מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | קריאה בקלפי טארוט | זמנים בקלפי טארוט

זמנים בקלפי טארוט

זמנים בקלפי טארוט זמנים בקלפי טארוט

מדריך להבנת מימד הזמן של חיינו. החיבור בין שלושת מימדי הקריאה בקלפי טארוט

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285477

כולם רוצים לדעת מה יהיה! מתי? עם מי? מה צופן העתיד כולם רוצים לקבל תשובות מוחלטות וסופיות, אלא שזה לא עובד כך. הנטייה היא לחשוב כי הקורא בקלפים/האסטרולוג/ מכשף הבית, אמור לדעת מה יהיה, אולם הגיע הזמן להבין כי העתיד שלנו לא קיים, הוא לא ידוע מראש כיוון שהוא טרם נקבע. נכון, צפויים לנו אירועים שניתן לחזות אותם בנקודת זמן, אולם הם משתנים כל הזמן בהתאם למהות הפנימית שלנו, אשר משתנה מיום ליום.

מדוע אנו בכלל צריכים לחזות זמנים?
אז לפני שנתחיל בואו נשאל את עצמנו את השאלה המתבקשת: למה בכלל אנו צריכים לחזות זמנים? והתשובה היא: בפועל, אנו לא. זהו שריד לתקופה בה האנושות האמינה כי הכל קבוע מראש ולא יותר. אני אישית מתנגד לניבוי זמנים בטארוט, ובכלל. זה עניין של מיקוד, וכשמנסים לנבא זמנים עובר המיקוד בקריאה לתאריכים במקום לסיבות ולחקר הגורמים המשפיעים על חיי השואל. משום מה לזמנים יש השפעה שלילית על השואל ועלינו, הקוראים. משהו קורה לנו ברגע שאנו מגדירים זמן: השואל הופך להיות אטום, הוא מפסיק לנסות לשמוע מה ניתן לעשות ומבחינתו כאשר יש ציון זמן, האירוע כאילו התרחש ולא ניתן לעשות דבר ולכן אין צורך כביכול להקשיב כיצד ניתן לשנות את האירועים.

בפועל היכולת שלנו להשפיע על מהלך האירועים גדולה מאד, הרבה יותר ממה שאנו משערים. הגדרת אירוע וזמנים חוטאת למטרת הקריאה ובמקום לעזור לנו לשלוט בגורל שלנו, היא מפריעה ליכולת הטבעית שלנו ליזום שינויים אשר ישפיע על מהלך חיינו.

אז מדוע בכל זאת אנו צריכים להבין את הזמנים בקריאה? כיוון שגורם הזמן בקריאה אינו עוסק בהגדרת אירועים, אלא מייצג את האנרגיה המאפיינת את התקופה האמורה. אם נבין זאת, נוכל להתעלות מעבר לצורך המיידי לדעת מה יקרה, ובמקום זאת לנסות להבין את התהליכים האנרגטיים אשר יתקיימו במהלך הזמן אותו נגדיר.

הכנסת הזמנים לקריאה
אחת הדרכים הפשוטות להכנסת זמן בקריאה היא על ידי הגדרת טווח הזמנים בהן עוסקת הקריאה. עשו לעצמכם ולשואל שלכם טובה והגדירו, לפני הקריאה, את הזמן בה היא תעסוק. הגדרת הזמן תאפשר לנו להבין את "לוח זמנים" העומד בפני השואל. כך, לדוגמה, אם השואל מתעניין במצב הזוגיות שלו ל-3 חודשים הקרובים, והתשובה המתקבלת מהטארוט היא שאין זוגיות, מקבל השואל פרופורציות- ברורה לנו מסגרת הזמן ואנו מבינים כי הקלף המייצג את התשובה יכול לייצג מסר עבור השואל, המראה לו מה ניתן לעשות במהלך שלושת החודשים על מנת שיוכל לשפר את כישורי הזוגיות שלו.

