מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | פירוש קלפי טארוט | משמעות קלף אס הגביעים בקריאה בקלפים

משמעות קלף אס הגביעים בקריאה בקלפים

משמעות קלף אס הגביעים בקריאה בקלפים משמעות קלף אס הגביעים בקריאה בקלפים

מהי המשמעות של קלף אס הגביעים

לקבלת משמעות הקלף עבורך בשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים, חייגו עכשיו: 03-6145910

בתחום הרומנטי: הקלף מייצג את תחילתה של פרשיית אהבה המבוססת על מניעים רגשיים, כלומר: ללא שיקולים זרים של חומריות כלשהי, מה שמזרים מזל  וברכה אל כל אלה מכם החולמים על זוגיות טהורה.

בתחום הקריירה: הקלף מייצג מגוון גדול של עיסוקים המושפעים מגישה רגשנית וסנטימנטאלית, בדרך כלל כאלה הנמצאים בתחילת דרכם, מה שמביא עימו  בשורה גדולה לאלה מביניכם המבקשים לפרוץ אל עולם העסקים.

בתחום הפיננסי: הקלף מייצג השקעות פיננסיות המבוססות על שיקולים אמוציונאליים, ולא דווקא רציונאליים. הקלף אינו קובע אם מדובר בהצלחה או  בכישלון, כלומר: הרבה מאוד מוטל עתה עליכם ולא על הקלף.

כדי לקבל את המסר האישי עבורך, יש לבצע פתיחה אישית בטארוט - לחץ/צי כאן לפתיחה בטארוט אונליין

כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלך, מומלץ להעזר בערכת קריסטלים אנרגטיים של המזל שלך - לחץ/צי בחירת המזל שלך

למגוון תכשיטים אנרגטיים, לחץ כאן

משמעותו הכללית של הקלף: מאחר ומדובר באס, שמייצג את המספר הראשוני אחת [1] הרי שהקלף מבשר על מגוון גדול של נושאים הקשורים בהתחלה חדשה המבוססת על מניעים רגשיים. הרגש עשוי לחלחל ולפעפע גם בתחומים שאינם קשורים ליחסים רומנטיים, מה שמרעיף אושר על אלה מביניכם שנוטים אחרי הלב ולא אחרי ההיגיון.

תיאור הקלף: יד פשוטה לפנים מייצבת גביע המהווה מעין מזרקת-מים לחמישה נהרות הבוקעים מתוכו ומייצגים את חמשת החושים אשר לאדם. מעל הגביע מרחפת יונה צחורת כנפיים.

מחפש מיסטיקן או מיסטיקנית? לחץ למיסטיקנים ומיסטיקניות עם המלצות באלטרנטיבלי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

שאלה לטארוט, קריאה בטארוט און ליין, קריאה בטארוט sos, קריאה בטארוט ייעוץ טלפוני, פירוש קלפי טארוט, פירוש קלפי טארוט ריידר, פריסת טארוט, פריסת טארוט ממוחשבת, פריסת קלפי טארוט, פריסת טארוט sos, פריסת טארוט מערכת יחסים, פריסת קלפי טארוט און ליין, פריסת שאלה טארוט, שאלה לטארוט און ליין, שאלה לטארוט פיות, ניסוח שאלה לטארוט, שאלה לטארוט חינם, טארוט און ליין, פתיחה בקלפי טארוט און ליין חינם, פתיחת קלפי טארוט און ליין חינם, קלפי טארוט און ליין, קלף טארוט יומי און ליין, קריאה בקלפי טארוט און ליין חינם, טארוט און ליין קלף יחיד, טארוט און ליין אהבה, קוראת בקלפים המלצות, קוראת בקלפים חיפה, קוראת בקלפים אשקלון, קוראת בקלפים אשדוד, קוראת בקלפים באר שבע, קוראת בקלפים בצפון, קוראת בקלפים ביפו, קריאה בטארוט חינם, טארוט אושו, קלפי טארוט אושו, טארוט אושו זן, טארוט אלטרנטיבלי

תן ציון למאמר זה

0