מדורי תוכן

זהר פרץ

זהר פרץ זהר פרץ

כתבה על זהר פרץ מקריית גת, מיסטיקנית, מסירה ומטהרת כישופים ועין הרע ויועצת רוחנית אישית. זהר גם מנחה סדנאות וקורסים, ערבי רווקות, מסיבות, מפגשי נשים וימי גיבוש של וועדי עובדים. זהר תכוון, תייעץ ותדריך אתכם איך לשנות את חייכם בצורה מודעות, נכונה וטובה יותר.

לקבלת יעוץ אישי מפרץ זהר התקשרו בכל שעה: 072-2285593

פרץ זהר - לגעת בזוהר. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את זהר פרץ מקריית גת,  מיסטיקנית ויועצת רוחנית אישית. זהר גם מנחה סדנאות וקורסים, ערבי רווקות, מסיבות, מפגשי נשים וימי גיבוש של וועדי עובדים. זהר תכוון, תייעץ ותדריך אתכם איך לשנות את חייכם בצורה מודעות, נכונה וטובה יותר ואם זאת זהר אכן מסירה ומטהרת כישופים ועין הרע! 

אז מה את בעצם עושה?
"אני מציעה ללקוחותי ייעוץ אישי רוחני באמצעות תקשור, שימוש בקלפי טארוט ונומרולוגיה רגילה וקבלית. כמו כן, אני גם מנחה סדנאות ומלמדת אנשים שמעוניינים 'לפתוח חלון' לעולם המיסטיקה ואף לעסוק בתחום זה במידה כזאת או אחרת. חשוב לי להדגיש שאיני עוסקת בכל מה שקשור לכישופים ומגיה בתחום החזרת אהבה וכו'. אני מאמינה ש'מה ששלך- שלך ומה שלא- לא היה צריך להיות שלך'"...

איך הגעת לתחום זה?
"זה היעוד שנולדתי לתוכו... בעצם, התחלתי לעסוק בתחום בלי להיות מודעת לכך באופן מלא, כבר לפני כעשרים שנה, כשהייתי באמצע שנות העשרים שלי. בדרך היו הרבה עליות ומורדות: בהתחלה זה היה מעין 'תחביב' ותמיד פנו אלי כדי שאתן ייעוץ לחברות, משפחה ועוד... ואז, בעקבות משבר אישי שעברתי והצלחתי להתגבר עליו (בין היתר, בעזרת עבודת קלפים שאכן 'מדברים אמת') למדתי והפכתי את התחביב למקצוע! כיום, אני מתפרנסת מהעיסוק במיסטיקה במשרה מלאה. כיוון שלפי חוקי היקום, בהם אני מאמינה בלב שלם, בכל תחום, צריך להיות איזון כך גם בנושא העבודה: נתינה תמורת קבלה. אני עובדת תמורת תשלום כספי, אם כי מקפידה שזה יהיה מחיר הוגן ושווה ערך לשירות שאני נותנת. הלקוחות שלי מעידים על כך ואני מודעת לעובדה שאני פותחת בפניהם עולם שלם של אמת, מצד אחד ומצד שני, מעצימה ומחברת לשפע של אפשרויות להמשך הדרך. תחושות כגון חשש, דאגות, חוסר אונים ואי וודאות- נעלמות ובמקומן נפתחים לרווחה כיוונים חדשים אפשריים, מודעות להגשמה של כישורים וכישרונות ועוד"... 

מה מניע אותך?
"העבודה שלי נובעת ממקום של אהבה ותחושת הזדהות וקירבה, כמו גם רצון אמתי לסייע. כל אישה שמגיעה אליי היא כמו אחותי וכל גבר- כמו אחי... אחרי כעשרים שנה בתחום, עם רשימת הצלחות ארוכה (תוכלו לקרוא המלצות רבות מאוד בפייס בוק שלי), אני מסופקת מבחינה מקצועית, מאושרת שאני יכולה לעזור לכל כך הרבה אנשים ושלמה עם עצמי ועם הדרך שלי בצורה הכי עמוקה שאפשר. מי קהל היעד שלי? ברוב המקרים אלה אנשים שמעוניינים לבדוק אמינות ונאמנות של בני זוג, שותפים בחיים ובעסקים וזגם זוגות שנתקלים בקשיים (בהם אני מטפלת דרך 'שורש נשמה' שלהם ונותנת להם פתרונות להשלים ולקבל אחד את השני)".