דרך נוספת להכניס זמן בקריאה היא לייצג את הזמן בקלף מוגדר. כך למשל בקריאת מילים אני ממליץ להכניס, בדרך כלל בסוף הקריאה. קלף המייצג זמן. לדוגמה, אם נשאלת שאלה האם יוסי ודנה יתחתנו, אני ממליץ להכניס המשך לשאלה ולהגדיר זמן: למשל: "בשלוש השנים
הקרובות". גורם הזמן כאן לא עוזר לקבוע אם הם יתחתנו או לא, אולם הוא עוזר לנו להבין אם הזמן "פועל" לטובתם או לרעתם. כך אם לדוגמה, יוצא קלף כמו אס המטבעות, אנו יכולים להבין כי ככל
שיעבור יותר זמן כך אהבתם תגדל והם ידברו יותר ויותר על חתונה. מצד שני אם ייצא קלף כמו 3 חרבות, אז אנו יכולים להבין שככל שיעבור יותר זמן, כך בעיות שלא לובנו בין בני הזוג יצוצו על פני
השטח ויפריעו למערכת היחסים. במקרה האחרון, ניתן להבין בבירור כי אם בני הזוג לא יטפלו בבעיות שאותם הם מביאים לתוך מערכת היחסים, המצב בניהם ילך ויחמיר. דרך אגב, זה לא אומר שהם ייפרדו, כיוון שיכול להיות ושאר הקלפים מצביעים על כיוון חיובי ורק גורם הזמן הוא שלילי. גורם הזמן לא תמיד משפיע על התוצאה, אלא הוא אחד מכמה גורמים רבים המשפיעים על התוצאה.

חישוב הזמנים בקריאה - חיבור בין שלושת ממדי הקריאה:
חישוב הזמנים הנו 'חרב פיפיות' ויש להשתמש בו נכון. שימוש שגוי עלול לגרום לשואל להאמין כי הכל קבוע מראש וכי אין דבר שהוא יכול לעשות בכדי לשנות את התוצאות. לעומת זאת, שימוש נכון
בחישוב הזמנים יעזור לנו ולשואל להבין את התהליכים אשר יכולים להתרחש בחיי השואל. נוכל להבין היכן נפגשים שלושת הממדים של הקריאה:
התהליכים הרוחניים בחיינו (המייג'ורים)
האנרגיות/התהליכים החברתיים (קלפי החצר)
התהליכים המעשיים (המיינורים).
כאשר נמצא את נקודת מפגש בין הממדים של הקריאה, נוכל להבין מהן נקודות השיא והשפל בהן השואל יימצא. כשנאתר את נקודות השיא של השואל, נוכל להבין היכן/מתי השואל פועל מתוך שלמות, צעד שיכול להוביל למימוש יציב וקבוע היכול להתפרש לעתים גם כנקודת ציון זמן.

כשעוסקים בזמנים, בדרך כלל, ההתייחסות היא רק לקלפי המיינור ארקונה המשנית. רק הם כביכול מייצגים אירועים או זמנים, אולם למרות ו"רק" קלפי המיינור ארקונה המשנית מייצגים זמנים, בפועל החיבור עם שני השלישים האחרים של החבילה: קלפי החצר וקלפי המייג'ורים - יוכלו להצביע על אירוע/התרחשות אמיתית בחיי השואל.

קלפי המייג'ורים
קלפי המייג'ורים מייצגים את התהליכים הרוחניים בחיינו. כשקלפי המייג'ור מופיעים בקריאה, זה אומר שהשואל מתחיל תהליך רוחני. הנוכחות של קלף מייג'ור מצביע על תהליך רוחני שהשואל מתחיל שהתחיל בנקודת ציון הזמן המיוצגת על-ידי מיקום הקלף ותסתיים רק כאשר המייג'ור הבא יופיע. אז התהליך "יוחלף "עם תהליך אחר.

קלפי החצר
קלפי החצר מייצגים הזדמנויות, שינויים במבנה האנרגטי/חברתי ושינויים באנרגיה של השואל. לכל קלף חצר יש "השפעה" על השואל הנמשכת 13 חודשים. ההשפעה של הקלף מתחילה ביום תחילת המזל האסטרולוגי של הקלף ומסתיימת בסיום יום המזל האסטרולוגי של הקלף 133 חודשים לאחר מכן. מיקום הקלף קובע את נקודת השיא בה נמצא השואל, כאשר תחילת השפעת הקלף תמיד תהיה רטרואקטיבית למיקום הקלף.

ארבעת האבירים, אינם מייצגים זמנים כי אם אירועים קצרים בחיי השואל. משך האירוע אמנם קצר, אולם ההשפעה שלהם על השואל מתפרסת על כל טווח הזמנים של הקריאה.
בואו ניקח לדוגמא חתונה. טקס החתונה לא לוקח הרבה זמן. זה אירוע קצר, אולם אם זו קריאה של 10 שנים לדוגמא, הרי שהאירוע הזה משפיע על השואל 10 שנים קדימה ו-10 שנים אחורה. ז"א גם
אם השואל נפגש עם בת הזוג שלו לפני 3 שנים, כבר לפני 10 שנים הוא חשב על חתונה ולפני 3 שנים הוא כבר היה "לחוץ" להתחתן. גם אם הוא יתגרש בעוד 5 שנים, הרי שעדיין הוא לא יצליח "להיפטר" מהאירוע הגורלי הזה.
מימוש קלפי האבירים והפיכתם מהזדמנות לאירוע ממשי תהפוך את האירוע עצמו לאס ותתחיל התחלה חדשה וסוערת, בהתאם ליסוד אותו האביר מייצג.

