מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | פירוש קלפי טארוט | משמעות קלף נסיך החרבות בקריאה בקלפים

משמעות קלף נסיך החרבות בקריאה בקלפים

משמעות קלף נסיך החרבות בקריאה בקלפים משמעות קלף נסיך החרבות בקריאה בקלפים

מהי המשמעות של קלף נסיך החרבות

לקבלת משמעות הקלף עבורך בשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים, חייגו עכשיו: 03-6145910

בתחום הרומנטי: הקלף מייצג פרשיות אהבה המתרחשות תוך כדי נסיעה כלשהי, או תקופה של קשרים ידידותיים שאינם מובילים בהכרח אל מדרגות הרבנות – מה שמבשר טובות לאלה מביניכם שלא ממש להוטים אחרי כתובה, טבעת נישואין  וחופה – ומעדיפים יחסי חברות וידידות.

בתחום הקריירה: הקלף מייצג מגוון גדול של עיסוקים הקשורים בעולם התקשורת [עיתונות, רדיו, טלוויזיה, פרסום, שיווק ויחסי ציבור], כמו גם על הצלחה בתחומי מסחר. נראה כי צפויה שנה חלומית לאלה מביניכם העוסקים, או  חולמים לעסוק, בתחומים אלה.

בתחום הפיננסי: הקלף מייצג מקורות הכנסה המושפעים מעונות השנה, כמו גם מאזן כספי קופצני במקצת. מכל מקום, אין סיבה לדאגה משום שעם קלף אשר  כזה, בסופו של עניין, הכל יבוא על מקומו בשלום.

כדי לקבל את המסר האישי עבורך, יש לבצע פתיחה אישית בטארוט - לחץ/צי כאן לפתיחה בטארוט אונליין

כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלך, מומלץ להעזר בערכת קריסטלים אנרגטיים של המזל שלך - לחץ/צי בחירת המזל שלך

למגוון תכשיטים אנרגטיים, לחץ כאן

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף מבשר על מגוון גדול של נושאים אשר חוסר יציבות עובר בהם כחוט השני. לעיתים הוא מבשר על נסיעה משמעותית שעומדת בלב העניין. לפעמים הוא בא לרמוז על חילופי עונה. נושא עימו ניחוח של נדודים והרפתקאות, מה שעשוי לשמח השנה את אלה מכם שחובבים את הרטט שבלב.

תיאור הקלף: דמות של נסיך צעיר ניצבת על פסגתו של הר טרשים, באופק נרמזים הרים כחולים, שערו מתבדר ברוח העזה, סביבו חשרת עננים אפורה, ברום להקת עיטים או נשרים, ובידו חרב שלופה. לגופו בגד סגול, ולרגליו מגפיים אדומים. מבטו פולח את הסערה הממשמשת לבוא.

מחפש מיסטיקן או מיסטיקנית? לחץ למיסטיקנים ומיסטיקניות עם המלצות באלטרנטיבלי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

שאלה לטארוט, קריאה בטארוט און ליין, קריאה בטארוט sos, קריאה בטארוט ייעוץ טלפוני, פירוש קלפי טארוט, פירוש קלפי טארוט ריידר, פריסת טארוט, פריסת טארוט ממוחשבת, פריסת קלפי טארוט, פריסת טארוט sos, פריסת טארוט מערכת יחסים, פריסת קלפי טארוט און ליין, פריסת שאלה טארוט, שאלה לטארוט און ליין, שאלה לטארוט פיות, ניסוח שאלה לטארוט, שאלה לטארוט חינם, טארוט און ליין, פתיחה בקלפי טארוט און ליין חינם, פתיחת קלפי טארוט און ליין חינם, קלפי טארוט און ליין, קלף טארוט יומי און ליין, קריאה בקלפי טארוט און ליין חינם, טארוט און ליין קלף יחיד, טארוט און ליין אהבה, קוראת בקלפים המלצות, קוראת בקלפים חיפה, קוראת בקלפים אשקלון, קוראת בקלפים אשדוד, קוראת בקלפים באר שבע, קוראת בקלפים בצפון, קוראת בקלפים ביפו, קריאה בטארוט חינם, טארוט אושו, קלפי טארוט אושו, טארוט אושו זן, טארוט אלטרנטיבלי

תן ציון למאמר זה

0