מה מייחד אותך?
"אני אומרת רק את האמת ואת כל האמת. כאשר אדם מגלה ומבין מה באמת עומד בפניו, הוא יכול לפעול בצורה נכונה יותר לטובתו האישית ולא להמשיך להתנהל בנתיב שגוי ומתסכל על סמך רגשות מוטעים או מחשבות שווא". 

מה קורה בערבי רווקות/ימי הולדת או מפגשים קבוצתיים אחרים?
"במפגשים קבוצתיים, אני פותחת פתח לעולם המיסטיקה. מה שמאפיין אותי הוא ש'אני עושה אהבה עם הקהל'...

מה הכוונה?
"אני שם בשביל המשתתפים ועושה את המקסימום כדי לתת הכי הרבה מידע שיכול לעזור... במפגשי המיסטיקה שלי, כל משתתף מקבל תשובות לפחות לשאלה אחת חשובה במיוחד. כמובן, כמות המידע שאני מעבירה, תלויה בכמות המשתתפים. על איזה סוג שאלות אני עונה? מידע לגבי הכוונה והתאמה מקצועית, המלצה על מספר ילדים שצריך להיות במשפחה כדי ליצור שלמות, מי בן/ת הזוג המתאים ועוד נושאים רבים. המטרה שלי היא לתת מענה הולם ולעזור לאנשים כי אני באה ממקום של אהבת האדם במשמעות הכי רחבה שלה. הלקוחות שלי מעידים שהמפגשים הקבוצתיים אתי הם 'ערבי מיסטיקה בלתי נשכחים' ובמהלכם אני מתייחסת לשאלות שצפות אל פני השטח... כמובן שאני מדברת רק על דברים טובים ושומרת על פרטיות ואופטימיות. מי שמעוניין לקבל הדרכה אישית ויסודית יותר, מוזמן כמובן להגיע למפגש ויעוץ פרטי. מה שבטוח, שכל מי שמגיע אליי, חווה בחייו שינויים נהדרים שהם בגדר ניסים ונפלאות".

את קוסמת? איך את יכולה לשנות גורלות?
"אני מאמינה שהאנשים עצמם הם הקוסמים של חייהם. אדם שמעוניין בשינוי ומוכן 'לזוז מאזור הנוחות שלו', יכול להגיע לשמיים... וגם זה לא הגבול הסופי. הכל אפשרי"!

מה לגבי סדנאות לימודיות?
"כן, אני גם מנחה סדנאות ומלמדת מיסטיקה. התלמידים שלי לומדים לעבוד בשילובים ייחודיים של שיטות שפיתחתי בעצמי שכוללות נומרולוגיה, פתיחת קלפים ותקשור. אני קוראת לזה 'קוקטיילים של מיסטיקה' ואלה הם כלים ייחודיים שמאפשרים לאנשים לפעול ולהשפיע, לקבל החלטות נכונות יותר ולחיות מתוך מודעות מלאה ועוצמתית יותר".

זהר פרץ, כשמה כן היא, נולדה לתוך 'יעוד לידה' שכיוון אותה להגיע לדרך המיוחדת בה היא הולכת כיום. היא מייעצת באופן אישי, מנחת סדנאות וקבוצות וגם מעבירה ערבי רווקות ומפגשים חברתיים בהם המשתתפים יכולים לקבל תוכן פיקנטי מרתק ו'טיפים' שתורמים למודעות אישית בכל תחומי החיים כולל התפתחות אישית, הכוונה מקצועית וזיווגים.
 

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו:
072-2285593
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על זהר פרץ

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

זהר פרץ, זהר פרץ טלפון, זהר פרץ כתובת, זהר פרץ המלצות, זהר פרץ טיפול, זהר פרץ יעוץ, זהר פרץ אתר, זהר פרץ תגובות

תן ציון למאמר זה

0