קלפי המיינורים
קלפי המיינור ארקונה המשנית מייצגים את האירועים עצמם ת'כלס ואת טווח הזמנים. כאן אפשר לראות זמנים לפי המספור המופיע על הקלף. זה קל יחסית ובעצם מה שצריך זה להפוך את זה לשנים, חודשים, שבועות, ימים, שעות, דקות, שניות וכדומה.

קלפי האש והאוויר הם מהירים יותר וקלפי המטבעות והגביעים הם איטיים יותר, ז"א שאם יש דילמה האם מדובר בשבועות או חודשים, ייתכן והכלל הזה יעזור לנו.

ארבעת קלפי האסים יכולים לייצג גם עונות שנה.
אס המטות - את האביב.
אס המטבעות - את הקיץ.
אס החרבות - את הסתיו.
אס הגביעים - את החורף.

קווי הזמן של קלפי המיינורים יכולים לנוע במעגלים.
מה הם מעגלים? מעגלים הם טווחי הזמן בהם הקלף נמצא. ז"א אם יוצא לנו קלף כמו 4 מטות, זה אומר שיכול להיות כי בטווח של 4 שבועות (המעגל הראשון) השואל יתחיל תהליך של הרפתקנות בכל הקשור לזוגיות ורצון להתחיל את התהליך הזוגי, תוך 4 חודשים (המעגל השני) הוא יימצא את בת הזוג ותוך 4 שנים (המעגל האחרון) הוא יתחתן, או ליתר דיוק - הוא ישאף לממש חלק הקיים בו הרוצה להתחתן.

לסיכום:
למדנו את חשיבות הזמנים בקריאה בקלפי טארוט, כאשר שימוש שגוי בחישוב זמנים עלול לגרום לשואל להאמין כי הכל קבוע מראש וכי אין דבר שהוא יכול לעשות בכדי לשנות את התוצאות, לעומת שימוש נכון, שיכול לעזור לנו ולשואל להבין את התהליכים אשר יכולים להתרחש בחיי השואל. כאשר נמצא את נקודת מפגש בין שלושת ממדי הקריאה: התהליכים הרוחניים בחיינו (המייג'ורים), התהליכים החברתיים (קלפי החצר) והתהליכים המעשיים (המיינורים) נוכל להבין מהן נקודות השיא והשפל בהן השואל יימצא. כשנאתר את נקודות השיא של השואל, נוכל להבין היכן/מתי השואל פועל מתוך שלמות, צעד שיכול להוביל למימוש יציב וקבוע היכול להתפרש לעתים גם כנקודת ציון זמן.

טארוט חלומות וקצת יותר - האתר של שגיא מנדלבוים

ליצירת קשר ופרטים נוספים על שגיא מנדלבוים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

שאלה לטארוט, קריאה בטארוט און ליין, קריאה בטארוט sos, קריאה בטארוט ייעוץ טלפוני, פירוש קלפי טארוט, פירוש קלפי טארוט ריידר, פריסת טארוט, פריסת טארוט ממוחשבת, פריסת קלפי טארוט, פריסת טארוט sos, פריסת טארוט מערכת יחסים, פריסת קלפי טארוט און ליין, פריסת שאלה טארוט, שאלה לטארוט און ליין, שאלה לטארוט פיות, ניסוח שאלה לטארוט, שאלה לטארוט חינם, טארוט און ליין, פתיחה בקלפי טארוט און ליין חינם, פתיחת קלפי טארוט און ליין חינם, קלפי טארוט און ליין, קלף טארוט יומי און ליין, קריאה בקלפי טארוט און ליין חינם, טארוט און ליין קלף יחיד, טארוט און ליין אהבה, קוראת בקלפים המלצות, קוראת בקלפים חיפה, קוראת בקלפים אשקלון, קוראת בקלפים אשדוד, קוראת בקלפים באר שבע, קוראת בקלפים בצפון, קוראת בקלפים ביפו, קריאה בטארוט חינם, טארוט אושו, קלפי טארוט אושו, טארוט אושו זן, טארוט אלטרנטיבלי, שגיא מנדלבוים, אס המטות, אס החרבות, אס המטבעות, אס הגביעים

תן ציון למאמר זה

5.00