מדורי תוכן

דגנית אור

דגנית אור דגנית אור

כתבה על דגנית אור, נומרולוגית ומטפלת בשיטה מיוחדת עם NLP, יועצת רוחנית, מנטורית ומנחה סדנאות להעצמה והתפתחות אישית, אימון התודעה, הגשמת חלומות ועוד...

לקבלת יעוץ אישי מדגנית בנימין התקשרו בכל שעה: 072-2285935

דגנית אור – "לצמוח מתוך בחירה"!

אנחנו שמחים להכיר לכם את דגנית אור, נומרולוגית ומטפלת בשיטה מיוחדת עם NLP, יועצת רוחנית, מנטורית ומנחה סדנאות להעצמה והתפתחות אישית, אימון התודעה, הגשמת חלומות ועוד...

אצל דגנית אור מראשון לציון תוכלו לקבל כלים להגשמה עצמית ומימוש הפוטנציאל שקיים בכל אחד מאיתנו! דגנית יכולה לעזור לך לעשות את השינוי שאת/ה זקוק/ה לו זמן קצר.

המוטו של דגנית:
"לצמוח מתוך בחירה", איך? המשיכו לקרוא!

למה בחרת לקרוא לעסק שלך בשם: "דגנית אור"?
מאז, ומתמיד הייתי מייעצת ועוזרת לאנשים לדעת על עצמם ומסייעת להם לפתור בעיות, באמצעות אינטואיציה חזקה שתמיד הייתה לי ומאוחר יותר הבנתי שאצלי זה מולד.
החזון שלי הוא לעזור לכמה שיותר אנשים לחיות חיים מתוך צמיחה, מימוש עצמי ומיצוי הפוטנציאל  אני רואה את עצמי כאור שמאיר לאנשים את הדרך במימד הפיזי, הרוחני והמנטלי בחיים.
במהלך חיי למדתי המון נושאים בהתפתחות אישית  ביניהם; אסטרולוגיה נומרולוגיה,  NLP ועוד  שעזרו לי להבין יותר את "נפש האדם" ואת דרך חייו. אני יודעת "לגעת בנפש" ולעזור לאנשים לדעת את עצמם,  להגשים ולחיות מתוך הפוטנציאל שלהם!  יש לי המון ידע וכלים לעזור לכלל.

מתי חל המפנה הגדול? ולמה?
"במשך 20 שנה עבדתי כשכירה וב-6 שנים האחרונות עבדתי במקביל גם כעצמאית. בסוף שנת 2011, אבי נפטר בפתאומיות מהתקף לב. הוא היה איש צעיר יחסית, 65. הוא לא שמר על עצמו במידה מספקת ומעולם לא נתן לעצמו הזדמנות לחיות חיים מתוך בחירה ולעשות את הטוב ביותר עבור עצמו. חייו היו מתוך התנהלות באוטומט וחיים של הישרדות. מותו של אבי ז"ל היה קריאת התעוררות מבחינתי והבנתי שאני צריכה לחיות את ההווה ולשמור על עצמי ולבנות את חיי על הצד הטוב ביותר עבורי, כי אף אחד אחר לא יעשה זאת במקומי! יתרה מכך גילתי שרבים אחרים, חיים בהישרדות ואני חייבת להעביר הלאה את "הצלצול הגואל" ולעזור לכמה שיותר אנשים להתעורר לחיים מתוך בחירה, צמיחה והתפתחות.
בשנים האחרונות, החלטתי להתמסר לחלוטין לשליחות שלי שהיא מקודשת  עבורי  לחיות מתוך יעוד – ייעוץ, הכוונה והעצמה במישור המנטלי, הנפשי והפיזי, היום יש לי גם  משרד וקליניקה פרטית בראשל"צ. "

איך זה עובד, בתחום הנומרולוגיה ואסטרולוגיה?
"אני מקבלת פרטים ראשונים ועושה אבחון אישי מעמיק בעזרת תאריך לידה ושם מלא של האדם.. באבחון הם מקבלים ידע, מידע כלים והכוונה כדי לסייע להם להכיר את עצמם, את דרך חייהם והייעוד שלהם.
להלן, חלק מהדברים שמגלים באבחון:
- מהי האישיות המולדת בשילוב האישיות שנרכשה מהסביבה?
- זיהוי הצרכים האישיים
- הכרת החוזקות והחולשות המולדות וכלים להתמודדות.
- הכרת המיומנויות האישיות והחברתיות.
- איך הם מתנהגים עם הסביבה ובזוגיות?
- הם מקבלים הכוונה לבחירת תחום לימודים או בחירת מקצוע.
- אבחון הפוטנציאל בשנים או בשנה הנוכחית.
- בדיקת זוגיות וכו'..."

