מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | פירוש קלפי טארוט | משמעות קלף ששת המטות בקריאה בקלפים

משמעות קלף ששת המטות בקריאה בקלפים

משמעות קלף ששת המטות בקריאה בקלפים משמעות קלף ששת המטות בקריאה בקלפים

מהי המשמעות של קלף ששת המטות

לקבלת משמעות הקלף עבורך בשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים, חייגו עכשיו: 03-6145910

בתחום הרומנטי: הקלף מייצג פרשיות אהבה אשר האדם מצליח להביס בהן את מתחריו, כלומר: יש כאן יותר מאשר רמז באשר לתחרות הצפויה בין השואל לבין יריב כלשהו המבקש לחמוס את בן/בת זוגו, ומכאן עולה כי צפויה לכם שנה  דבש בה אתם גוברים על יריביכם בתחום שבינו לבינה.

בתחום הקריירה: הקלף מייצג מגוון גדול של עיסוקים אשר השואל גובר בהם על מתחריו ומצליח להביס אותם, ומכאן עולה כי ממתינה לכם שנה בה אתם  עוקפים את אלה המנסים להתחרות בכם.

בתחום הפיננסי: הקלף מייצג תשואות פיננסיות שהן בבחינת התגברות על מכשולים ועל יריבים. ייתכן כי השואל משיג מעמד רם הודות לכספו. מותר לכם  לראות בקלף מעין אות וסימן לשיפור מצבכם הכלכלי.

כדי לקבל את המסר האישי עבורך, יש לבצע פתיחה אישית בטארוט - לחץ/צי כאן לפתיחה בטארוט אונליין

כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלך, מומלץ להעזר בערכת קריסטלים אנרגטיים של המזל שלך - לחץ/צי בחירת המזל שלך

למגוון תכשיטים אנרגטיים, לחץ כאן

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף מבשר על מגוון גדול של נושאים שאווירת הניצחון שזורה בהם. בדרך כלל מדובר על ניצחון אשר מושג לאחר מאבק, אך לעיתים מדובר על ניצחון שאינו בא בהכרח לאחר התגוששות. מכל מקום, כדאי לזכות בקלף זה. הקלף מבשר עבורכם שנה עטורה פרסים ומדליות.

תיאור הקלף: הגיבור המנצח חוזר משדה הקרב, רכוב על סוסו ומעוטר בזרי דפנה. סביבו המון צוהל ומריע. הקלף מזכיר באופיו את אווירת הניצחון של מסעי ה - TRIUMPH, כלומר: של מצעדי הניצחון. קלף מוצלח המבשר על הישגים ועל ניצחונות.

מחפש מיסטיקן או מיסטיקנית? לחץ למיסטיקנים ומיסטיקניות עם המלצות באלטרנטיבלי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

שאלה לטארוט, קריאה בטארוט און ליין, קריאה בטארוט sos, קריאה בטארוט ייעוץ טלפוני, פירוש קלפי טארוט, פירוש קלפי טארוט ריידר, פריסת טארוט, פריסת טארוט ממוחשבת, פריסת קלפי טארוט, פריסת טארוט sos, פריסת טארוט מערכת יחסים, פריסת קלפי טארוט און ליין, פריסת שאלה טארוט, שאלה לטארוט און ליין, שאלה לטארוט פיות, ניסוח שאלה לטארוט, שאלה לטארוט חינם, טארוט און ליין, פתיחה בקלפי טארוט און ליין חינם, פתיחת קלפי טארוט און ליין חינם, קלפי טארוט און ליין, קלף טארוט יומי און ליין, קריאה בקלפי טארוט און ליין חינם, טארוט און ליין קלף יחיד, טארוט און ליין אהבה, קוראת בקלפים המלצות, קוראת בקלפים חיפה, קוראת בקלפים אשקלון, קוראת בקלפים אשדוד, קוראת בקלפים באר שבע, קוראת בקלפים בצפון, קוראת בקלפים ביפו, קריאה בטארוט חינם, טארוט אושו, קלפי טארוט אושו, טארוט אושו זן, טארוט אלטרנטיבלי

תן ציון למאמר זה

0