מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | פירוש קלפי טארוט | משמעות קלף גלגל המזל בקריאה בקלפים

משמעות קלף גלגל המזל בקריאה בקלפים

משמעות קלף גלגל המזל בקריאה בקלפים משמעות קלף גלגל המזל בקריאה בקלפים

מהי המשמעות של קלף גלגל המזל

לקבלת משמעות הקלף עבורך בשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים, חייגו עכשיו: 03-6145910

בתחום הרומנטי: הקלף צופה לכם שנה של התחדשות ושינויים. נראה כי אתם עומדים לשדרג את המתרחש בתחום שבינו לבינה. פרשיות רומנטיות הולכות,  ואחרות צצות. אין סיבה להיצמד לקיים, אלא אם כן הוא לרוחכם.

בתחום הקריירה: הקלף מעודד אתכם לגלות פתיחות כלפי שינויים. אין תועלת בהיצמדות לכיסא, כאשר באופק מדשדשות הצעות קורצות. כדאי ללכת עם הצעה  שקשה לסרב לה. ישן מפני חדש תוציאו. אל תיכנעו לשגרה.

בתחום הפיננסי: הקלף מבשר על שינויים פיננסים שעשויים להצמיח מקור כספי חדש. ייתכן כי מדובר ברווחים המבוססים על עונתיות. אפשרות נוספת  קובעת כי המזל יהיה בעזרתכם החל מן הרגע בו תרשו לעצמכם לזרום.

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף מנסה לשכנע אתכם לבוא לקראת שינויים. רוצה לומר כי תהפוכות אינן רעות בהכרח, כשם שיציבות אינה טובה בהכרח. יש תהפוכות שעשויות לבשר על מזל גדול, כשם שקיימת יציבות שעלולה לרמוז על שעמום וריקנות.

תיאור הקלף: שלוש דמויות סובבות סביב גלגל והן נחש, ספינקס ואדם עם פני תן. הדמויות מייצגות את שלושת הכוחות הפועלים בטבע: הכוח המוליד, הכוח המקיים והכוח ההורס. ארבע פינות הקלף מציגות ארבע דמויות המבשרות על מזלות המסמלים את ארבע עונות השנה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

שאלה לטארוט, קריאה בטארוט און ליין, קריאה בטארוט sos, קריאה בטארוט ייעוץ טלפוני, פירוש קלפי טארוט, פירוש קלפי טארוט ריידר, פריסת טארוט, פריסת טארוט ממוחשבת, פריסת קלפי טארוט, פריסת טארוט sos, פריסת טארוט מערכת יחסים, פריסת קלפי טארוט און ליין, פריסת שאלה טארוט, שאלה לטארוט און ליין, שאלה לטארוט פיות, ניסוח שאלה לטארוט, שאלה לטארוט חינם, טארוט און ליין, פתיחה בקלפי טארוט און ליין חינם, פתיחת קלפי טארוט און ליין חינם, קלפי טארוט און ליין, קלף טארוט יומי און ליין, קריאה בקלפי טארוט און ליין חינם, טארוט און ליין קלף יחיד, טארוט און ליין אהבה, קוראת בקלפים המלצות, קוראת בקלפים חיפה, קוראת בקלפים אשקלון, קוראת בקלפים אשדוד, קוראת בקלפים באר שבע, קוראת בקלפים בצפון, קוראת בקלפים ביפו, קריאה בטארוט חינם, טארוט אושו, קלפי טארוט אושו, טארוט אושו זן, טארוט אלטרנטיבלי

תן ציון למאמר זה

0