מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | פירוש קלפי טארוט | משמעות קלף הכהן הגדול בקריאה בקלפים

משמעות קלף הכהן הגדול בקריאה בקלפים

משמעות קלף הכהן הגדול בקריאה בקלפים משמעות קלף הכהן הגדול בקריאה בקלפים

מהי המשמעות של קלף הכהן הגדול

לקבלת משמעות הקלף עבורך בשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים, חייגו עכשיו: 03-6145910

בתחום הרומנטי: קלף נפלא וחלומי עבור כל אלה המבקשים למסד את אהבתם או בפשטות, כמהים לפגוש את מוסד הרבנות. נראה כי רבים מכם נמצאים עתה  בדרך לשם או מניחים את היסודות לזוגיות בעלת תכלית.

בתחום הקריירה: הקלף צופה הצלחה לשואל בקלפים עם גורמי ממסד שונים. כמו כן הוא רומז על עצתו החכמה של אדם רב השפעה. מכאן עולה כי צפויה  לכם הצלחה בתחומים ביורוקראטיים שנגררו זמן רב.

בתחום הפיננסי: הקלף צופה הצלחה לשואל בביצוע מהלכים פיננסיים כאלה או אחרים, ואף בתחומים הקשורים בערכאות. מכאן ניתן להסיק כי תצלח  דרככם בנתיבים העוסקים באפיקים שצוינו כאן.

כדי לקבל את המסר האישי עבורך, יש לבצע פתיחה אישית בטארוט - לחץ/צי כאן לפתיחה בטארוט אונליין

כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלך, מומלץ להעזר בערכת קריסטלים אנרגטיים של המזל שלך - לחץ/צי בחירת המזל שלך

למגוון תכשיטים אנרגטיים, לחץ כאן

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף מייצג מגוון גדול של תחומים אשר קשורים [כך או אחרת] עם הממסד. במקביל, הוא מייצג הארה כלשהי שהשואל בקלפים זוכה לה הודות לעצתו של אדם בעל ניסיון. נראה כי השנה אתם עומדים לקבל עצה מעין זו אשר תיקח אתכם אל הערוץ הנכון.

תיאור הקלף: דמות כהונה יושבת על כס כהונתה ומעניקה עצות לשני חסידים המרכינים ראשיהם. הקלף מייצג מגוון גדול של נושאים הקשורים בממסד או בעצתו של אדם חכם במיוחד. יש לזכור כי בתקופה בה נולדו הקלפים [המאה ה 12] הכנסייה הייתה הפיגורה אשר ייצגה את הממסד על כל גווניו.

מחפש מיסטיקן או מיסטיקנית? לחץ למיסטיקנים ומיסטיקניות עם המלצות באלטרנטיבלי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

שאלה לטארוט, קריאה בטארוט און ליין, קריאה בטארוט sos, קריאה בטארוט ייעוץ טלפוני, פירוש קלפי טארוט, פירוש קלפי טארוט ריידר, פריסת טארוט, פריסת טארוט ממוחשבת, פריסת קלפי טארוט, פריסת טארוט sos, פריסת טארוט מערכת יחסים, פריסת קלפי טארוט און ליין, פריסת שאלה טארוט, שאלה לטארוט און ליין, שאלה לטארוט פיות, ניסוח שאלה לטארוט, שאלה לטארוט חינם, טארוט און ליין, פתיחה בקלפי טארוט און ליין חינם, פתיחת קלפי טארוט און ליין חינם, קלפי טארוט און ליין, קלף טארוט יומי און ליין, קריאה בקלפי טארוט און ליין חינם, טארוט און ליין קלף יחיד, טארוט און ליין אהבה, קוראת בקלפים המלצות, קוראת בקלפים חיפה, קוראת בקלפים אשקלון, קוראת בקלפים אשדוד, קוראת בקלפים באר שבע, קוראת בקלפים בצפון, קוראת בקלפים ביפו, קריאה בטארוט חינם, טארוט אושו, קלפי טארוט אושו, טארוט אושו זן, טארוט אלטרנטיבלי

תן ציון למאמר זה

1.00