מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | פירוש קלפי טארוט | משמעות קלף הכוח בקריאה בקלפים

משמעות קלף הכוח בקריאה בקלפים

משמעות קלף הכוח בקריאה בקלפים משמעות קלף הכוח בקריאה בקלפים

מהי המשמעות של קלף הכוח

לקבלת משמעות הקלף עבורך בשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים, חייגו עכשיו: 03-6145910

בתחום הרומנטי: הקלף מעודד גם את המתוסכלים שביניכם ומודיע כי דווקא מצבים שנראים כלאחר ייאוש, עשויים לתפוס רוח גבית ולהצליח בגדול.  הקלף מייעץ לכם ליטול את המושכות לידיכם.

בתחום הקריירה: למרות גישתכם שעלולה להתפרש כפסימית, נראה כי צפויים לכם רגעי אושר ותהילה. אל תחפזו להרים ידיים כאשר או-טו-טו השמש  מפציעה באופק. הדברים עומדים להשתפר, לאחר תקופה של יובש.

בתחום הפיננסי: מה שנדמה לכם כשוקת שבורה, עתיד לחדש את עלומיו כקדם. תהיה זו טעות לקפל את הזנב בין הרגליים, דווקא על סף ההצלחה. משהו  בסגנון של חבלי משיח. בקרוב תוכלו להביט לאחור ולהתבדח על אשר חלף ועבר.

כדי לקבל את המסר האישי עבורך, יש לבצע פתיחה אישית בטארוט - לחץ/צי כאן לפתיחה בטארוט אונליין

כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלך, מומלץ להעזר בערכת קריסטלים אנרגטיים של המזל שלך - לחץ/צי בחירת המזל שלך

למגוון תכשיטים אנרגטיים, לחץ כאן

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף משגר אליכם מסר אופטימי אשר לפיו, גם מצבים קשים לכאורה, יהוו עבורכם מעין קרש קפיצה לעתיד טוב יותר. כמו כן הוא רומז על הצורך [כמו גם על האישור] להפעיל נחישות ונחרצות.

תיאור הקלף: סמל האין סוף מתנוסס מעל דמות מלאכית [אישה] המשתעשעת באריה. במקור הופיעה בקלף דמותו המקראית של שמשון המשסע את הארי. נראה כי הציירים בימי הביניים הלכו שולל אחרי מחלפות שיערו של השופט, וסברו כי מדובר באישה. מכל מקום, הקלף מבוסס על הפסוק "מעז ייצא מתוק".

מחפש מיסטיקן או מיסטיקנית? לחץ למיסטיקנים ומיסטיקניות עם המלצות באלטרנטיבלי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

שאלה לטארוט, קריאה בטארוט און ליין, קריאה בטארוט sos, קריאה בטארוט ייעוץ טלפוני, פירוש קלפי טארוט, פירוש קלפי טארוט ריידר, פריסת טארוט, פריסת טארוט ממוחשבת, פריסת קלפי טארוט, פריסת טארוט sos, פריסת טארוט מערכת יחסים, פריסת קלפי טארוט און ליין, פריסת שאלה טארוט, שאלה לטארוט און ליין, שאלה לטארוט פיות, ניסוח שאלה לטארוט, שאלה לטארוט חינם, טארוט און ליין, פתיחה בקלפי טארוט און ליין חינם, פתיחת קלפי טארוט און ליין חינם, קלפי טארוט און ליין, קלף טארוט יומי און ליין, קריאה בקלפי טארוט און ליין חינם, טארוט און ליין קלף יחיד, טארוט און ליין אהבה, קוראת בקלפים המלצות, קוראת בקלפים חיפה, קוראת בקלפים אשקלון, קוראת בקלפים אשדוד, קוראת בקלפים באר שבע, קוראת בקלפים בצפון, קוראת בקלפים ביפו, קריאה בטארוט חינם, טארוט אושו, קלפי טארוט אושו, טארוט אושו זן, טארוט אלטרנטיבלי

תן ציון למאמר זה

0