מדורי תוכן

פולי רביד

פולי רביד פולי רביד

כתבה על פולי רביד מהשרון, עוסקת ב Nlp ודמיון מודרך, מנחה בכירה בשיטת ה NLP ובדמיון מודרך מתמחה בטיפול בחרדות שונות ובהחלט יכולה לעזור גם לכם.

לקבלת יעוץ אישי מפולי רביד התקשרו בכל שעה: 072-2285491

אנחנו שמחים להכיר לכם את פולי רביד מהשרון, עוסקת ב Nlp ודמיון מודרך, מנחה בכירה בשיטת ה NLP ובדמיון מודרך מתמחה בטיפול בחרדות שונות ובהחלט יכולה לעזור גם לכם.
אתם יכולים לדמיין איך יראו חייכם כשיעלמו החרדות, הפחדים?
תוכלו לנטרל את תחושות הפחד ולחיות עם תחושות של בטחון ורגיעה!!!

איש עסקים שדוחה שוב ושוב פרזנטציה חשובה בעבודה בגלל 'פחד קהל', נערה שמקבלת חום גבוה לפני בחינות בבית הספר ואישה שנמנעת מיציאה לחופשות אטרקטיביות בחו"ל עם בעלה, רק בגלל שזה כרוך בטיסה והיא פוחדת ממטוסים... כל האנשים הללו ומיליוני רבים נוספים, סובלים מחרדות ופוביות שונות המונעות מהם לתפקד, לנהל אורח חיים מספק וליהנות מהחיים.

לפני כשש שנים עזבה פולי רביד את העסק המשפחתי בתחום התיירות בו עבדה תקופה ממושכת. למרות שמאחוריה היו שני תארים אקדמאים (פסיכולוגיה ומנהל עסקים), וותק וניסיון בעבודה מאתגרת ומעניינת, היא חלמה על משהו אחר...השינוי המיוחל הגיע רק לאחר שחלתה בסרטן והחליטה לעצור את המרוץ המטורף של החיים ולחשוב מחדש איך ממשיכים.
כל שינוי מתחיל בדמיון, לדמיון, לחשוב, לעשות ולהצליח!

"אחרי שחליתי החלטתי לעזוב את העסק המשפחתי, מעניין ונוח ככל שיהיה ולהגשים את החלומות האישיים שלי. למדתי NLP ודמיון מודרך ולהרגשתי זה מה שעזר לי לעבור בקלות יחסית את תקופת המחלה. ככל שזה עשוי להישמע הזוי, המחלה היוותה מבחינתי הזדמנות לעשות עם החיים שלי משהו אחר. למדתי ורכשתי כלים ששינו את חיי והבנתי שזה בדיוק מה שאני רוצה לעשות בשביל אנשים אחרים... אחרי שלוש שנים הגעתי לתואר הכי גבוה ב NLP והפכתי להיות מאמנת מוסמכת. מבחינתי, העבודה שלי היא דרך חיים שאותה אני מקנה ומלמדת אנשים רבים ככל האפשר. בתחילת הדרך, עבדתי כאסיסטנטית בבית הספר בו למדתי. עם הזמן הפכתי למרצה על תהליכי שינוי חשיבה בתחומי חיים שונים. מאוחר יותר, התמחיתי בתחום ריפוי וסילוק פחדים וחרדות".

איך את עושה את זה?
"הנחת העבודה הבסיסית היא שהגוף האנושי מגיב בצורה זהה לחוויה אמתית או לדמיון! כשאדם חושב על החופשה המתקרבת, הוא כבר מתחיל לחייך, המחשבות שלו נודדות למקום הבילוי והוא מדמיין את עצמו כבר שם... את העיקרון הזה בדיוק אני מיישמת בטיפולים שלי: המטרה של טיפול בחרדה ופחד בכלל היא לתת מענה לקשיים שיוצרים תופעה של הימנעות או תגובות פיסיות מטרידות. יש הבדל בין חרדה כללית ובין פוביה שהיא ספציפית יותר כמו למשל פחד קהל, פחד מחרקים, ממקומות סגורים או פתוחים וכו'. כשמטופל מגיע אליי אנו לא מתעסקים בשיפוטיות אלא בודקים מה עובד בשבילו/ה ולעומת זאת מה תוקע ומחליש... לאחר חקירה מעמיקה, כאשר מבינים מה הם הדפוסים הישנים (שמופעלים אוטומטית אצל האדם שמוצא את עצמו במצב ספציפי) – ניתן ליצור דפוסי חשיבה חדשים הנותנים אפשרות לרגשות והתנהגות שונים מהעבר. הטיפול מתבצע באמצעות טכניקות NLP, התהליך מהיר ויעיל מאוד כי הוא עובד על התת מודע".

