מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | פירוש קלפי טארוט | משמעות קלף עשר המטבעות בקריאה בקלפים

משמעות קלף עשר המטבעות בקריאה בקלפים

משמעות קלף עשר המטבעות בקריאה בקלפים משמעות קלף עשר המטבעות בקריאה בקלפים

מהי המשמעות של עשר המטבעות

לקבלת משמעות הקלף עבורך בשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים, חייגו עכשיו: 03-6145910

בתחום הרומנטי: צפויה לכם שנה פנטסטית בתוככי הבוסתן הרומנטי. אתם יכולים לבנות על זוגיות איכותית. צפויה רומנטיקה איתנה ויציבה. אם שקלתם נישואין כדת וכדין, נפלתם על הקלף הנכון. מכל מקום, הזוגיות תהיה  מבוססת על משאבים חומריים.

בתחום הקריירה: הקלף נמנה עם הקלפים הטובים ביותר המבשרים על קריירה נפלאה וטובה בכל הנוגע להכנסה גדולה או מעמד רם. כך הם פני הדברים,  למרות שאין להוציא מכלל אפשרות גם סיפוק והנאה.

בתחום הפיננסי: קלף אדיר בכל הנוגע למצב חשבון הבנק. שמו המסורתי של הקלף הוא 'עושר' ואכן, הוא צופה לכם תזרים מזומנים שופע ואיתן. ייתכן  כי מדובר בכסף העובר במשפחה. כמעט אין טוב ממנו כדי לבשר על חגיגה כלכלית.

כדי לקבל את המסר האישי עבורך, יש לבצע פתיחה אישית בטארוט - לחץ/צי כאן לפתיחה בטארוט אונליין

כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלך, מומלץ להעזר בערכת קריסטלים אנרגטיים של המזל שלך - לחץ/צי בחירת המזל שלך

למגוון תכשיטים אנרגטיים, לחץ כאן

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף צופה לכם מצבים נפלאים ומדהימים, יציבים וקבועים, מאורגנים והישגיים. עיקר ההצלחה מבוסס על ערכים ותכנים חומריים, אך אין להוציא מכלל אפשרות גם אושר שבלב.

תיאור הקלף: משפחת אצולה אנגלית בת שלושה דורות [לורד אנגלי, ילדיו ונכדו] מתגלים בתוך טירה עמוסה רכוש רב. הקלף רומז על עושר העובר במשפחה. עומס הפריטים שבקלף בא לרמוז על דבקות בחומריות.

מחפש מיסטיקן או מיסטיקנית? לחץ למיסטיקנים ומיסטיקניות עם המלצות באלטרנטיבלי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

שאלה לטארוט, קריאה בטארוט און ליין, קריאה בטארוט sos, קריאה בטארוט ייעוץ טלפוני, פירוש קלפי טארוט, פירוש קלפי טארוט ריידר, פריסת טארוט, פריסת טארוט ממוחשבת, פריסת קלפי טארוט, פריסת טארוט sos, פריסת טארוט מערכת יחסים, פריסת קלפי טארוט און ליין, פריסת שאלה טארוט, שאלה לטארוט און ליין, שאלה לטארוט פיות, ניסוח שאלה לטארוט, שאלה לטארוט חינם, טארוט און ליין, פתיחה בקלפי טארוט און ליין חינם, פתיחת קלפי טארוט און ליין חינם, קלפי טארוט און ליין, קלף טארוט יומי און ליין, קריאה בקלפי טארוט און ליין חינם, טארוט און ליין קלף יחיד, טארוט און ליין אהבה, קוראת בקלפים המלצות, קוראת בקלפים חיפה, קוראת בקלפים אשקלון, קוראת בקלפים אשדוד, קוראת בקלפים באר שבע, קוראת בקלפים בצפון, קוראת בקלפים ביפו, קריאה בטארוט חינם, טארוט אושו, קלפי טארוט אושו, טארוט אושו זן, טארוט אלטרנטיבלי

תן ציון למאמר זה

0