מאיפה נובע הרצון שלך לעבוד דווקא עם בני נוער?
"הייתי אם חד הורית במשך עשר שנים וגידלתי לבד שלושה ילדים מקסימים. זאת לא הייתה תקופה קלה והשקעתי הרבה בכל אחד מהם, גם איתם השתמשתי בנתונים המולדים שלהם עפ"י הנומרולוגיה ואסטרולוגיה וראיתי שזה עזר  להם לחיות את חייהם ולהגשים את עצמם על הצד הטוב ביותר.
כיום אני  עדיין ממשיכה בכיוון זה כיוון שיש צורך בהכוונה תמיד וייעוץ לאנשים צעירים, הן במשפחה גרעינית והן במשפחות מורכבות של פרק ב'" המסייעים להם במסע חייהם."

מהי שיטת NLP ואיך את מטפלת באנשים בשיטה הזו?
" שיטת NLP מיועדת לעשות שינוי בתפיסה ובחשיבה של החיים. שיטת NLP תעניק לך את הרצון ונחישות לקחת אחריות ושליטה על החיים שלך בכל הרבדים השונים. בשיטה שפיתחתי שמשולבת עם המפה הנומרולוגית אני מלמדת איך להעצים את היכולות, הכישורים והמחשבות שלכם לכיוון הרצוי, מבלי לבזבז זמן ואנרגיה על צורת חיים שלילית שאינה מועילה. איך לצמוח מתוך בחירה ולהשתחרר מחיים של אוטומט.

יחד איתי תוכלו לחיות מתוך שמחה, הגשמה עצמית ואושר פנימי. תלמדו לקבל כל סוג של משבר או אכזבה ממשהו, קטן כגדול, ולהוביל אתכם להחלטה שהגיע הזמן לשינוי ולקחת את המקום שבו אתם מרגישים תקועים כאפשרות ליציאה לדרך חדשה ושונה מכפי שאתם מכירים והכרתם עד עכשיו.
במקום להיות במקום של רחמים וכשלון עצמי, תקבלו ארגז כלים חשוב ומשמעותי למציאת העבודה שתמיד רציתם, התפקיד הנכון, ליצירת זוגיות מתאימה, לשפר את המצב כלכלי ולאפשר לכם לחיות בחיים מלאים בהשראה ועוצמה.

ברגע שאתם תהיו מוכנים להתחייב לשינוי עם שיטה מיוחדת שפיתחתי לטיפול NLP אתם תגלו עולם חדש של הזדמנויות ואפשרויות שטרם הכרתם.
החיים עצמם יוצרים הרבה סיטואציות שעשויות להוביל כל אדם לסוג מסוים של משבר. יחד איתי תהיה לכם היכולת להתמודדות עם מצבי משבר בעזרת שיטת טיפול מיוחדת עם ה- NLP  וכל שצריך הוא להחליט שהגיע הזמן לשינוי, לנסות דרך מחשבה שונה, צורת התנהלות אחרת ויכולת לתקשר באופן שונה עם המציאות והסביבה."

דגנית אור, נומרולוגית, יועצת בתחומי המיסטיקה, רוחניות, מטפלת בשיטה מיוחדת שפיתחה עם הנומרולוגיה וה-NLP מנחה סדנאות להעצמה והתפתחות אישית, אימון התודעה, הגשמת חלומות ועוד... תוכל לעזור לכם לשנות את החיים ולשפר אותם במידה ניכרת!
החזון שלי הוא לעזור לכמה שיותר אנשים לחיות חיים מתוך צמיחה, מימוש עצמי ומיצוי הפוטנציאל  אני רואה את עצמי כאור שמאיר לאנשים את הדרך במימד הפיזי, הרוחני והמנטלי בחיים.

במהלך חיי למדתי המון נושאים בהתפתחות אישית  ביניהם; אסטרולוגיה נומרולוגיה,  NLP ועוד  שעזרו לי להבין יותר את "נפש האדם" ואת דרך חייו. אני יודעת "לגעת בנפש" ולעזור לאנשים לדעת את עצמם,  להגשים ולחיות מתוך הפוטנציאל שלהם!  יש לי המון ידע וכלים לעזור לכלל.

מוזמנים להרשם לאחת מהסדנאות שלי: להעצמה והתפתחות אישית, אימון התודעה, הגשמת חלומות ועוד...או להגיע לפגישה אישית.
שלכם דגנית אור.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר ופרטים נוספים על דגנית בנימין חייגו עכשיו: 072-2285935
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי 

מידע נוסף על דגנית אור

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

דגנית אור, דגנית אור טלפון, דגנית אור כתובת, דגנית אור המלצות, דגנית אור טיפול, דגנית אור יעוץ, דגנית אור אתר, דגנית אור תגובות

תן ציון למאמר זה

0