מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | פירוש שמות | משמעות האות א בשם שלך

משמעות האות א בשם שלך

משמעות האות א בשם שלך משמעות האות א בשם שלך

מה משמעות אותיות השם שלכם לפי תורת הקבלה והנומרולוגיה, ואיך זה בדיוק אמור לעזור לכם בחיים. על האות א בשם שלך.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

על פי תורת הקבלה לכל אות יש עוצמה אנרגטית ומשמעות רוחנית עמוקה. לכן, השם שלנו מהווה "כרטיס כניסה" אנרגטי לעולם. כמו כן, גם בנומרולוגיה, גימטריה ועולם המיסטיקה בכלל למשמעות השם יש עוצמה רבה שעשויה להשפיע על מיצוי הפוטנציאל האישי בתחומים שונים כגון: אהבה, זוגיות, קריירה, הגשמת פוטנציאל, בחירת מקצוע ועוד.

א' בתחילת השם: אנשים ששמם מתחיל באות א' – כמו אהוד בנאי, ארז טל, אורנה בנאי - הם טיפוסים של חידושים, הפתעות, מהפכים, סערות רגשיות ובאופן כללי הרבה אקשן.

תיקון אישי על פי הקבלה: מכיוון שמדובר באות שפותחת את סדר האותיות וממילא מהווה את המצביא ההולך בראש המחנה, אנשי ה-א'  צריכים להוות דוגמה לאחרים ולהוביל אותם. לפיכך, אל להם לחשוש מפני מצבים לפיהם יצטרכו ליטול אחריות ולאחוז בשרביט המנהיגות.

בתחום הגופני והרגשי: הם עלולים לסבול מרגישות באזור הגולגולת, בעיקר בפדחת ובעור שמתחת לציצית השיער. כמו כן, כפי שקורה  תדיר אצל מנהיגים מלידה אשר עול המנהיגות מוטל על שכמם, ייתכנו כיבי קיבה (אולקוס). בתחום הרגשי הם עשויים לסבול מרגשי אשמה ונקיפות מצפון שקשורים, בין היתר, באינטראקציות עם האנשים שאותם הם מובילים.

מה אפשר לעשות עם המידע הזה: להיות ערים וערניים לצורכי הסובבים, וגם אם פה ושם הם נאלצים להעניק יתרון מה לאדם מסוים על פני אדם אחר, עליהם לעשות זאת בנחישות אך ברגישות ובכל מקרה, להיות זהירים בכבודם של אנשים.

המספר החזק: לפי הנומרולוגיה המספר המייצג של אנשי הא' הוא 1, שתכונותיו הן: מלכותיות, הוד והדר, גאווה, זוהר, הצלחה, מנהיגות, כריזמה, נחישות, דרמטיות, בומבסטיות ואקסטרווגנטיות. לפיכך, כל מספר שהערך הגימטרי שלו מסתכם ב–1 הוא מספר מזל עבורם. כאלה הם המספרים: 19, 28, 37, 46, 55, 64, 73, 82, 91, ו– 100.

א' באמצע השם: אנשים ששם מכיל בתוכו את האות א' – כמו מאיה בוסקילה - הם טיפוסים מלאי רגש, חביבות, אמפתיה ואכפתיות למצוקות הזולת.

א' בסוף השם: טיפוסים בעלי כושר ניתוח, יכולת הבעה, שנינות, ציניות, חוש הומור ואינטליגנציה גבוהה. מי אמר גיא זוהר?

א' בתחילת השם הפרטי וגם בתחילת שם המשפחה: או.קיי, אם גם השם הפרטי וגם שם המשפחה שלכם מתחילים באות א', אתם מועמדים אולטימטיביים לכבוד, פרסום ותהילה. דוגמאות? אלברט איינשטיין, אהוד אולמרט והאמיץ בעיתונאים - איתי אנגל.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

משמעות השם, בחירת שם לתינוק, בחירת שם לתינוק לפי הקבלה, בחירת שם לתינוק לפי שמות ההורים, בחירת שם לתינוק לפי תאריך לידה, הוספת שם, בחירת שם לפי תאריך לידה עברי, פירוש שמות, פירוש שמות משפחה, פירוש שמות לפי הקבלה, שמות משפחה פירוש, פירוש שמות לפי הקבלה חינם, פירוש שמות לבנים, פירוש שמות לבנות, פירוש של שמות, פירוש שמות לפי היהדות, פירוש שמות לפי הקבלה תאריך לידה, שמות מהתנך, שמות לבנות מהתנך, שמות לבנים מהתנך, שמות מהתנך לבנות, שמות מהתנך לבנים, שמות לבנות, שמות לבנים, שמות לבנות עם משמעות טובה, פירוש שמות לבנות לפי הקבלה

תן ציון למאמר זה

0