מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | משמעות קלפי טארוט | משמעות קלפי טארוט: קלף הנאהבים

משמעות קלפי טארוט: קלף הנאהבים

משמעות קלפי טארוט: קלף הנאהבים משמעות קלפי טארוט: קלף הנאהבים

קלף הנאהבים מייצגים בקלפי טארוט את בחירת הנתיב בו אנו צועדים במהלך החיים

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285477

קלף הנאהבים בקלפי טארוט מייצג את השיעור הראשון שלומד החניך. בקלף שקדם לקלף זה, קלף הכוהן הגדול, פגש החניך במדריך הרוחני שלו וכעת מקבל את השיעור הראשון ממנו בו לומד על חשיבות הנתיב הרוחני.

החיים מתחילים ברגע הלידה וצריכים להסתיים ברגע ההארה. כולנו אמורים לעשות את זה - להיות מוארים. בלי גלגולים ובלי תירוצים. אולם, לרוב אנו מתים לפני שהספקנו להגיע אל המטרה הנכספת, והסיבה איננה משום ש"הגורל האכזר" לא העניק לנו מספיק הזדמנויות, אלא מכיוון שאנו מונעים זאת מעצמנו. חיינו עמוסים במערכות יחסים לא נכונות, חברים לא מתאימים ועבודות לא נכונות. אנו נוטים לקחת על עצמנו יותר מדי, להתחייב בפני אנשים ולהבטיח הבטחות שגורמות לנו לחוש דאגה, כעס ועוד.

כל גורם הקיים בחיינו הנו הוויה אנרגטית בה אנו הוגים אפילו לא במודע. מצבור המתחים שאנו אוגרים יוצר בלבול, מסתיר דרכי פעולה ועוצר את ההתפתחות הרוחנית שלנו. כך למשל אם חבר ביקש מאיתנו לעזור לו בהעברת דירה ואנו הבטחנו כי נגיע, בעצם ההבטחה הנתיב שלנו, העמוס ממילא, מתמלא בעוד הוויה אנרגטית . כמו כן, ככל שיעברו הימים מבלי שביצענו את הפעולה תשוב ההבטחה להטריד אותנו ואליה כמובן יתווספו רגשות אשם ועוד בעיות שיכבידו על המצפון. ובעצם, אם בכל יום בחודש נבטיח מעין הבטחה שכזו נגרור עמנו בסיומו 30 הוויות אנרגטיות מעיקות למדי שמכבידות על הנתיב הרוחני שלנו.

ההוויות האנרגטיות האלו נמצאות בנתיב הרוחני שלנו. נתיב זה הוא מעין חלל, חסר מרחב וזמן המהווה בעצם אותנו, מרגע לידתנו ועד מותנו או עד רגע ההארה בחיינו. הנתיב מכיל את כל ההוויות האנרגטיות שלנו- אלה שהתהוו בנו כעת, אלה שיצרנו בעבר ואלה המחכות לנו בעתיד. ככל שנתיבנו הרוחני יהיה נקי יותר מהוויות טורדניות מיותרות בהווה כך נהיה רגישים יותר לחוש בהוויות בעלות השלכה על עתידנו ונהיה קשובים יותר לאינטואיציה שלנו.

בקלף הנאהבים לומד החניך להכיר בחשיבותו וקדושתו של הנתיב הרוחני שלו. החניך מבין שכל מחשבה או רעיון שיש מאחוריהם כוונה של ממש, בין אם הם חיוביים או שליליים, פיזיים או רוחניים הנם הוויה אנרגטית הממלאת את נתיבו הרוחני. בנוסף, מבין החניך שחייו אינם ברורים לו מפני שהנם מלאים בהפרעות המעסיקות את ההוויה שלו ולכן אין ביכולתו אף לתת משקל ומשמעות להוויות אנרגטיות חיוביות מכיוון שהוא מבזבז אנרגיה על הוויות מיותרות. לכן, יוצא החניך למסע של טיהור חייו ומחשבתו במהלכו יבחן את מערכות היחסים הקיימות בחייו ואת גישתו לנושאים מרכזיים.

