מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | פירוש שמות | משמעות האות פ בשם שלך

משמעות האות פ בשם שלך

משמעות האות פ בשם שלך משמעות האות פ בשם שלך

מה משמעות אותיות השם שלכם לפי תורת הקבלה והנומרולוגיה, ואיך זה בדיוק אמור לעזור לכם בחיים. על האות פ בשם שלך.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

על פי תורת הקבלה לכל אות יש עוצמה אנרגטית ומשמעות רוחנית עמוקה. לכן, השם שלנו מהווה "כרטיס כניסה" אנרגטי לעולם. כמו כן, גם בנומרולוגיה, גימטריה ועולם המיסטיקה בכלל למשמעות השם יש עוצמה רבה שעשויה להשפיע על מיצוי הפוטנציאל האישי בתחומים שונים כגון: אהבה, זוגיות, קריירה, הגשמת פוטנציאל, בחירת מקצוע ועוד.

על פי תורת הקבלה, צורת האות פ' בכתב העברי הקדום היא כצורת הפה האנושי. המקובלים נוטים להתייחס אל האות פ' במובן של פה כאיבר דיבור, ומכאן הרעיון שה- פ' מעניקה לעם ישראל פתחון פה בשני העולמות. רמז לכך מוצאים בעובדת היות האות פ' פתוחה ואף סתומה – וכך אדם השומר את פיו חתום זוכה מצד אחד לשבחים ומצד שני ללא מעט ביקורת.

האות פ' בתחילת השם: אנשים ששמם מתחיל באות פ', כמו ה-VIP פנינה טורנה, פיני טבגר ופבלו רוזנברג, בזים לחוק הקובע כי בין שתי נקודות עובר קו ישר ולמעשה ממציאים לעצמם חוקים משלו. האנרגיה הפועמת בהם היא רומנטית ועזה, והם אלופים באהבה וחושניות. הם מנווטים את דרכם בעזרת הבנה מדהימה בנפש האדם, מה שהופך אותם לפסיכולוגים טבעיים, כאלו שאינם זקוק לתארים רשמיים כדי לחדור אל מוחם של הסובבים אותם.

פ' באמצע השם: אם אתם אנשים ששמם מכיל את אות פ' כמו שפרה קורנפלד, אפרת בוימולד או עפר שכטר, כדאי שתדעו שלאות זו מיוחסות תכונותיו המיסטיות של המספר 88, ואדם שמספר זה מייצג אותו ניחן בסגנון חשיבה מתוחכם ובדרך פעולה לא שגרתית. הוא מתענג על מזל מדהים לענייני מסחר וכספים, ואלוף עולם בכל הנוגע למניפולציות פיננסיות, השקעה בכל אשר זורם מתוך האדמה תבוא לו ממש טוב.

פ' בסוף השם: אנשים ששמם מסתיים באות פ' כמו אסף אמדורסקי או יוסוף סוויד, כדאי שידעו כי הקבלה קושרת את שמם אל צורתה  הגרפית של האות שמורכבת, לכאורה, מן האות "כף" הכולאת בתוכה את האות "יוד": כליאה זו מסמלת את הנשמה הכלואה בתוך הגוף, או את המשיח הממתין ליום הגאולה.

פ' בתחילת השם הפרטי וגם בתחילת שם המשפחה: אנשים אשר השם הפרטי וגם שם המשפחה שלו מתחילים באות פ' ניחנו בכוחות  מגנטיים ובמשיכה בלתי מוסברת כלפי בני ובנות המין השני. הם בעלי עוצמות חשמליות, מסתוריים ובעלי כוחות ריפוי שלא מהעולם הזה. הם מעניקים מעצמם, אך תמיד דורשים לזכות בתמורה הולמת. אהבתם היא עמוקה, סוערת וסוחפת, ויש להם צורך מובהק במתן וקבלת חום ואהבה, אבל יחסים פלספניים פשוט לא מתאימים להם. הדרך היחידה למסד אותם היא באמצעות בן זוג חזק לפחות כמוהם.

על פי תורת הקבלה לכל אות יש עוצמה אנרגטית ומשמעות רוחנית עמוקה. לכן, השם שלנו מהווה "כרטיס כניסה" אנרגטי לעולם. כמו כן, גם בנומרולוגיה, גימטריה ועולם המיסטיקה בכלל למשמעות השם יש עוצמה רבה שעשויה להשפיע על מיצוי הפוטנציאל האישי בתחומים שונים כגון: אהבה, זוגיות, קריירה, הגשמת פוטנציאל, בחירת מקצוע ועוד.

על פי תורת הקבלה, צורת האות פ' בכתב העברי הקדום היא כצורת הפה האנושי. המקובלים נוטים להתייחס אל האות פ' במובן של פה כאיבר דיבור, ומכאן הרעיון שה- פ' מעניקה לעם ישראל פתחון פה בשני העולמות. רמז לכך מוצאים בעובדת היות האות פ' פתוחה ואף סתומה – וכך אדם השומר את פיו חתום זוכה מצד אחד לשבחים ומצד שני ללא מעט ביקורת.

