מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | פירוש שמות | משמעות האות ע בשם שלך

משמעות האות ע בשם שלך

משמעות האות ע בשם שלך משמעות האות ע בשם שלך

מה משמעות אותיות השם שלכם לפי תורת הקבלה והנומרולוגיה, ואיך זה בדיוק אמור לעזור לכם בחיים. על האות ע בשם שלך.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

על פי תורת הקבלה לכל אות יש עוצמה אנרגטית ומשמעות רוחנית עמוקה. לכן, השם שלנו מהווה "כרטיס כניסה" אנרגטי לעולם. כמו כן, גם בנומרולוגיה, גימטריה ועולם המיסטיקה בכלל למשמעות השם יש עוצמה רבה שעשויה להשפיע על מיצוי הפוטנציאל האישי בתחומים שונים כגון: אהבה, זוגיות, קריירה, הגשמת פוטנציאל, בחירת מקצוע ועוד.

לפי תורת הקבלה, צורת האות ע' בכתב העברי הקדום היא כצורת העין האנושית. האות ע' רומזת על ביטויים שונים המכילים את המילה עין, לטוב או לרע, כגון "עיני השם משוטטים בכל הארץ" (זכריה פרק ד' פסוק י') או "עיני רשעים תכלינה" (איוב פרק י"א פסוק כ'). בשל צורתה, יש באות זו משום הגנה מפני עין הרע, בעיקר כאשר היא מופיעה בגוונים של כחול ולבן.

האות ע' בתחילת השם: אנשים ששמם מתחיל באות ע' כמו עידו רוזנבלום, עברי לידר, עדי אשכנזי או עינב בובליל, הם רוחניים מאין  כמוהם, מופנמים, בודדים, מהורהרים ופילוסופים, כמו אותו נזיר היושב על גג העולם ושקוע בהתבוננות ומדיטציה. אם צריך להצמיד להם מזל הדומה להם בתכונותיו, הרי שיש בהם שמץ של קמצוץ ממזל דלי או ממזל דגים. אנשים כאלה חווים חוויות שלא מהעולם הזה, אך כל התנסויותיהם מתחוללות בתוך מוחם ולא במציאות הפיזית.

ע' באמצע השם: אנשים ששמם מכיל את אות ע', כמו נועה תשבי, נועם טור או יעל פוליאקוב, הם אנשים שומרי סוד, אינטיליגנטים, נמרצים,  בעלי דמיון ויכולת ראיית הנולד. הם נוטים לכעוס אבל כשהם צוחקים, צחוקם מתגלגל ומשתחרר. אנשים אלה מוכנים תמיד להעניק עזרה וניחנו בכושר מנהיגות ועוצמה פנימית.

ע' בסוף השם: אדם ששמו מסתיים באות ע' כמו נטע גרטי או יהושוע סובול, כדאי שידע כי הקבלה קושרת את שמו ואת האות ע' אל האור  הגנוז השמור לעיני הצדיקים בבחינת "ומתוק האור וטוב לעיניים" (קהלת פרק י"א פסוק ז').

ע' בתחילת השם הפרטי וגם בתחילת שם המשפחה: אדם אשר גם השם הפרטי וגם שם המשפחה שלו מתחילים באות ע', כמו ענת עצמון,  גם אם הוא ביסודו הוא טיפוס זוהר, נוצץ ומוחצן – כדאי שיתחיל להתבונן בתכונותיו של אדם רוחני, מופנם, מהורהר ופילוסופי. אם ינהג כך בנאמנות, לא ירחק היום בו הוא יחווה חוויות שלא מהעולם הזה. הוא יהיה רחוק מכל פעילות, ממש כשם שישאף להתרחק מגשמיות ומחומריות, והוא יהיה שקוע בתוך נבכי נפשו כשהוא נוגע ברוח ובאור.

תיקון אישי על פי הקבלה: אדם שהאות ע' מייצגת אותו, כל מעייניו יהיו נתונים למחשבות שאין בהן שמץ של אנוכיות. הוא לא יתרגש אם אנשים חומריים וחומרניים יראו בו מעין טיפוס תימהוני, כי נכסיו האמיתיים ישכנו בהיכלי הרוח ולא במשכנות החומר. אושרו יושג הודות להארה רוחנית שתפקוד אותו.

בתחום הגופני והרגשי: מי ששמו מכיל את האות ע' בהתחלה, באמצע או סוף - המזל הטוב ניצב לצידו, אך כל מעייניו נתונים למחשבות על הזולת. הוא תמיד ישאף להתרחק מכל מגע עם הנאות חושניות וגשמיות, ויהיה אדם שיצליח שהתגבר על יצריו, לרמוס את ה"אגו" שלו, להתעלות על עצמו ולהגיע לחוויה הקוסמית. אזור בגוף השייך לאות ע' הוא נקודה במצח בין שתי הגבות, מעל העין-השלישית.

מה אפשר לעשות עם המידע הזה: חריטת האות ע' על גבי קמע עשויה להיטיב עם העונד אותו ובעיקר עם הראייה שלו, בין אם במישור הפיסי ובין אם במישור הרוחני. ניתן לחרוט את האות עין על גבי קמע בראשם של ראשי תיבות המייצגים את המשפט "עין בעין יראה אור".

המספר החזק שלכם: לפי הנומרולוגיה, המספר המייצג שלכם הוא 7 או 70, לכן כל מספר שהערך הנומרולוגי שלו מסתכם ב – 7 הוא מספר מזל עבורכם. כאלה הם המספרים: 7 – 16 – 25 – 34 – 43 – 52 – 61 – 79 – 88 - 97 ו – 700. אתם קשורים במספר 7, וזה אומר שקיימת משיכה ביניכם לבין בני המין השני אשר צירוף אותיות שמם או סיכום ספרות תאריך לידתם מעניקים את אחד מן המספרים 1, 5 או 7.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

משמעות השם, בחירת שם לתינוק, בחירת שם לתינוק לפי הקבלה, בחירת שם לתינוק לפי שמות ההורים, בחירת שם לתינוק לפי תאריך לידה, הוספת שם, בחירת שם לפי תאריך לידה עברי, פירוש שמות, פירוש שמות משפחה, פירוש שמות לפי הקבלה, שמות משפחה פירוש, פירוש שמות לפי הקבלה חינם, פירוש שמות לבנים, פירוש שמות לבנות, פירוש של שמות, פירוש שמות לפי היהדות, פירוש שמות לפי הקבלה תאריך לידה, שמות מהתנך, שמות לבנות מהתנך, שמות לבנים מהתנך, שמות מהתנך לבנות, שמות מהתנך לבנים, שמות לבנות, שמות לבנים, שמות לבנות עם משמעות טובה, פירוש שמות לבנות לפי הקבלה

תן ציון למאמר זה

0