אם שמרנו כראוי על קדושת הנתיב שלנו נוכל לחוש למשל מתי חבר טוב מתכוון לחייג אלינו (וכך אולי נרים את שפופרת הטלפון לחייג אליו בדיוק כאשר הוא מבצע זאת) או מתי אדם יקר לנו מתכנן עבורנו דברים. אם למשל גבר חושב להציע לאשה מסוימת נישואין מחשבה זו בעצם מצויה בנתיב הרוחני שלו כהוויה רוחנית. במקרה ואותה אשה תשמור על קדושת הנתיב שלה תוכל גם היא לחוש באותה הוויה מאחר והיא חלק ממנה בפועל. לרוב אנו נוהגים לכנות את תחושות הבטן הללו "אינטואיציה" ומהי בעצם אינטואיציה זו? יכולת שליפה של הוויות מתוך הנתיב הרוחני שלנו. ככל שהנתיב שלנו נקי יותר אנו חופשיים לחוש בהוויות חיוביות שמכוונות את דרכנו.

שמירה על קדושת הנתיב הרוחני גורמת לכך שהמעבר בין המציאות האנרגטית, אותה אנו חווים דרך הנתיב הרוחני שלנו, למציאות הפיזית, אותה אנו חווים דרך העיניים, יהיה פנוי ויאפשר לנו להיות קשובים להוויות החבויות במציאות האנרגטית ולמסרים העדינים של התוכנית הקוסמית. אגב, גם ההתעקשות לשמור ולהיאחז בדברים קיימים מעכבת אותנו אפילו אם לעיתים הדבר סמוי מן העין.
דוגמא טובה לכך תהיה אירוע שבו חברה טובה שהיא גם שותפה לעסק מועלת בכספי החברה יום אחד בסכום עתק ונעלמת. הפעילות המיידית שלנו כנראה תכלול תביעה בבית משפט ורדיפה אין סופית אחריה תוך ניסיון להעניש אותה עד כמה שאפשר. הבעיה הנוצרת היא שבמקום להוציא את ההוויה האנרגטית מהחיים שלנו ולשכוח מהסיפור, אנו בפועל רודפים אחריה עוד ועוד ומחזיקים בה בכוח. נכון, אנו נפסיק סכום נכבד, אולם נרוויח את החירות האנרגטית שלנו.

ההבדל בין כישוף שחור לכישוף לבן
כאן המקום לדבר על ההבדלים בין כישוף שחור לכישוף לבן אשר יבהירו את רעיון ההוויות האנרגטיות. כישוף שחור הנו פעולה בה אנו מתעקשים להכניס בכוח גורם כלשהו אל חיינו. לרוב הגורם אינו מתאים ולצורך כך אנו משתמשים באנרגיה בצורה אלימה ותוקפנית תוך ביצוע מניפולציות.

לצורך הדוגמא נאמר שמגיעה בחורה למכשף שחור העוסק בתקשור אשר מוקסם מיופייה ומתאהב בה. בעודה מדברת, קם המתקשר ממקומו ובתנועה אגבית תולש שערה מראשה ונעלם למספר דקות. בזמן זה רקח עם השערה שבידו עיני סממיות, ודם עטלפים וביצע כישוף שביקש שהבחורה תתאהב בו. מה קרה כאן? אותו אדם הכניס את הבחורה אל תוך הנתיב הרוחני שלו למרות שכנראה היא איננה צריכה להיות שם.

הכישוף הלבן, לעומת זאת, הנו תהליך אנרגטי אשר בסופו יש לנו מספיק אנרגיה כך שכל מה שצריך לקרות קורה ברגע הנכון ובזמן הנכון.
אם אותה בחורה תגיע לדוגמא למכשף לבן והוא יתאהב בה לא יהיה לו צורך בכל פעולה. כי היא תתאהב בו. הכל בחייו קורה ברגע הנכון ובזמן הנכון ולכן לא צריך להפעיל שום כוח. עכשיו, תגידו מה החכמה, הרי זה לא כישוף? ובכן, כישוף לבן הוא לא עניין של התכווננות, או הישג רגעי, אלא מצב של שליטה בחיינו המתאפשר בזכות האנרגיה שאותו המכשף הלבן אוגר.

ככל שהגוף האנרגטי שלנו יהיה נקי יותר, כלומר ככל שיהיו בו פחות ופחות הוויות אנרגטיות, נוכל לצבור יותר מאנרגיה זו, התנהלות החיים תהיה ברורה ובהירה ונוכל להיות קשובים להזדמנויות הנקרות בדרכנו.

