מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | פירוש קלפי טארוט | משמעות קלף הכוכב בקריאה בקלפים

משמעות קלף הכוכב בקריאה בקלפים

משמעות קלף הכוכב בקריאה בקלפים משמעות קלף הכוכב בקריאה בקלפים

מהי המשמעות של קלף הכוכב

לקבלת משמעות הקלף עבורך בשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים, חייגו עכשיו: 03-6145910

בתחום הרומנטי: הקלף צופה לכם שנה של אושר וברכה בתחום שבינו לבינה. הדברים הולכים ונעשים קלילים יותר ומשמעותיים. תיתכן, אפילו, הצעת  נישואין. האווירה תהיה חיובית ואופטימית, אך עליכם מוטל לקשור את הקצוות.

בתחום הקריירה: אתם זוכים במסרים חיוביים המבשרים על קידום, כמו גם על תוספות שכר. העצמאיים שביניכם רווים נחת בעמלם. העתיד נראה ורוד מתמיד. הסובבים אתכם משתפים פעולה, אך עליכם מוטל לסגור קצוות שנותרו  פתוחים.

בתחום הפיננסי: קופת הכסף הולכת ותופחת. אתם נחלצים ממצבים שהטילו עליכם חרדה ופחד. שבים אליכם משקיעים שהפנו כלפיכם כתף קרה. הבנק מחייך אליכם. השמיים תכולים והציפורים מצייצות, אך טרם הגיעה העת להשתרע על  זרי הדפנה.

כדי לקבל את המסר האישי עבורך, יש לבצע פתיחה אישית בטארוט - לחץ/צי כאן לפתיחה בטארוט אונליין

כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלך, מומלץ להעזר בערכת קריסטלים אנרגטיים של המזל שלך - לחץ/צי בחירת המזל שלך

למגוון תכשיטים אנרגטיים, לחץ כאן

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף מבשר על תקופה נפלאה ואופטימית, רצופה מסרים של הצלחות והישגים. במקביל, נראה כי הדברים זקוקים לסגירה סופית כדי להבטיח את בוא ההצלחה. כלומר: יש לקשור את הקצוות.

תיאור הקלף: עלמה עירומה יוצקת מים משני כדים: את כד המים הראשון היא יוצקת אל תוך בריכה תכולה, ואילו את הכד השני היא יוצקת על האדמה. מעל ראשה משובצים כוכבים ברקיע כחול. לצידה שיח שעליו ניצבת ציפור. הקלף משדר טוהר, תמימות, יופי ואופטימיות. העלמה מבצעת פעולה מאגית, כלמור: היא מחזירה חלק מן הברכה [מים לתוך מים], כדי לזכות בברכה גדולה עוד יותר או כדי להמשיך את שפעת הברכה.

מחפש מיסטיקן או מיסטיקנית? לחץ למיסטיקנים ומיסטיקניות עם המלצות באלטרנטיבלי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

שאלה לטארוט, קריאה בטארוט און ליין, קריאה בטארוט sos, קריאה בטארוט ייעוץ טלפוני, פירוש קלפי טארוט, פירוש קלפי טארוט ריידר, פריסת טארוט, פריסת טארוט ממוחשבת, פריסת קלפי טארוט, פריסת טארוט sos, פריסת טארוט מערכת יחסים, פריסת קלפי טארוט און ליין, פריסת שאלה טארוט, שאלה לטארוט און ליין, שאלה לטארוט פיות, ניסוח שאלה לטארוט, שאלה לטארוט חינם, טארוט און ליין, פתיחה בקלפי טארוט און ליין חינם, פתיחת קלפי טארוט און ליין חינם, קלפי טארוט און ליין, קלף טארוט יומי און ליין, קריאה בקלפי טארוט און ליין חינם, טארוט און ליין קלף יחיד, טארוט און ליין אהבה, קוראת בקלפים המלצות, קוראת בקלפים חיפה, קוראת בקלפים אשקלון, קוראת בקלפים אשדוד, קוראת בקלפים באר שבע, קוראת בקלפים בצפון, קוראת בקלפים ביפו, קריאה בטארוט חינם, טארוט אושו, קלפי טארוט אושו, טארוט אושו זן, טארוט אלטרנטיבלי

תן ציון למאמר זה

0