מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | פירוש קלפי טארוט | משמעות קלף העולם בקריאה בקלפים

משמעות קלף העולם בקריאה בקלפים

משמעות קלף העולם בקריאה בקלפים משמעות קלף העולם בקריאה בקלפים

מהי המשמעות של קלף העולם

לקבלת משמעות הקלף עבורך בשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים, חייגו עכשיו: 03-6145910

בתחום הרומנטי: צפויים לכם קטעים רומנטיים במקומות שופעי אווירה אקזוטית. הקלף מייצג פרשיות אהבה המתרחשות מעבר לים [בחו"ל] או עם מישהו  שקשור למדינות זרות. היחסים שבינו לבינה יושפעו מאירועים המתרחשים בתבל.

בתחום הקריירה: צפויים לכם קשרים ענפים עם גורמים שמעבר לים, או מסלול קריירה הנושק למדינות זרות. הקלף מייצג מגוון גדול של עיסוקים  הקשורים בחו"ל כגון עסקי יבוא ויצוא או מטבע זר או משרד נסיעות וכדומה.

בתחום הפיננסי: צפויות לכם הצלחות כספיות שמקורן במרחקים. ייתכן כי יצוץ תומך או מממן המתגורר במדינה זרה. הקלף מייצג מקורות הכנסה הנובעים  מחו"ל או השקעות פיננסיות המתבצעות בחו"ל, בעיקר אלו הקשורות בנדל"ן.

כדי לקבל את המסר האישי עבורך, יש לבצע פתיחה אישית בטארוט - לחץ/צי כאן לפתיחה בטארוט אונליין

כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלך, מומלץ להעזר בערכת קריסטלים אנרגטיים של המזל שלך - לחץ/צי בחירת המזל שלך

למגוון תכשיטים אנרגטיים, לחץ כאן

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף מבשר על מגוון גדול של נושאים הקשורים בחו"ל. מכל מקום, זהו קלף חיובי ביותר הבא לבשר על הישגים חומריים מן המעלה הראשונה. במקביל, הוא לא מי-יודע-מה בכל המדובר בתחומים רוחניים.

תיאור הקלף: דמות עירומה מחוללת בתוך זר ענק שמסמל את הרחם הקוסמית. בידיה היא אוחזת מקלות קסמים הבאים לומר כי הידע הרוחני הוא נחלתם של נשים וגברים כאחד. בארבע פינות הקלף מופיעות דמויות המייצגות את המזלות המציינים חילופי עונות: שור, אריה, עקרב ודלי.

מחפש מיסטיקן או מיסטיקנית? לחץ למיסטיקנים ומיסטיקניות עם המלצות באלטרנטיבלי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

שאלה לטארוט, קריאה בטארוט און ליין, קריאה בטארוט sos, קריאה בטארוט ייעוץ טלפוני, פירוש קלפי טארוט, פירוש קלפי טארוט ריידר, פריסת טארוט, פריסת טארוט ממוחשבת, פריסת קלפי טארוט, פריסת טארוט sos, פריסת טארוט מערכת יחסים, פריסת קלפי טארוט און ליין, פריסת שאלה טארוט, שאלה לטארוט און ליין, שאלה לטארוט פיות, ניסוח שאלה לטארוט, שאלה לטארוט חינם, טארוט און ליין, פתיחה בקלפי טארוט און ליין חינם, פתיחת קלפי טארוט און ליין חינם, קלפי טארוט און ליין, קלף טארוט יומי און ליין, קריאה בקלפי טארוט און ליין חינם, טארוט און ליין קלף יחיד, טארוט און ליין אהבה, קוראת בקלפים המלצות, קוראת בקלפים חיפה, קוראת בקלפים אשקלון, קוראת בקלפים אשדוד, קוראת בקלפים באר שבע, קוראת בקלפים בצפון, קוראת בקלפים ביפו, קריאה בטארוט חינם, טארוט אושו, קלפי טארוט אושו, טארוט אושו זן, טארוט אלטרנטיבלי

תן ציון למאמר זה

0