החדשות הרעות הן שהחיים הם כישוף שחור ובחיי היום יום אנו משתמשים ללא הרף בו. אנו פועלים בדרך זו באופן תמידי והוא קיים בכל רובד בחיינו. מה ההבדל בין אדם הרוקח כישוף כדי שיוכל "לסדר" לו להיכנס למקום העבודה אליו הוא התראיין לפני שעה לבין שאותו אדם מתקשר לאביו ומבקש שיפעיל עבורו פרוטקציה? אנו משתמשים כל הזמן באמצעים "אלימים" כדי ליצור שינויי בחיינו וזה קיים בכל תחום: אנו מפעילים פרוטקציה בעבודה, מכשפים את בני הזוג בדייטים, מתעקשים לקיים דברים בחיינו למרות שהם אינם "מסתדרים" וכדומה.

אבל, וזה העניין, אלו הם החיים ואנו צריכים לנהוג בהם כך, תוך כדי שאנו מודעים, ומחכים לשלב בו תהיה לנו מספיק אנרגיה כדי שהדברים יתרחשו מאליהם וללא מאמץ.

אז איך מתחילים לצבור את אותה האנרגיה? לומדים לא לבזבז אותה. חלק גדול מאנרגיית חיים זו מבוזבזת כיוון שאנו לא שומרים על קדושת הנתיב הרוחני ומבזבזים אנרגיה יקרה מפז על הוויות מיותרות. לכן אנו צריכים להתחיל לנקות את ההוויות המיותרות ולהקפיד שחיינו יהיו נקיים מכל מה שמיותר.

איך מנקים את הנתיב הרוחני? הוראות הפעלה
זה הזמן להוציא את הדברים המיותרים מחיינו. זה לא קל ואף קשה, אולם לכל אחד יש לפחות חבר אחד שהגיע הזמן להתקשר אליו ולהגיד לו: "זה לא אתה.. זה אני... בוא ונספיק את החברות הזו כיוון שאתה לוקח לי יותר מידי אנרגיה". לכל אחד יש זיכרונות השמורים בקופסא איפה שהוא בבית: חולצה של החבר הראשון, מכתבי אהבה ישנים, פתקי תודה של אנשים שאנו אפילו לא יודעים אם הם בחיים. אז זהו! תזרקו הכל! זה קשה, אבל אם אתם רוצים לחסוך את האנרגיה הזו, אז אתם אינכם יכולים לבזבז את האנרגיה שלכם על אותם חפצים המייצגים הוויות שהגיע הזמן להיפטר מהן.

לארגן את חיינו נכון יותר, באופן בו נפסיק להבטיח הבטחות ולהעמיס על עצמנו הוויות חדשות. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להימנע מהבטחות ואם הם כבר קוימו לבדוק: אולי אפשר "להעביר" אותם הלאה, או פשוט להודיע שהפעם זה לא יקרה.

קחו כמה ימים בחודש אותם תקדישו לסידור ההוויות האנרגטיות שלכם. נקו את מה שלא נחוץ: חובות מהעבר, התחייבויות, טלפון ששכחתם לעשות וכדומה.

לתקן את מה שאינו יושב נכון 
בשלב השני אנחנו מתקנים את מה שלא עובד נכון. לא נוכל להתקדם לשלב זה לפני שעברנו את השלב הראשון כמו שצריך כיוון שאז לא תהיה לנו האנרגיה הנחוצה כדי שנוכל לתקן את מה שלא יושב נכון: מערכות יחסים, חברים, הורים, מקומות עבודה ועוד. הכלל החשוב בשלב זה הוא לא לפחד מהתוצאות.

אנו צריכים לגשת למה שלא יושב נכון ופשוט להתעמת עם זה. רבים למשל פוחדים במערכות יחסים חדשות לגשת לצד השני ולהגיד לא: "לא טוב לי עם א' ו-וב'" החשש הוא שהוא יגיד לנו להתראות וימשיך הלאה, אולם ראשית אם הוא יגיד להתראות, אז דעו כי ממילא זה יגיע וחסכנו כמה חודשים של בזבוז זמן. אולם, מצד שני אם הוא יגיד: "את יודעת מה, גם לי זה חשוב, בואי ננסה לתקן". אז, מערכת יחסים זו תחזור לאיזון וכך נפסיק לבזבז אנרגיה מיותרת עליה. בכל מקרה ההוויה תספיק לגזול אנרגיה. כך אנו צריכים להתעמת עם כל בעיה או הוויה הקיימת אצלנו. יכול להיות שחברים, מכרים ואנשים שחשבנו שאכפת להם מאתנו יפלו כמו זבובים, אולם לבסוף אלו שיישארו יהיו אלו שבאמת מקדמים אותנו בחיינו.