האות פ' בתחילת השם: אנשים ששמם מתחיל באות פ', כמו ה-VIP פנינה טורנה, פיני טבגר ופבלו רוזנברג, בזים לחוק הקובע כי בין שתי נקודות עובר קו ישר ולמעשה ממציאים לעצמם חוקים משלו. האנרגיה הפועמת בהם היא רומנטית ועזה, והם אלופים באהבה וחושניות. הם מנווטים את דרכם בעזרת הבנה מדהימה בנפש האדם, מה שהופך אותם לפסיכולוגים טבעיים, כאלו שאינם זקוק לתארים רשמיים כדי לחדור אל מוחם של הסובבים אותם.

פ' באמצע השם: אם אתם אנשים ששמם מכיל את אות פ' כמו שפרה קורנפלד, אפרת בוימולד או עפר שכטר, כדאי שתדעו שלאות זו מיוחסות תכונותיו המיסטיות של המספר 8, ואדם שמספר זה מייצג אותו ניחן בסגנון חשיבה מתוחכם ובדרך פעולה לא שגרתית. הוא מתענג על מזל מדהים לענייני מסחר וכספים, ואלוף עולם בכל הנוגע למניפולציות פיננסיות, השקעה בכל אשר זורם מתוך האדמה תבוא לו ממש טוב.

פ' בסוף השם: אנשים ששמם מסתיים באות פ' כמו אסף אמדורסקי או יוסוף סוויד, כדאי שידעו כי הקבלה קושרת את שמם אל צורתה הגרפית של האות שמורכבת, לכאורה, מן האות "כף" הכולאת בתוכה את האות "יוד": כליאה זו מסמלת את הנשמה הכלואה בתוך הגוף, או את המשיח הממתין ליום הגאולה.

פ' בתחילת השם הפרטי וגם בתחילת שם המשפחה: אנשים אשר השם הפרטי וגם שם המשפחה שלו מתחילים באות פ' ניחנו בכוחות מגנטיים ובמשיכה בלתי מוסברת כלפי בני ובנות המין השני. הם בעלי עוצמות חשמליות, מסתוריים ובעלי כוחות ריפוי שלא מהעולם הזה. הם מעניקים מעצמם, אך תמיד דורשים לזכות בתמורה הולמת. אהבתם היא עמוקה, סוערת וסוחפת, ויש להם צורך מובהק במתן וקבלת חום ואהבה, אבל יחסים פלספניים פשוט לא מתאימים להם. הדרך היחידה למסד אותם היא באמצעות בן זוג חזק לפחות כמוהם.

תיקון אישי על פי הקבלה: אדם שהאות פ' מייצגת אותו כל מעייניו יהיו נתונים למחשבות העוסקות בהבאת מזור לבני האדם: הוא צריך להפוך להיות האדם האולטימטיבי לעניינים העוסקים בתורת הנסתר, ובכלל אלה גם בריפוי. הוא לא יתרגש ממעריציו הרבים ולא יחשוש מאויביו. יהיה קשה להישאר שווה נפש כאשר אדם זה יהיה בסביבה.

בתחום הגופני והרגשי: מי ששמו מכיל את האות פ' בהתחלה, באמצע או בסוף, העולם עבורו צבוע בגוונים של שחור או לבן - אין גווני ביניים. הוא קיצוני, מקצין ומשיג את שלו, שאפתן הנהנה מן ההתמודדות עצמה ולאו דווקא מפירות הניצחון. הוא נהנה להמם, להדהים ולהוציא את העולם מכליו, ועוצמתו מחייבת אותו לזוגיות עם פרטנר שיוכל להביט בו בגובה העיניים.

מה אפשר לעשות עם המידע הזה: חריטת האות פ' על גבי קמע מקרבת את העונד אותו אל דברי אלוהים חיים ויוצרת קשר בלתי אמצעי בינו לבין האל. ניתן לחרוט את האות פ' על גבי קמע בראשם של ראשי תיבות "פה אל פה אדבר בו ובמראה ולא בחידות". במדבר פרק י"ב פסוק ח'. אפשר גם להשתמש בפסוק זה כמנטרה בשעת מדיטציה ולאותה מטרה.

המספר החזק שלכם: לפי הנומרולוגיה, המספר המייצג שלכם הוא 8 או 80, לכן כל מספר שהערך הנומרולוגי שלו מסתכם ב – 8 הוא מספר מזל עבורכם. כאלה הם המספרים: 8 – 17 – 26 – 35 – 44 – 53 – 62 – 80 – 89 - 98 ו – 800. אתם קשורים במספר 8, וזה אומר שקיימת משיכה ביניכם לבין בני המין השני אשר צירוף אותיות שמם או סיכום ספרות תאריך לידתם מעניקים את אחד מן המספרים 2, 4 או 8.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

משמעות השם, בחירת שם לתינוק, בחירת שם לתינוק לפי הקבלה, בחירת שם לתינוק לפי שמות ההורים, בחירת שם לתינוק לפי תאריך לידה, הוספת שם, בחירת שם לפי תאריך לידה עברי, פירוש שמות, פירוש שמות משפחה, פירוש שמות לפי הקבלה, שמות משפחה פירוש, פירוש שמות לפי הקבלה חינם, פירוש שמות לבנים, פירוש שמות לבנות, פירוש של שמות, פירוש שמות לפי היהדות, פירוש שמות לפי הקבלה תאריך לידה, שמות מהתנך, שמות לבנות מהתנך, שמות לבנים מהתנך, שמות מהתנך לבנות, שמות מהתנך לבנים, שמות לבנות, שמות לבנים, שמות לבנות עם משמעות טובה, פירוש שמות לבנות לפי הקבלה

תן ציון למאמר זה

0