מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | פירוש קלפי טארוט | משמעות קלף האוהבים בקריאה בקלפים

משמעות קלף האוהבים בקריאה בקלפים

משמעות קלף האוהבים בקריאה בקלפים משמעות קלף האוהבים בקריאה בקלפים

מהי המשמעות של קלף האוהבים

לקבלת משמעות הקלף עבורך בשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים, חייגו עכשיו: 03-6145910

בתחום הרומנטי: הקלף מייצג התלבטות בין פרטנר יציב אך משעמם [לרוב, בן הזוג הרשמי] לבין נסיך חלומי על סוס לבן אשר עשוי להתגלות [הנסיך, לא הסוס] כהרפתקן ושובר לבבות. נראה כי אלה מביניכם שהתלבטו בין  לבין, עומדים לבצע החלטה בכיוון אחד כלשהו.

בתחום הקריירה: הקלף מייצג התלבטות בין שני נתיבים קרייריסטיים. לרוב, בין נתיב יציב אך דל הכנסה, לבין נתיב שעשוי להרקיע שחקים אך כגודל הסיכוי כך גם גודל הסיכון. כדאי לכם לזכור השנה את הכלל אשר לפיו, מי שלא  מסתכן, לעולם לא ידע אם היה יכול לזכות.

בתחום הפיננסי: הקלף מייצג מצבים בהם האדם חצוי בין השקעה פיננסית סולידית, כגון ניירות ערך צמודי מדד, לבין השקעה מדהימה אך מסוכנת, כגון: מניות. במקביל, ניתן לסמוך עליכם כי ליבכם וחוש הריח שבורכתם בו,  ינחו אתכם בנתיב הנכון השנה.

משמעותו הכללית של הקלף: על פי הסיפור המקראי נוצרה התלבטות בין קולו של ההיגיון [מצוות האל לבל לאכול מפרי עץ הדעת] לבין קולו של הרגש המיוצג על ידי הנחש המפתה. כלומר, התלבטות בין ההיגיון לבין הרגש.

תיאור הקלף: אדם וחוה בגן העדן: צורה של מעין גבעה מפרידה וכאילו חוצצת ביניהם. לצד חוה מתפתל הנחש המפתה. בראש הקלף מופיע מלאך מכונף המייצג את רוח האל. גווניו של הקלף נעימים ומשובבי נפש, אף כי הוא עצמו עשוי לרמוז על התלבטויות ונפתולים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

שאלה לטארוט, קריאה בטארוט און ליין, קריאה בטארוט sos, קריאה בטארוט ייעוץ טלפוני, פירוש קלפי טארוט, פירוש קלפי טארוט ריידר, פריסת טארוט, פריסת טארוט ממוחשבת, פריסת קלפי טארוט, פריסת טארוט sos, פריסת טארוט מערכת יחסים, פריסת קלפי טארוט און ליין, פריסת שאלה טארוט, שאלה לטארוט און ליין, שאלה לטארוט פיות, ניסוח שאלה לטארוט, שאלה לטארוט חינם, טארוט און ליין, פתיחה בקלפי טארוט און ליין חינם, פתיחת קלפי טארוט און ליין חינם, קלפי טארוט און ליין, קלף טארוט יומי און ליין, קריאה בקלפי טארוט און ליין חינם, טארוט און ליין קלף יחיד, טארוט און ליין אהבה, קוראת בקלפים המלצות, קוראת בקלפים חיפה, קוראת בקלפים אשקלון, קוראת בקלפים אשדוד, קוראת בקלפים באר שבע, קוראת בקלפים בצפון, קוראת בקלפים ביפו, קריאה בטארוט חינם, טארוט אושו, קלפי טארוט אושו, טארוט אושו זן, טארוט אלטרנטיבלי

תן ציון למאמר זה

0