להוציא את מה שהכי קשה להוציא: כאב, כעסים ועוד
אם עשינו נכון את שני השלבים האחרונים, שלב זה יהיה קל יחסית. ללא האנרגיה שחסכנו בשני השלבים הראשונים לא נוכל לעשות זאת וכשזו תהיה לנו זמינה, נוכל פשוט לגשת אל אותם הכאבים, הכעסים, האכזבות ואל כל אותם הרגשות, אחד אחד ולהבין שהגיע הזמן להוציא אותם מחיינו. הגיע הזמן לסלוח, לשכוח ולהמשיך הלאה.כל הכעסים והמכאובים גוזלים הרבה אנרגיה מאתנו, אלם אין ביכולתנו להיפטר מהם ללא האנרגיה שאגרנו.

קלף הנאהבים בקריאה
בדרך כלל כשיוצא קלף הנאהבים בקריאה בקלפי טארוט, הקלף מראה כי השואל עומד בפני החלטה קשה או דילמה, אולם בפועל המצב מורכב יותר כיוון שנוכחות הקלף בקריאה מראה כי יש צורך לנקות את הנתיב הרוחני.
השואל מבולבל, הוא אינו יודע נחוץ ומה נכון והדרך להגיע אליו היא דרך ליבו. עלינו לעזור לו להקשיב לתחושת הבטן שלו, וכמו בקלף

2 מטבעות, גם כאן הוא יודע נכון ומה לא.

פעמים רבות אנו נפגוש אדם שאינו יכול להקשיב לליבו כיוון שנתיב החיים שלו עמוס מידי ולפעמים הוא כן יודע מה נכון, אולם חושש לפעול על פי צו ליבו. בכל מקרה השואל אינו לחשוש מהפעולות שהוא יודע כי עליו לעשות, הוא לא צריך לחשוש לנקות את הנתיב, והוא לא צריך לחשוש מהתוצאות, כיוון שכל פעולה שהוא עושה הנובעת ממקום של ידיעה, ממקום של תחושת הבטן, כל פעולה הבאה לתקן את הנתיב שלו תביא עמה תוצאות טובות.

קלף הנאהבים אינו קלף עוסק דווקא בזוגיות, אלא בכל ההוויות של החיים אשר בנקודה זו של חיי השואל מטרידות אותו. אמנם זוגיות היא הוויה שפעמים רבות לא מאוזנת בחיינו ובכך היא מטרידה אותנו, אולם בקריאה הקלף יכול להתייחס לנושאים אחרים המטרידים את השואל לא פחות. וקורא לשואל לבחון מה צריך להיכנס ומה צריך לצאת מנתיב החיים שלו כדי שהוא יוכל להחזיר את האיזון לחייו.

טארוט חלומות וקצת יותר - האתר של שגיא מנדלבוים

ליצירת קשר ופרטים נוספים על שגיא מנדלבוים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

שאלה לטארוט, קריאה בטארוט און ליין, קריאה בטארוט sos, קריאה בטארוט ייעוץ טלפוני, פירוש קלפי טארוט, פירוש קלפי טארוט ריידר, פריסת טארוט, פריסת טארוט ממוחשבת, פריסת קלפי טארוט, פריסת טארוט sos, פריסת טארוט מערכת יחסים, פריסת קלפי טארוט און ליין, פריסת שאלה טארוט, שאלה לטארוט און ליין, שאלה לטארוט פיות, ניסוח שאלה לטארוט, שאלה לטארוט חינם, טארוט און ליין, פתיחה בקלפי טארוט און ליין חינם, פתיחת קלפי טארוט און ליין חינם, קלפי טארוט און ליין, קלף טארוט יומי און ליין, קריאה בקלפי טארוט און ליין חינם, טארוט און ליין קלף יחיד, טארוט און ליין אהבה, קוראת בקלפים המלצות, קוראת בקלפים חיפה, קוראת בקלפים אשקלון, קוראת בקלפים אשדוד, קוראת בקלפים באר שבע, קוראת בקלפים בצפון, קוראת בקלפים ביפו, קריאה בטארוט חינם, טארוט אושו, קלפי טארוט אושו, טארוט אושו זן, טארוט אלטרנטיבלי, שגיא מנדלבוים, כישוף שחור, כישוף לבן, קריאה בקלפי טארוט, קלף הנאהבים, קלף הנאהבים טארוט

תן ציון למאמר זה

0