מה זאת אומרת?
"חרדה או פוביה נוצרים כאשר משהו בתת מודע שלנו מתרגם את הסיטואציה כמסוכנת במיוחד, גם אם אינה כזאת באמת. מצב של סכנה מדומה - גורם להצפה של רגש מסוים ואף יוצר תסמינים גופניים קשים כמו קוצר נשימה, דפיקות לב מואצות, הזעה מוגברת, רעד, בלבול וסחרחורת ועוד. באמצעות טכניקות ה NLP  ניתן לנטרל התעוררות תחושות כאלה על ידי יצירת 'סרט' חדש ושינוי בדמיון מודרך. לכל אורך התהליך, המטופל מרגיש שהוא נמצא בשליטה על המצב ובכך גם מעצים את החוויה של כוח ועוצמה פנימית שיכולים לעמוד לרשותו גם בעתיד".

כמה זמן לוקח להשתחרר מפחדים וחרדות למיניהן?
"בפחד ספציפי, קל יותר לטפל ולכן משך הטיפול קצר יותר ובדרך כלל מסתיים לאחר 4-6 מפגשים. חרדה כללית כרוכה בטיפול מעט ארוך יותר (בין 6-12 פגישות) כי היא תופעה המבוססת על אמונות עמוקות שיש לנו לגבי עצמנו והעולם בכלל. תחושת חוסר אונים וחוסר מסוגלות מלווה את האדם וגורמת לו להרגיש חלש. בתופעות כאלה מטפלים על ידי זיהוי ה'טריגרים'- ייצוגים מעוררי חרדה במוח ושינוי האמונות המחלישות".

כולנו צוברים במהלך חיינו חוויות שונות ומשונות, נעימות או קשות. זיכרונות ואירועים שונים נצרבים בתת מודע וכשאנו מתבגרים ו'שוכחים', לעיתים קרובות אנו לא ממש מודעים להבדל בין אירועי המציאות לבין הפרשנות האישית שלנו. ידוע שכל אדם נותן פרשנות אישית לסיפור חייו ולכל אדם יש אמונות מסוימות שנחקקו במוחו בתהליך הסוציאליזציה. מערכת האמונות הפנימית תקבע בסופו של דבר את מהלך חיינו ואת התנהלותנו, בין אם נהיה מודעים לכך ובין אם לא. כשאדם מפתח קשיים או חרדות קשות, יש מקום לתהליך ריפוי ועזרה חיצונית. התהליך הטיפולי שמציעה פולי רביד מבוסס על חוויה רגשית- גופנית, זיהוי המחשבות שמפעילות אוטומטית את התחושות והרגשות המשפיעים על התת מודע שמגיב ומכתיב את ההתנהגות והתגובות העתידיות.

"ברגע שמטופל משנה גישה הוא מבין מתוך החוויה שלמעשה הכל בידיים שלו ותמיד בכל תחום ניתן לשנות גישה שתוביל שינוי בהתנהגות וברגשות וכמובן בתוצאות".

אני מקדישה את זמני להתפתחות אישית של כמה שיותר אנשים, אני עוזרת ומלווה אנשים במשברים, התמודדות עם חרדות ופחדים, שינוי הרגלים והשגת מטרות אישיות ומקצועיות, במסגרת אישית וקבוצתית, כשהמטרה אחידה ומשותפת לכולם – להיות יותר מאושרים.
מזמינה אתכם ליצור איתי קשר.

◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו:
072-2285491
◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על פולי רביד

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

פולי רביד, פולי רביד טלפון, פולי רביד כתובת, פולי רביד המלצות, פולי רביד אתר, פולי רביד טיפול, פולי רביד יעוץ, פולי רביד תגובות

תן ציון למאמר זה

0