מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | קריאה בקלפי טארוט | מבוא לקלפי הטארוט

מבוא לקלפי הטארוט

מבוא לקלפי הטארוט מבוא לקלפי הטארוט

ברוכים הבאים אל העולם המופלא של קלפי הטארוט. כיום, הפופולריות של הקלפים גבוהה ונוצרות סדרות רבות של קלפי טארוט, אותן נביא בהמשך...

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

קלפי טארוט נחשבים לכלי לחיזוי העתיד. השואל, אדם המחפש תשובות לשאלות אישיות פונה לקורא, המפרש את הקלפים.

הקריאה בקלפי טארוט מתחילה בכך שהשואל מערבב את הקלפים ובוחר מהם. הקורא פורש את הקלפים שנבחרו במערך מסויים, הנקרא פרישת קלפים. לכל מיקום במערך הפרישה יש משמעות: כל קלף מסמל דבר אחר, אותו מפרש הקורא. כך הוא עונה על השאלות שנשאל.

חפיסת קלפי טארוט רגילה מכילה 78 קלפים, המחולקים לשנים: הארקנה הראשית והארקנה המשנית. ארקנה פירושה "סוד עמוק", והיא  רומזת לנו שקלפי הטארוט הם אוסף סודות המסבירים את מסתרי היקום.

הארקנה הראשית
הארקנה הראשית כוללת 22 קלפים המהווים את לב החפיסה. כל אחד מהם מסמל היבט אוניברסלי בחוויה האנושית. לכל קלף יש שם ומספר. חלק מהשמות מבטאים את משמעות הקלף הישירה, למשל כוח, צדק או מתינות. אחרים מציגים דמות המייצגת גישה מסויימת לחיים, למשל הנזיר או הקוסם. ישנם גם קלפים המייצגים את גרמי השמיים, כמו השמש והירח, והם מסמלים כוחות חזקים ומסתוריים הקשורים אליהם.  
קלפי הארקנה הראשית יוצרים תגובות עמוקות ומורכבות ומעניקים משמעות מיוחדת לקריאה. כאשר אחד מהם מופיע בפרישה, אנחנו יודעים שהנושאים שהוא מעלה הם כבדי משקל ובעלי משמעות רבה.
בעוד שהארקנה הראשית מבטאת את המוטיבים האוניברסליים, הארקנה המשנית מורידה אותם אל חיי המעשה, ומייצגת את דאגות היום-יום. היא כוללת 56 קלפים שמחולקים לארבע סדרות: מוטות, גביעים, חרבות ומחומשים. 

סדרת המטות
הסדרה כוללת 14 קלפים. היא מייצגת יצירתיות, פעולה, תנועה, נקיטת יוזמה וכוח. קלפי הסדרה קשורים לתכונות כהתלהבות, הרפתקנות, נטילת סיכונים וביטחון עצמי. הסידרה קשורה ליסוד האש: הלהבה היא סמל מושלם לכוחו של המוט.

סדרת הגביעים
סדרת הגביעים כוללת 14 קלפים. היא מייצגת רגשות והתנסות רוחנית. קלפי הסדרה מתארים רגשות, אהבות ודפוסים של מערכות יחסים. האנרגיה של סדרת הגביעים זורמת פנימה, ומקבילה לאנרגיית היין בפילוסופיה הסינית. הגביעים קשורים ליסוד המים, שיכולים להיות עדינים ומלאי אהבה ורגשות אך גם סוערים, מסוכנים וגורמים לנזקים ואסונות.

סדרת החרבות
סדרת החרבות כוללת 14 קלפים. היא מייצגת את השכל, החשיבה וההגיון ומתקשרת לצדק, עקרונות ואמת. החרבות קשורות ליסוד האוויר, לשמיים הפתוחים ולבהירות המחשבה.

הסדרה גם מסמלת מצבים המובילים לחוסר הרמוניה, אומללות, פורענות, חורבן והרס עצמי ולסביבה. היא רומזת שהרציונליות חשובה מאוד אך יכולה להיות גם הרסנית אם נפעל בניגוד לנטייה הפנימית שלנו.

סדרת המחומשים
סדרת המחומשים כוללת 14 קלפים. היא מייצגת את החומריות והמעשיות בחיינו. קלפי הסדרה קשורים לטבע, לכוח, כסף, וחוויות פיסיות של הגוף. סדרת המחומשים מזוהה עם יסוד האדמה, שהיא מוצקה וניתנת לתחושה.

באהבה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

שאלה לטארוט, קריאה בטארוט און ליין, קריאה בטארוט sos, קריאה בטארוט ייעוץ טלפוני, פירוש קלפי טארוט, פירוש קלפי טארוט ריידר, פריסת טארוט, פריסת טארוט ממוחשבת, פריסת קלפי טארוט, פריסת טארוט sos, פריסת טארוט מערכת יחסים, פריסת קלפי טארוט און ליין, פריסת שאלה טארוט, שאלה לטארוט און ליין, שאלה לטארוט פיות, ניסוח שאלה לטארוט, שאלה לטארוט חינם, טארוט און ליין, פתיחה בקלפי טארוט און ליין חינם, פתיחת קלפי טארוט און ליין חינם, קלפי טארוט און ליין, קלף טארוט יומי און ליין, קריאה בקלפי טארוט און ליין חינם, טארוט און ליין קלף יחיד, טארוט און ליין אהבה, קוראת בקלפים המלצות, קוראת בקלפים חיפה, קוראת בקלפים אשקלון, קוראת בקלפים אשדוד, קוראת בקלפים באר שבע, קוראת בקלפים בצפון, קוראת בקלפים ביפו, קריאה בטארוט חינם, טארוט אושו, קלפי טארוט אושו, טארוט אושו זן, טארוט אלטרנטיבלי, אורנה עמיר, קלפי טארוט סדרת המטות, סדרת הגביעים טארוט, קלפי טארוט סדרת החרבות, סדרת המטבעות טארוט

תן ציון למאמר זה

0