ומטרות. על דפוסים ושינוי התנהגות לצורך התייעלות להגשמת המטרות שהצבנו. לכן, אני נותנת מעבר לטיפול בקליניקה גם 'שיעורי בית' אותם צריך המטופל לתרגל. מרבית חיינו אנו נתקלים בחוויות שונות ומשונות בדרכים שלמדנו בילדותנו ובדרך כלל כבר אינן רלוונטיות. במקום הזה בדיוק יש מקום והזדמנות לתיקון. אני מסייעת לאנשים לראות את האמת, בצורה נעימה אך ישירה. אחרי שמבינים את הקשיים ואת מקורם, אפשר לגשת לדרכים חדשות ולפתרונות יצירתיים."

האם צריך להאמין כדי להצליח בתהליך?
"אני מגדירה את עצמי כאישה מאמינה למרות שאיני דתייה במובן המקובל של המילה. האמונה היא דרך חיים ואני בדיאלוג מתמיד עם הקב"ה מאז שאני זוכרת את עצמי. האמונה כפי שאני חווה אותה, אינה השערה אלא ידיעה, תפילה, אהבה, יראה, ברור ודרישה!"

מזה פסיכולוגיה יהודית?
"למדתי פסיכולוגיה יהודית אצל פרופסור מרדכי רוטנברג. הפסיכולוגיה היהודית היא בעצם מאוד עתיקה וכחלק ממנה מוכרים לנו החסידות, הבעל שם טוב והקבלה. עניין גדול בפסיכולוגיה יהודית הוא תורת הצמצום. צמצום הוא נכונותה של הישות לצמצם את עצמה כדי לפנות מקום לזולת אחר. צמצום אינו ביטול, אלא וויתור על חלק על מנת להוות בסיס לתהליכי תיקון תוך אישיים, בינאישיים, בחברה ובבריאה.

דוגמא לתהליך טבעי שקורה על ידי צמצום - אפשור זוגיות. שני בני הזוג מוותרים על חלק קטן מעצמם ומפנים מקום לטובת יצירת משהו חדש שנקרא זוגיות. תוצר הצמצום הוא איזון כל החלקים הנמצאים בתוכנו וקבלתם, כדי להתקיים בהרמוניה.

'תורת הצמצום' וגילוי הניצוצות מהפסיכולוגיה היהודית הם כלים בהם אני משתמשת מלבד תקשור כדי לכוון, לחזק, לעודד ולהצמיח תקווה ומשמעות".

איילה רינת משוהם, מתקשרת, מטפלת ויועצת רוחנית גורסת כי היא יכולה לסייע לאדם לשנות את נרטיב חייו ומכאן להטיב את חוויות ומשמעות החיים. זהו תהליך מאתגר אך אפשרי כפי שנאמר: הכל ידוע והרשות נתונה.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285869
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על איילת רינת

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

איילת רינת, איילת רינת טלפון, איילת רינת כתובת, איילת רינת המלצות, איילת רינת טיפול, איילת רינת יעוץ, איילת רינת אתר, איילת רינת תגובות

תן ציון למאמר זה

0